Jump to content


Novi mali oglasi


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije bas prakticno,kako ce se menjati na pr. cena ili ubacivati neka opcija poput zamene i sl. ,kod mene se na pr. pojavila nova mogucnost oko dodatne zvucnice,pojavio mi se potencijalni kupac za pola gramofona(bazu bez rucke),neke stvari jednostavno iskrsnu vremenom...

Link to comment
Share on other sites

Nije bas prakticno,kako ce se menjati na pr. cena ili ubacivati neka opcija poput zamene i sl. ,kod mene se na pr. pojavila nova mogucnost oko dodatne zvucnice,pojavio mi se potencijalni kupac za pola gramofona(bazu bez rucke),neke stvari jednostavno iskrsnu vremenom...

Brises stari,ubacujes novi.

Moderacija kontrolise da li ima zloupotreba.

Ili gresim ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

OK... evo resenja!

Naime, nesporazum je nastao zbog prevoda termina "relist advert". Moje tumačenje (pre kupovine softvera) je da to podrazumeva takozvano up-ovanje oglasa.

Ipak, radi se zapravo o mogućnosti obnavljanja oglasa nakon njegovog isteka. Zbog toga smo uveli tri vrste besplatnih oglasa... a korisnik sam bira paket koji traje 7, 15 ili 30 dana.

Nakon isteka tog (izabranog) vremena, oglas je moguće postavljati ponovo neograničen broj puta.

Izvinjavamo se na ovom nesporazumu. Korisnici koji su već postavili oglas, mogu ga postaviti opet, ali uz brisanje prethodnog oglasa.

Evo liste paketa.

Postoje tri tipa oglasa:

- Besplatan oglas (30 dana)

Besplatan oglas traje 30 dana sa mogućnošću obnavljanja oglasa neograničen broj puta nakon njegovog isteka.

- Besplatan oglas (15 dana)

Besplatan oglas traje 15 dana sa mogućnošću obnavljanja oglasa neograničen broj puta nakon njegovog isteka.

- Besplatan oglas (7 dana)

Besplatan oglas traje 7 dana sa mogućnošću obnavljanja oglasa neograničen broj puta nakon njegovog isteka.

- Plaćeni oglas (15 dana) – 2 €

Plaćeni oglas omogućava pozicioniranje oglasa na vrh kategorije u trajanju od 15 dana

- Plaćeni oglas (30 dana) - 3 €

Plaćeni oglas omogućava pozicioniranje oglasa na vrh kategorije u trajanju od 30 dana.

Link to comment
Share on other sites

Naicice slican oglas, mozda cak i za isti uredjaj... Da zanemarimo momenat preprodavaca ovde, interesantno je videti odnos kvaliteta,cene,stanja uredjaja koji se prodaje. Moze da pomogne pocetnicima, neodlucnima...zatim eventualna pitanja za konkretan uredjaj takodje mogu biti od koristi.

Ok ako je neizvodljivo, ali ako je nesto trivijalno, onda bi mozda takav oglas, naravno zakljucan mogao da ostane vidljiv.

Poz

Link to comment
Share on other sites

Po isteku sedam dana, obnovio sam oglas na novih sedam dana. Kada u svom nalogu uđem u "Upravljajte oglasima" ja ga vidim kao aktivan (btw. preostalo vreme je 3 dana i 17 sati), ali on još uvek nije na spisku oglasa i nije vidljiv posetiocima sajta. Pretpostavljam da još nije stigao na red da ga moderatori objave, ali će biti glupo da kada do toga dođe, ostane manje od tri dana do isteka oglasa.

Pozdrav svima,

Vladimir

Link to comment
Share on other sites

Изгледа да декофили више не продају Ñвоје љубимце.

:wave2

Ma jok,nego Dekofoli nece da guraju pod OSTALO. :roll:

Nekako je uvredljivo za ljubimca.

Mozda i gresim,nisam ja uvek u pravu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Да знаш да Ñи у праву, делује увредљиво!

Значи још једну групу оглаÑа треба додати.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...