Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ljudi, da li neko od vas sa foruma ima Dynaudio Focus 110 ili zna nekog ko ih ima a da mozda hoce da prodaje? Ili jos bolje menja za Audience 52 uz doplatu naravno. :) Nisam na KP video nikad 110, ima sad 140 ali mi se finis nikako ne svidja a i mozda su prevelike za moju sobu.

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam se sa mladjom, ali ciljam polovno naravno zbog ustede novca... Focus 140 mi je mozda overkill za 16m2, ne znam.. Pre bih Focus 110

 

Odlican izbor Focus 140 - strasan zvucnik . Bas taj komad sa oglasa u palisander boji sam kod prodavca slusao vise puta na njegovom t+a pojacalu, extra se cuju. Inace Focus 140 je bolje ocenjen od Focusa 220 - ne znam kako ali sam tako procitao na jednom mestu . Ako nadjem kopiracu pa cu postaviti, mislim da je na stranici pisalo ,, najbolji zvucnici svih vremena ,,

 

ps

 

Evo nasao sam Best Loudspeaker of All Time Tu Focus 140 ima  odlicnih 9 poena od 10

Link to comment
Share on other sites

Off: ha-ha, evo ih i u Dynaudio klubu! 

Å kolsko dvoriÅ¡te, zidić, toplo pivo iz dvolitarke, dobacivanje, zezanje  :cheers

Znachi Kajz pao si na AB XXX testu.Shto jes jes prelep je Confidence C4(valjda sise u njih zagledao 15 minuta).Ako su one druge kutije,onda sam zabrinut za tebe.

 

Kada je Pedro par puta napisao pleer, svi ste dobili nervni slom, podigli se u odbranu gramatike, srpskog jezika, hi-fija kao svetog i plemenitog hobija... sada ovo ch, sht, sch, sise i sliÄno nikome ne smeta. ZaÅ¡to? Da li nam se svakim danom življenja u Srbiji smanjuju oÄekivanja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...