Jump to content


CD plejer 2500-3000 eur (novo/polovno)


Филип

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sudeci da covek vec ima Eci3 pojacalo, pretpostavljam da bi pomenuti Companiet cd bio najbolja preporuka.

Ima logike, ali EC-u prijaju plejeri otvorenijeg zvuka jer sam po sebi je pomalo tamnijeg (ne zatvorenog) zvuka.

Probacemo ga ako bude mogucnosti.

Jedino sto su igri "na papiru" jos ozbiljniji igrace koji nude dodatne funkcionalnosti...

Link to comment
Share on other sites

Sa tako velikim budzetom,ako se uzme u obzir da moze i SH samo nemoj razocarati sa necim "sa ove planete".Moze nesto kao Sucin Burmeister,Linn CD12,AR sam slusao i sjajan je, ili ovako nesto ludo sa slike.Samo preskoci onaj mefisto,jeste da izgleda kao milion dolara, ali zvucno bas nista posebno,pao je na uporednom testu vec sa mojim linn starkeljom,obican "CD zvuk".

Lynn cd12 sam slusao u jednom stasnom Avalon/Plinus sistemu - uzeo bih ga na jedan al ga niko ne da!

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da mi nije baÅ¡ najjasnija promjena playera za koji se kaže da je "sa zadovoljstvom korišćen", Å¡to će reći da je bio bar vrlo dobar, s nekim drugim sliÄne cijene (nov ureÄ‘aj). Ne znam baÅ¡ koliko bi tu napretka bilo. Jedino mi ima smisla neki polovan ureÄ‘aj na navedene novce, Å¡to će reći da je novi koÅ¡tao cca. duplo viÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da mi nije baÅ¡ najjasnija promjena playera za koji se kaže da je "sa zadovoljstvom korišćen", Å¡to će reći da je bio bar vrlo dobar, s nekim drugim sliÄne cijene (nov ureÄ‘aj). Ne znam baÅ¡ koliko bi tu napretka bilo. Jedino mi ima smisla neki polovan ureÄ‘aj na navedene novce, Å¡to će reći da je novi koÅ¡tao cca. duplo viÅ¡e.

"Jedino mi ima smisla neki polovan uređaj na navedene novce, što će reći da je novi koštao cca. duplo više."

I ja trazim u ovome smisao, naslov teme je CD plejer... NOVO/POLOVNO

Link to comment
Share on other sites

"Jedino mi ima smisla neki polovan uređaj na navedene novce, što će reći da je novi koštao cca. duplo više."

I ja trazim u ovome smisao, naslov teme je CD plejer... NOVO/POLOVNO

Ok, ajdemo se onda igrati "precrtajmo suviÅ¡nu rijeÄ" :D

Btw. moj glas ide za ono Å¡to i sam imam. Naravno, svaki cigo svog konja hvali, ali stvarno mislim da ćeÅ¡ u toj klasi teÅ¡ko ili nikako naći bolji player. Ono Å¡to piÅ¡e u testovima po netu je Äak i istina za njega.

Iako, nisam baš siguran koliko ECI 3 može prenjeti to što on daje. Baš sam prije 2 tjedna slušao taj amp i dojam mi je da on ipak uljepšava zvuk. Mislim da je za Gamut ipak potrebno nešto neutralnije, iako ECI 3 nisam slušao u svom sistemu, pa ne mogu baš 100% tvrditi.

Link to comment
Share on other sites

OPREZ ...Taj 916 slabo cita narezane diskove, znam koji komad je u pitanju , prastari je model i ne pripada top line seriji i mislim da je prodavan kao transport - nisam siguran..

ÄŒekamo predlagaÄa da nam pojasni da li je u pitanju CD plejer ili transport. Zbog toga i moje pitanje vezano za dac Äipove.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ajdemo se onda igrati "precrtajmo suviÅ¡nu rijeÄ" :D

Btw. moj glas ide za ono Å¡to i sam imam. Naravno, svaki cigo svog konja hvali, ali stvarno mislim da ćeÅ¡ u toj klasi teÅ¡ko ili nikako naći bolji player. Ono Å¡to piÅ¡e u testovima po netu je Äak i istina za njega.

Iako, nisam baš siguran koliko ECI 3 može prenjeti to što on daje. Baš sam prije 2 tjedna slušao taj amp i dojam mi je da on ipak uljepšava zvuk. Mislim da je za Gamut ipak potrebno nešto neutralnije, iako ECI 3 nisam slušao u svom sistemu, pa ne mogu baš 100% tvrditi.

Sten, u vezi eci 3 gresis da ne moze preneti ono sto moze da mu da dobar cd plejer. U ovo sam se itekako uverio kada sam u svom sistemu cuo Simaudio Moon Supernova RS plejer. Veruj mi, drasticna promena u odnosu na Lyngdorf cd1 u svakom pogledu. Ovo u vezi ulpsavanja zvukazvuka mogu da razumem, to je vec pitanje ukusa. Za mene to ulepsavanje zvuka znaci: fino dozirana toplina, brzina i fluidnost - jednom recju muzikalno pojacalo. Electrocompaniet i B&W su sjajna kombinacija, barem za mene.

U svakom slucaju hvala na predlogu za pomenuti Gamut koji dosada nisam imao prlike da cujem.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒekamo predlagaÄa da nam pojasni da li je u pitanju CD plejer ili transport. Zbog toga i moje pitanje vezano za dac Äipove.

Predlagac veze nema, slucajno spazio na KP pa okacio ovde da vidite.. Kod suce video nesto slicno pa je samo dao predlog na razmatranje, znam da je suca bio odusevljen necim slicnim. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...