Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sada sam ponosni vlasnik Audience 50. Lako sam ih pozicionirao i odlicno su se uklopili sa starim GX70ES. Vise bi mi legao neki Nait 5 ali o tom potom. Ostatak sistema, vredan pomena, cine DTC57ES i PS-FL5 i jedan Eudioquest Evergreen (mozda pre za temu sirotinjski hi-fi :) ). Zvuci sjajno i sada preslusavam sve izpocetka  :) Jedna rec mi opisuje ove kutije - to je pozornica iliti stage. 

Ovom prilikom pozdravljam clana miodrag75 i zahvaljujem se sto je ocuvao kutije za svaku pohvalu.

 

Ziveli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala suco.. Svira veoma dobro.. Nadogradio sam Teac ud501 sa Burson V5 opampovima, ja nista bolje nisam cuo do sada, ali na zalost, nisu opstali u sistemu, trazim resenje za opampove.. Nadam se da cu dobiti Burson V5 koji ce biti kompetabilan uz Teac UD501 i ja mislim da nista ja tu vise ne bih dirao.. Dynaudi trazi dobar DAC i to svira kako treba,, Kad budem zavrsio sistem , dobrodosao si na slusanje.. :) :listen

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, robespierre said:

Mene zanima kako bi ih kotirao u odnosu na Vienne?

Dva razlicita zvuka.. Nemaju nikakve slicnosti.. Vienna muzikalnija, ali model koji sam ja imao veoma zahtevan.. za prostoriju i amplifikaciju.. traze mnogo struje.. mnogo prostora od zadnjeg zida, minimum 1,5 metara.. Dynaudio s3.4 veoma dobra kutija, bolje se uklopila u moju prostoriju od 25mm2.. Veoma zahtevna na izvor zvuka, ako DAC ili CD nisu na visini zadatka, Dynaudio moze zvucati veoma lose, dok je Vienna musikalna kutija, svaku promenu na bolje prihvata, ali i sa losijim izvorom ona je muzikalna.. obe kutije opravdavaju svoju cenu..

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, rokijana said:

Kod zaljubljenika u dynaudio.....ne mozeš ti to da shvatiš , sekta je to.....:P

Malisani samo leprsaju,ugurali se pored velikih i hoce da naprave pometnju.

Navikli smo se jedni na druge u roku od jednog cd-a.

Xeo 5 skidam kapu..... I ostajem u sekti jer u potpunosti opravdava postojanje.

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2016 at 0:36, cceda said:
Zajebana situacija..

D klasa, nema interkonekta , nema napojnih kablova , Ampovi bez hladnjaka , basovi ko pastete

al zato sve tacno na mestu precizno i izbalansirano .. no brain no pain

 

Kako nema napojnih kablova?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...