Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

Uhh. Ja sam verovatno mator i naivan. Meni je Tajson delovao skroz dobroćudno. Imao sam utisak da ne bi tuko ni ovog što ga je zavrno. Voleo bih da je na forumu pod drugim imenom.

Pamtim njegovu izjavu. Parafraziraću........"Metallica svira, basovi izuvaju čarape".:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nakratko cu i ja biti drug clan Vaseg Dynaudio kluba.

Dodjoh u vlasnistvo malenog, al ne tako malog Audience 5 zvucnika.

Evo Suco sad imam i ja...jeste moj manji. Al znas kako kazu. Mali traktor al duboko ore.

E zajebane li kutije...nit manjeg prdavca nit zanimljivijeg zvuka.Namera je bila da se malo poigra i prosledi...po sistemu izi kam izi go...al videcemo sta ce biti. Hehhehe.

Dakle upravo ga testiram...na zice ne obracaj paznju...

audience 5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa sta drugo da ti kazem kolega :)  osim cestitam na kupovini.  Aj malo i ti da vidis ima li tu kakve muzike sa Dy.  

Slusao sam u vise navrata  te zvucnike , imao ih je do skoro moj komsija Dalibor , mladi audiofil sa karaburme koji stanuje na 300m od mene. Rade dobro te kutje , iznenadjujuce velik  i dobar zvuk iz relativno malog zvucnika koji ne kosta mnogo , krece oko 250e  . On je to ganjao sa Yamahom m4 u sobi od 14m2 i radilo je odlicno samo sto se osecalo da zvucnik trazi vecu sobu. Kurcevit je to zvucnik . Morao bi extra da radi na Sondzu  Master pro  u D klasi. Jesi kacio to na 9000 es

Kad sam vec kod tog mocnog  Sony - jevog  avr - a  str da 9000es  za  koji  mislim da je trenutno i dalje jedan od najboljih  na svetu slusao sam ga pre neki dan kod druga koji je kupio Contour s 5.4 i spojio ga u sistem na taj brutalni Sony shvatio sam kakva je to zver od receivera. Evo u prilog nesto iz posete kod domacina koji u kuci nema nista drugo osim Sony i Dy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ja ih nisam slusao,  pa ne bih mogao biti od neke koristi za eventualnu preporuku. Moj glas uvek ide za neki provereni model iz stare Contour i Focus serije :) jer za te pare koliko kosta Emit 20 fabrika  mora se napraviti kompromis izmedju cene i kvaliteta da bi se uklopila u cenovni rang. 

Matematika je vrlo prosta stvar ^_^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...