Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da dodam

Traze mnogo vracaju mnogo vise,bolju zvucnu sliku nisam jos imao,imao sam spendor i viennu koji su mi ostali u lepom secanju al ovo je druga pesma odusevljen sam na prvu!

Scena jd fenomenalna srednji i visoki su savrseno precizni al mi ne ide u glavu gde su sub sakrili :D bas je neverovatan i fino su mi se uklopile u ostatak sistema iako sam bio malo skeptican nisam ovako nesto ocekivao! 

Iskreno se nadam da cu naredno vreme uzivati u ovoj toplini zvuka! 

Drago mi je sto sam primljen u klub ziveli!!!

Link to comment
Share on other sites

@dragan333

@Aleksandar75

@Willi Studer

 

 Kao sto sam rekao, istina ce isplivati na samom kraju. Ljudi na ovom forumu pisu bez ikakvih argimenata i dokaza.
Dragan je objavio da mu stize Dynaudio od preko. Sto je velika laz!!!!
Dinaudio Focus 110 koje je on kupio, kupljeni su od mene.. Naravno, posto je Draganu bilo zanimljivo da mene proziva bez ikakvih razloga na forumu i nazivao me svakikvim imenom, morao je preko drugog coveka kupiti od mene ove Dynaudio.

Da li @Aleksandar75 imas nesto dodati sada? Da li ljudi koje mene nazivaju prevarantom, treba kupovati kutije od mene.. Kakvo ja poverenje ulivam vama kao kupcima, ako mislite suprotno. E moj druze, nisi dostojan da govoris o mom obrazu i postenju, kao i Dragan.

Ja imam dokaz da su kutije kupljene od mene, Neka Dragan slika kutije sa zadnje strane, na obe kutije ima 4 zaptivaca, koja su stavljena, jel su kutije bile na zidnim nosacima. Inace je kutije kupio Milos od mene, necu stavljati njegov broj telefona ovde, ali svako ce dobiti kao dokaz ako zeli u PP..

Nisam ovo pisao da bih se nekome pravdao, nego ne zelim da se ni o kome prica u bilo kom smislu bez dokaza. Ja moj ugled i dostojanstvo cu uvek braniti, necu dozvoliti da me niko ovde ponizava bez razloga i dokaza, a da samo nakon par dana kupi od mene Dynaudio kutije.

Da ne govorim da su kutije prodate u roku od 2 sata.. tj.. prvo su mi nudjeni spendori u zamenu, ali je Dragan totalne amatere angazvao da me kontaktiraju, tako da, na pitanje: Koje Spendor kutije nudite? Oni nisu znali reci.. Samim tim sam provalio koje nameracio da kupi moje Dynaudio Focus 110.. i naravno, istog dana u Dynaudio fanu objavljeno, kupio sam Dynaudio od preko...

Kao dokaz, neka slika Dragan kutije sa zadnje strane i videcete po 4 rupice na obe kutije od drzaca, na kojima su stavljeni improvizovani zaptivaci.. inace kutije su kao nove, osim tog sto sam ja naveo i kao prodavac. Posedujem slike ovih kutija kao dokaz i da ja moj obraz ne dajem ni za koji novac.

Nemojte pisati ruzno o meni a nakon toga kupovati od mene.. Ako mislite da sam los covek i prevarant, nemojte pogaziti svoje misljenje.

Drago mi je da mogu pruziti mnogima, da kupe dobre kutije od mene, samo trebate biti ulepo samnom i imacete najbolje kutije.. :cheers :listen

Svim Dynaudio fanovima, zelim uzivanje u muzici...!!!! :wave2

Link to comment
Share on other sites

@Alek5

Uopste ne razumem o cemu ti pricas...

Verovatno ni ti mene ne razumes...

To je normalno jer smo ti i ja ocigledno dva razlicita sveta. Paralelna.

Ne poznajmem te, donosim zakljucke na osnovu onoga sto pises i nacina na koji pises. Za mene je tvoje pisanje, najblaze receno rudimentarno...

Bez obzira na sve, tvoj niti bilo ciji obraz ne dovodim u pitanje. Nisam od onih koji olako sude drugima.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Aleksandar75 said:

@Alek5

Uopste ne razumem o cemu ti pricas...

Verovatno ni ti mene ne razumes...

To je normalno jer smo ti i ja ocigledno dva razlicita sveta. Paralelna.

Ne poznajmem te, donosim zakljucke na osnovu onoga sto pises i nacina na koji pises. Za mene je tvoje pisanje, najblaze receno rudimentarno...

Bez obzira na sve, tvoj niti bilo ciji obraz ne dovodim u pitanje. Nisam od onih koji olako sude drugima.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Sada gazis i svoje pisanje u prethodnim postovima, u drugoj temi,ali nije bito, ne zelim ulaziti u raspravu.

Kako vi to kazete, doslo je do nesporazuma, ocigledno..

Zelim vam svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, rokijana said:

Šta je sa visokotoncima?........... fotoaparat ili 

 

19 sati ranije, Alek5 said:

@dragan333

@Aleksandar75

@Willi Studer

 

 Kao sto sam rekao, istina ce isplivati na samom kraju. Ljudi na ovom forumu pisu bez ikakvih argimenata i dokaza.
Dragan je objavio da mu stize Dynaudio od preko. Sto je velika laz!!!!
Dinaudio Focus 110 koje je on kupio, kupljeni su od mene.. Naravno, posto je Draganu bilo zanimljivo da mene proziva bez ikakvih razloga na forumu i nazivao me svakikvim imenom, morao je preko drugog coveka kupiti od mene ove Dynaudio.

Da li @Aleksandar75 imas nesto dodati sada? Da li ljudi koje mene nazivaju prevarantom, treba kupovati kutije od mene.. Kakvo ja poverenje ulivam vama kao kupcima, ako mislite suprotno. E moj druze, nisi dostojan da govoris o mom obrazu i postenju, kao i Dragan.

Ja imam dokaz da su kutije kupljene od mene, Neka Dragan slika kutije sa zadnje strane, na obe kutije ima 4 zaptivaca, koja su stavljena, jel su kutije bile na zidnim nosacima. Inace je kutije kupio Milos od mene, necu stavljati njegov broj telefona ovde, ali svako ce dobiti kao dokaz ako zeli u PP..

Nisam ovo pisao da bih se nekome pravdao, nego ne zelim da se ni o kome prica u bilo kom smislu bez dokaza. Ja moj ugled i dostojanstvo cu uvek braniti, necu dozvoliti da me niko ovde ponizava bez razloga i dokaza, a da samo nakon par dana kupi od mene Dynaudio kutije.

Da ne govorim da su kutije prodate u roku od 2 sata.. tj.. prvo su mi nudjeni spendori u zamenu, ali je Dragan totalne amatere angazvao da me kontaktiraju, tako da, na pitanje: Koje Spendor kutije nudite? Oni nisu znali reci.. Samim tim sam provalio koje nameracio da kupi moje Dynaudio Focus 110.. i naravno, istog dana u Dynaudio fanu objavljeno, kupio sam Dynaudio od preko...

Kao dokaz, neka slika Dragan kutije sa zadnje strane i videcete po 4 rupice na obe kutije od drzaca, na kojima su stavljeni improvizovani zaptivaci.. inace kutije su kao nove, osim tog sto sam ja naveo i kao prodavac. Posedujem slike ovih kutija kao dokaz i da ja moj obraz ne dajem ni za koji novac.

Nemojte pisati ruzno o meni a nakon toga kupovati od mene.. Ako mislite da sam los covek i prevarant, nemojte pogaziti svoje misljenje.

Drago mi je da mogu pruziti mnogima, da kupe dobre kutije od mene, samo trebate biti ulepo samnom i imacete najbolje kutije.. :cheers :listen

Svim Dynaudio fanovima, zelim uzivanje u muzici...!!!! :wave2

@Alek5 ne znam kome se ti stalno pravdas i zbog cega to je samo znak one stare izreke ko o cemu kurva o postenju tako i ti! U svakom postu tagujes moderatora jos malo pa ce ti samo nogice viriti:D od tebe ni vode! 

@rokijana tablet mi lose slika a i ruke mi se dosta tresu! 

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, ivanp said:

Saću rizikujem. Nedostaje mi Tajson. Misim da je bio skroz okej lik. E sad jedan od onih sa sistemčinama od par desetina iljada evra zavrno ga je za cca 50 evrića. Jegiba, zato i imaju sistemčine od par desetina iljada evra.:rolleyes:

Greota je nekome imao ili ne uzeti vise od vrednosti zato sto neko ne zna al boze moj kako bi drugacije taj neko imao preskup sistem moje misljenje? A znanja koliko sam skontao neki imaju mnogo mozda i previse ali procitanog ne i u praksi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...