Jump to content


Zerodust Onzow Stylus Cleaner


HiFi User

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, obojica ste u pravu. Kod nas ovo ima u malo boljim samoposlugama i Liliju, pravi Vileda a zove se miraclean. Kosta oko 200 kinti za dva komada i jeste melaminski sundjer. Mozda ima i drugih proizvodjaca. Pena je jako fine granulacije pa ta finoca moze da zavara na prvi pogled ali je veoma abrazivno i verujem da dobro skida prljavstinu i sa igle.

Nisam probao, ali za kucu je super. Moze da bude dobra ideja. Iskustvo mi govori da je cista igla vaznija za zvuk od ciste ploce a i onako se oznojim svaki put kada cistim iglu onim cetkicama.

Sto se tice onih ljigavaca sa pocetka thread-a, cim se provali sta je to (a verovatno je neka banalnost u pitanju za par evra po kilogramu) moze i to da se proba. 37 baka je bas preterano.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice onih ljigavaca sa pocetka thread-a, cim se provali sta je to (a verovatno je neka banalnost u pitanju za par evra po kilogramu) moze i to da se proba. 37 baka je bas preterano.

Ma, ja bih ipak naruÄio "ljigavca".

Dobra prilika da se bahatim za male pare.

Odoh do Lili-ja, u medjuvremenu.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kroz šta sam sve morao da prođem da bi oteo ženi ovaj sunđer... :plakanje:klanjanje:wub:

Pre nekoliko dana ona u Liliju kupila ovaj sunđer sa slike (Vileda), po ceni od 203 dinara.

post-11425-0-54801100-1331059093_thumb.j post-11425-0-70253600-1331059111_thumb.j

Kad malo bolje pogledah ono piše da je od "melanima".

post-11425-0-35236800-1331059184_thumb.j

Sad će probamo ovaj magiÄni sunÄ‘er... Nego uzgred da pitam da li je to taj sunÄ‘er, ja bi reko da je to to...

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

i tobra sta bi ??/jel igla ostala gde joj je mesto ili u sundjeru? ;-)

ÄŒek bre jel treba da ostane na zvuÄnici ili u sunÄ‘eru ili da pribegnem :order

Å ala, ostade na zvuÄnici i mogu da vam kažem mislim radi posao isprobao sam staru iglu sa Ortofon Concorde STD na ploÄi koja nije proÅ¡la lepak a i nije baÅ¡ neÅ¡to u dobrom stanju, i mogu da dodam da su visoki Äistiji, Å¡to se tiÄe donje frekvencije bez neke bitne promene.

Izgleda da radi posooooo....

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

ÄŒek bre jel treba da ostane na zvuÄnici ili u sunÄ‘eru ili da pribegnem :order

Å ala, ostade na zvuÄnici i mogu da vam kažem mislim radi posao isprobao sam staru iglu sa Ortofon Concorde STD na ploÄi koja nije proÅ¡la lepak a i nije baÅ¡ neÅ¡to u dobrom stanju, i mogu da dodam da su visoki Äistiji, Å¡to se tiÄe donje frekvencije bez neke bitne promene.

Izgleda da radi posooooo....

Pozdrav

:wave2

sutra idem u lili ,,,,kupicu odmah dva sundjera da nebi i ja imao problema sa zenom :D .znaci uzmem sundjer i dobro istrljam iglu sa svih strana?hahahaha.

hvala tobra

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pa sada sam van Srbije i neće me biti tamo do kraja marta, a ovoj "smesi" se ne sećam imena. Ali imali su male pultove sa time na kojima se na malom ekranu vrtela prezentacija. I stajalo je blizu kasa. Bar u ovom Novosadskom Merkuru.

Ajde ako se setiš ovog tvog silikona, navedi...

Link to comment
Share on other sites

Oćemo malo skreÄaaa..... :excl::bacanje

Pozdrav

:wave2

nikako da kazem i ja neku.....kupio i isprobao na dve igle skroz zaprljane. 0rt. -omb 10 i at 95.i kod ortofona nema neke razlike.mozda malo visoki osim sto pod lupom igla prosto sija ali kod at primetno cistiji visoki.slazem sa sa tobrom da ne pomaze kod donje frekvencije,sve u svemu za 193 dinara imate dozivotno cistiti vase igle jer od ona 2 sundjera mozete napraviti 10 kockica i obradovati nekog drugara vinlidziju. :thumbsup2 lajk za proizvod .nije kome je namenjeno vec kome je sudjeno :banana

Link to comment
Share on other sites

MajÄica mi je kupila Vileda Miraclean.

Samo je jedna, majka.

DSCN0826.JPG

I, eto, sundjerÄe radi, stvarno Äisti iglu.DoduÅ¡e, moja je redovno Äišćena hidrogenom pa je sundjerko imao lak posao, ali, apliciranje je vrlo jednostavno i komotno.

DSCN0828.JPG

DSCN0831.JPG

DSCN0841.JPG

BaÅ¡ me zanima hoće li oÄistiti staru MC15.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...