Jump to content


[Hi-Files poziva] Konkurs za projekat samogradnje


Ljuba

Recommended Posts

Ljudi, manite se ćorava posla, batalite projekte namenjene štampanju u DIY dodatku Hi-Files-a. Nema para da se štampa dodatak. :)

Pravite za sebe, prijateljima, ali konkurs je do daljnjeg neaktivan. Ljubo, ispravi me ako grešim...

Machinori: Ode ti crta... Džaba si se natempirao na trideset minuta, Äetiri sekunde je proÅ¡lo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Pa pre svega pravimo za sebe, jer je jeftinije a kvalitetnije od vecine komercijale.

Dobra strana ovakvog odeljka u casopisu bi bila da se nesto podeli sa "svetom" ako je zaista dobro. Evo, recimo neki konstruktor osmisli i napravi nesto i zeli da to nesto proceni neko kompetentno telo, sto je neki prirodan tok stvari. Trebalo bi da Ljuba kao urednik recimo organizuje da se, kada se tako nesto interesantno pojavi, napravi neki mali test, recimo ode neko od urednika/saradnika da poslusa, jer nikad se ne zna sta ce se roditi iz umova domacih ucenih audio konstruktora. Uostalom nismo velika zemlja pa se ne pojavljuje nesto takvo svakog dana. Ovde ne govorim o Hiragi recimo, jer su vec manje-vise svi culi kako to radi. Govorim o novim stvarima. Bilo bi ujedno lepo da se zastupa politika da doticni uredjaj ne mora da bude finisiran skupoceno da bi Hi-Files odlucio da mu da sansu, jer se ipak radi prvenstveno o zvuku.

Dakle, ideja je po meni jako dobra, zato je i nastala na prvom mestu.

U potpisu:

Mr. hurricane! ;);):D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

cim sam video, odmah sam se zainteresovao.

e sad, u zavisnosti od projekta, voljan sam da pomognem sa delovima.

na primer mladim samograditeljima ili pocetnicima bi mozda odgovarao jedan jeftin a zanimljiv projekat - cevno pojacalo

5w sa 2x el 84, ecc 82 i ez 81. nije nesto narocito ali sav materijal moze da se nabavi u nasoj zemlji ili jos bolje - u gradu.

ako je jos neko zainteresovan za ovaj projekat ( ili koprodukciju s mojom malenkosti) neka se javi - spreman sam da obezbedim delove.

ili kontaktirajte me pa da se dogovorimo u vezi nekog drugog projekta - voljan sam da pomognem sa materijalom itd.

kontakt : na email ili 064/ 11 654 97 sax

drugarski pozdrav, sax.hifi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ukoliko je ova tema joÅ¡ uvek aktivna, imao bih jedan predlog: zaÅ¡to se, recimo, cela ideja o detaljnom opisivanju postupka izrade audio ureÄ‘aja ne bi realizovala preko ovog sajta? Jedna od tema koja bi, verujem, zanimala izvestan broj ljudi su i pojaÄala za sluÅ¡alice.

Usput, prilažem sliÄicu pojaÄala za sluÅ¡ke (u pitanju je pojaÄalo "Apheared 47", po Å¡emi sa sajta http://www.headwize.com' rel="external nofollow">

post-4388-128510664478_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...