Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

Ipak, posto sam dobio jasan signal (verovatno od administracije foruma) da je pisanje protiv stereotipa i ovde nepozeljno (ukljucivanjem lock-a naloga,) ovim postom se odjavljujem iz dalje diskusije u samoj temi.

Podrska za gfx-a. :thumbsup2

Sta je Dynaligashi ? Cenzura ,a ?

Aaaaa,imate vezu.

Link to comment
Share on other sites

Podrska za gfx-a. :thumbsup2

I ja se kao pokretac teme slazem sa ovim gore. Znaci Cenzure bez a veze ne pale, nismo mi Dyna... - ovci korumpirani , osioni , ostrasceni , trdoglavi naprotiv volimo borbu i ne lazemo, ha kazu Danci ne lazu tako i mi

Evo ja pozivam na crtu ono sto si predlozio Sonicu, 1 na 1 bilo sta do 6000 eura i ako sklone Dyn...3.3 neka nosi ceo sistem kuci sa sve Burmestera , u stvari jedino njega :plakanje nedam bilo bi fer bar nesto da mi ostavi i naravno obrnuto porazeni ostaje kod mene u apsu :ph34r:

Vidi ovo Magelan nam je u prvoj liniji fronta, znaci gine do kraja, moras da ga overis da se ne bi slucajno ponovo podigao, User sredina znaci sve sto prodje ako prodje docekuje sa Moon - om i F 160 AKO PADNE I ON tu sam ja , ako padnem i ja posle teske ARTILJERIJE , dovlacim poslednju liniju fronta mocni Evidence Temptation iz CES - a

Link to comment
Share on other sites

I ja se kao pokretac teme slazem sa ovim gore. Znaci Cenzure bez a veze ne pale, nismo mi Dyna... - ovci korumpirani , osioni , ostrasceni , trdoglavi naprotiv volimo borbu i ne lazemo, ha kazu Danci ne lazu tako i mi

Ako zelite da i drugi chitaju i ucestvuju na temi,onda treba da se razjasni ovo sa gfx-om.

I predsednik ga je fino iskulirao sa odgovorom.

I tako,niko nije savrsen...

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da budem pogresno shvacen i da se ubacujem kao neciji advokat, ali bih naveo samo jedan primer koji je neko vec postovao ovde u vidu video klipa. Radi se o cuvenom Air studiju, gde se snimaju, miksuju, produciraju i post-produciraju muzicki materijali najvecih muzickih zvezda, a sto je jos interesantnije, muzike i efekata za filmsku savremenu produkciju. Ako tu nema "posebnog" muzickog materijala, onda ne znam gdei ima. MIslim da je najvece maltretiranje za zvucnike upravo kod efekata u raznim savremenim filmovima, ne vezano za zanr.

Inzenjer zvuka koji se pojavljuje kao kustos u tom kratkom dokumentarnom filmu objasnjava kada su i kako odlucili da koriste Dynaudio monitore i to u svim sobama za snimanje i obradu zvuka. Poznato je da su Englezi specijalni mrsomudi kada se radi o njihovoj robi, bili to automobili, audio oprema ili sta ti ja znam . . . Ovde se samo vidi jedno neizmerno zadovoljstvo i jedan mir u pronalazenju ultimativno konacnog resenja monitoringa na svim nivoima.

U tom kontekstu se nikako ne bih slozio da je Scan Speak neki kvalitativni skok na gore u odnosu na Dynaudio. Drugaciji karakter zvuka ima, ali kvalitetniji to nikako. Ovo ne govorim zato sto sam video taj dokumentarni film, pa sad tvrdim kako su oni tamo vlasnici univerzalne istine, nego se rukovodim licnim iskustvima - slusalackim, ne samograditeljskim, a ona svakako nisu mala, za sve ove godine.

Osim jednog para BM5 ja ne videh tu retrospektivu DYN-a u AIR-u a evo i site-a sa TAD-om u mastering room-u...

http://www.airstudios.com/studios/mastering.aspx

Link to comment
Share on other sites

Kako kome. Ono sto sam ja pisao je plod licnog iskustva, velikog, pogotovo u DIY segmentu, a izjava da je Scan Speak bio jedini logican izbor za ozbiljan kvalitativni pomak u odnosu na Dynaudio je pisana u vlastitom obliku, znaci meni.

O ukusima naravno niti treba niti vredi raspravljati, a sama cinjenica da se drajveri iz Scan Speak Revelator serije ugradjuju u neke od najskupljih modela zvucnika na svetu (ali i studijskih monitora) je dovoljna kao referenca kvaliteta u svakom pogledu sama za sebe. Ja sam radio svoje kutije upravo sa drajverima iz Revelator serije, i posle Dynaudio ESOTEC kombinacije o kojoj sam ovde pisao (D260/20W75) Scan Speak jeste bio pozitivan kvalitativan pomak, u svakom pogledu i meni, i svima iz moje blize i dalje okoline koji su imali prilike da slusaju i jedne i druge kutije.

Ipak, posto sam dobio jasan signal (verovatno od administracije foruma) da je pisanje "izvan stereotipa" i ovde nepozeljno (ukljucivanjem lock-a naloga,) ovim postom se odjavljujem iz dalje diskusije u samoj temi. Pomenutu skorasnju blamazu sa aktivnim Dynaudio zvucnicima, modelom iz PRO serije koji je morao biti DISCONTINUED upravo zbog olakog crkavanja ESOTEC visokotonaca u njima, cemo ostaviti za neki drugi put...

Veliki i iskren pozdrav svim ucesnicima diskusije.

Totalno se razumemo (nisam toliko mator, a ni gluv kako Sima implicira :evil: ), a ja i nisam replicirao da bih nekoga preobratio, nego sam pisao o licnom iskustvu. I Scan Speak i Dynaudio sam slusao u nebrojeno mnogo sistema i spadaju u apsolutni vrh moga ukusa sto se zvuka tice. To bi se moglo i prosiriti na skoro celu skandinavsku produkciju, ali mi je Dynaudio ipak apsolutni pobednik kada sve izfiltriram i uvek je tako.

Mislim da je u ovoj ligi zvucnika o kojoj je ovde rec pitanje ukusa presudno, a o kvalitetu jednih i drugih nema potrebe mnogo trositi reci.

Link to comment
Share on other sites

Ako zelite da i drugi chitaju i ucestvuju na temi,onda treba da se razjasni ovo sa gfx-om.

I predsednik ga je fino iskulirao sa odgovorom.

I tako,niko nije savrsen...

Tako je.

Da se razjasni da li je i ko je poslao gfx-u "signal" da "ne muti vodu"... to je dobro i za kredibilitet pre svega ovog foruma a onda i Dynaudio-a kao brenda. U suprotnom ispada da je i na ovoj temi dobrodoslo jedino jednoumlje i "partijska disciplina" kao na temi LinnNaim Republjik pa cim se napise nesto sto odstupa od stava "vecine" (pod vecina u ovom slucaju mislim na 4-5 clanova koji redovno ucestvuju na pomenutoj temi) odmah isti pocnu da se trzaju i brecaju jer se neko usudio da siri jeres i kvari harmoniju ... i jer mu je to u nekakvom "interesu".

Link to comment
Share on other sites

Igrom slucaja, posao kojim se bavim me vodio svuda, te sam Scan Speak slusao u mnogo svetskih studija, uglavnom su open baffle-like tvorevine gonjen D klasom pojacala i aktivnim skretnicama. Gde god producenti imaju mogucnost, prave takve zvucnike za miks zvuka, a posebno za odnos instrumenata, dok su fabricki near field monitori uglavnom neki jeftiniji i sluze za "ciscenje" usiju od visesatnog rada. Medjutim, u mastering studijima, dubine 20+ metara, sve cesce mozete videti Confidence vezane na razne Krell i EC mono mrcine. Ranije je bilo gotovo nemoguce videti bilo kakav HiFi u takvom prostoru, ali ocigledno se mnogo toga desilo i sada im je HiFi zapravo referenca za mastering.

Link to comment
Share on other sites

O ukusima naravno niti treba niti vredi raspravljati, a sama cinjenica da se drajveri iz Scan Speak Revelator serije ugradjuju u neke od najskupljih modela zvucnika na svetu (ali i studijskih monitora) je dovoljna kao referenca kvaliteta u svakom pogledu sama za sebe. Ja sam radio svoje kutije upravo sa drajverima iz Revelator serije, i posle Dynaudio ESOTEC kombinacije o kojoj sam ovde pisao (D260/20W75) Scan Speak jeste bio pozitivan kvalitativan pomak, u svakom pogledu i meni, i svima iz moje blize i dalje okoline koji su imali prilike da slusaju i jedne i druge kutije.

Sa ovim se u potpunosti slazem! ... jos da cuju ovaj novi SS Berylium Tweeter

Link to comment
Share on other sites

I ja se kao pokretac teme slazem sa ovim gore. Znaci Cenzure bez a veze ne pale, nismo mi Dyna... - ovci korumpirani , osioni , ostrasceni , trdoglavi naprotiv volimo borbu i ne lazemo, ha kazu Danci ne lazu tako i mi

Evo ja pozivam na crtu ono sto si predlozio Sonicu, 1 na 1 bilo sta do 6000 eura i ako sklone Dyn...3.3 neka nosi ceo sistem kuci sa sve Burmestera , u stvari jedino njega :plakanje nedam bilo bi fer bar nesto da mi ostavi i naravno obrnuto porazeni ostaje kod mene u apsu :ph34r:

Vidi ovo Magelan nam je u prvoj liniji fronta, znaci gine do kraja, moras da ga overis da se ne bi slucajno ponovo podigao, User sredina znaci sve sto prodje ako prodje docekuje sa Moon - om i F 160 AKO PADNE I ON tu sam ja , ako padnem i ja posle teske ARTILJERIJE , dovlacim poslednju liniju fronta mocni Evidence Temptation iz CES - a

Podrzavam predlog ali da se u superfinalu (ako uopste do tako necega moze da dodje) obavezno pusta numera No15 sa Manger-ovog diska:

The O-zone Percussion Group - Jazz Variants

Pa da vidimo onda "cija majka crnu vunu prede", da se pesnicki izrazim. To je cika Suco ona numera kada si me pitao razrogacenih ociju: "U cega ovi to udaraju, jebo te?" (citat)

Link to comment
Share on other sites

Najbolji zvuk se snima u Hollywood-u. :wave2

Slazem se, ali ovi se hvale da rade zvuk za 70% njihove produkcije, pa sad neka misli ko sta hoce. Mene to i ne zanima toliko, nego sam skoro gledao filmic a i tice se ove teme.

Savremeni americki (holiwoodski) film ne mogu da podnesem (zaspim nakon 15 minuta, zena redovno stopuje vreme), a narocito zvucne efekte u istima.

Link to comment
Share on other sites

Bicu iskren kao i uvek pokazacu vam sta sam poslao na PM kolegi gfx - u

Poslato Danas, 18:49

Kolega nema potrebe da se odjavljujes sa teme, dobrodosao si uvek

Po meni razlicitosti misljenja i jesu kvalitet teme tako da meni kao pokretacu se zaista dopadaju tvoji postovi koje sa zadovoljstvom procitam bez obzira na poglede i mozda ponekad razlicite stavove , zato i jesmo tu da komentarisemo i malo ubijemo ova teska nam vremena

Da ti nisi mozda Duda koji mi odgovara po opisu ovih samogradnji i koga licno poznajem. On je radio sa Scan Speak driverima i napravio dosta veoma uspesnih projekata medju kojima je bio i moj Response 2.5 sa cupvcem i vifom ...pozz i vracaj se na temu, zanimljivije je sa tobom

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ali ovi se hvale da rade zvuk za 70% njihove produkcije, pa sad neka misli ko sta hoce. Mene to i ne zanima toliko, nego sam skoro gledao filmic a i tice se ove teme.

Savremeni americki (holiwoodski) film ne mogu da podnesem (zaspim nakon 15 minuta, zena redovno stopuje vreme), a narocito zvucne efekte u istima.

Koliko me sećanje služi oni zavisno od studija imaju TAD i Dynaudio, a za nearfield Yamaha NS-10 u skoro svakoj sobi. Filmove ne gledam, efekti me ne zanimaju, mislio sam na muziÄku stranu priÄe. Ono Å¡to imam od muzike iz Hollywood-ske produkcije znatno odskaÄe po kvalitetu od ostatka sveta. Ovde bih svrstao i stariju produkciju koja je raÄ‘ena u USA, nevezano za Hollywood.

Å ta mislite zaÅ¡to se Sir Paul McCartney odluÄio da svoj poslednji album snimi u Hollywood-u? :wave2

Link to comment
Share on other sites

Osim jednog para BM5 ja ne videh tu retrospektivu DYN-a u AIR-u a evo i site-a sa TAD-om u mastering room-u...

http://www.airstudio.../mastering.aspx

Mislio sam na ovo:

Slozices se da ipak ima malo vise tih Dynaudio monitora, osim jednog para BM5. :)

edit: Tek sada videh da je ovo neka skracena varijanta filmica, pa se ne vide svi silni Dynaudio monitori, mada covek lepo rece na pocetku sta misle o njima. Filmic koji sam gledao neki dan je bas sa potenciranom upotrebom DY monitora. Trazim upravo,pa cu postaviti cim pronadjem. Molim za malo strpljenja.

Studio 1:

http://www.airstudios.com/studios/studio1.aspx

Studio 2:

http://www.airstudios.com/studios/studio2.aspx

Studio 3:

http://www.airstudios.com/studios/studio3.aspx

http://www.airstudios.com/technical/surround-sound.aspx

Na zadnjem linku se vide veliki monitori koji su pravljeni specijalno za studio, sa posebnim gabaritima, samo jos da pronadjem filmic. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Koliko me sećanje služi oni zavisno od studija imaju TAD i Dynaudio, a za nearfield Yamaha NS-10 u skoro svakoj sobi. Filmove ne gledam, efekti me ne zanimaju, mislio sam na muziÄku stranu priÄe. Ono Å¡to imam od muzike iz Hollywood-ske produkcije znatno odskaÄe po kvalitetu od ostatka sveta. Ovde bih svrstao i stariju produkciju koja je raÄ‘ena u USA, nevezano za Hollywood.

Å ta mislite zaÅ¡to se Sir Paul McCartney odluÄio da svoj poslednji album snimi u Hollywood-u? :wave2

Ja sam potpuno saglasan, ali meni se vise svidja skandinavska produkcija i ECM svakako. Mozda je to i zbog muzike koju preferiram, a to je evropski jazz sa naglaskom na Skandinaviju i generalno sever kontinenta, svakako Poljsku, da ih ne izostavim slucajno. Ali ja vec 20 godina pricam naokolo kako najbolja muzika dolazi iz USA (muzika i produkcija), samo sam sada malo korigovao misljenje, sto i prilici nama matorcima, sto bi Sima rekao. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sa ovim se u potpunosti slazem! ... jos da cuju ovaj novi SS Berylium Tweeter

Hmm zanimljivo, mozda procitaju ovi iz fabrike Dyn...ako nas prate i ovo tvoje za Berylium Tweeter pa ga ubace u proizvodnju, vole Danci zanimljive predloge ;-)

Pazi sad ovo , ziva istina bilo je nas dvoje mogu i da dokazem. Otisli smo da cujemo Usher - a i taj taj Berylium na kutiji od 8000 - 9000 eura + Dragi lampaski mono blokovi ogromni 2x100w od xx kg - 8000 eura, kutije su bile 4 model od gore sa tim Beryliumom ( 120 kg, 1.5 m visine, cupavac 20cm dole , veliki srednjak i Berylium) + kablaza vrh cd player sve zajedno cirka 20.000 eura. poneo sam cd Magelanov sa tom cuvenom 15 - om numerom gde je takav haos od svirke da na 12 sati volume vozenja mozete imati ozbiljan problem u sistemu, neznas odakle udaraju neke timpancine, u isto vreme roka vibrafon i sve jos to uz podrsku nekih ludaka dok mlate po cinelama ko blesavi znaci nevidjena guzva u nekim delovima numere

Covek se uplasio i morao je brzinski da smanjuje volume potenciometar , basovi su hteli da iskoce iz kutije na 11 sati ,ujedno je dobio i distorzije sve je pocelo da se rusi kao kula od karata, Berylium koji mi se iz nekog ugla cak i dopao je izlazio prenaglasen iz zvucne slike , siktao , grizao, ujedao za usi, extremno je bio prisutan i jasan ali prenaglasen i previse ispred

Posle pola sata vratili smo se kod mene i sve to na istoj numeri pustili kod mene na sistemu duplo jeftinijem cirka 10.000, ne mogu da vam opisem koja je to razlika bila u korist ovog Setupa sa 3.3 koji je kao bebica u odnosu na ogromnog Ushera , sve je totalno drugacije bilo, basovi su bili dublji , tacniji, definisaniji svaki bubanj i bubnjic sam mogao da razlikujem, zv slika u ravni visoki svilenkasti , nenapadni izuzetno prisutni, neutralniji, sto kaze clan pionir strkaju dok rade . Kad je naisla najveca guzva sistem je sve rasclanio i prikazao sa takvim detonacijama u donjem spektru DOK SU CINELE I VIBRAFONI RADILI ZA SEBE i skakutale sa jedne na drugu stranu kutija sa jasno pozicioniranim instrumentima

Kompletna zv... slika je bila za kategoriju neutralnija, vibrafon na tom nivou glasnoce skoro da i nismo prepoznali u Usher - ovom sistemu

Kunem se zivotom da je ovakva razlika bila kakvu sam vam sad opisao i ko zeli mogu ga odvesti tamo i odmah vratiti kod mene dok je sveze kao sto smo i mi uradili da se uveri . Ne pricam ovo da bi hvalio Dyn...ali kad cujem bolje on leti iz kuce zaista nemam respect ni za jednu firmu pa cak ni za Dyna.... Tamo sam otisao kao potencijalni kupac za Usher. To je bilo jedno od najvecih iskustava jer sam slusao i uporedio dva velika i snazna setup - a na velikim snagama i nivoima slusanja

Link to comment
Share on other sites

Hmm zanimljivo, mozda procitaju ovi iz fabrike Dyn...ako nas prate i ovo tvoje za Berylium Tweeter pa ga ubace u proizvodnju, vole Danci zanimljive predloge ;-)

Pazi sad ovo , ziva istina bilo je nas dvoje mogu i da dokazem. Otisli smo da cujemo Usher - a i taj taj Berylium na kutiji od 8000 - 9000 eura + Dragi lampaski mono blokovi ogromni 2x100w od xx kg - 8000 eura, kutije su bile 4 model od gore sa tim Beryliumom ( 120 kg, 1.5 m visine, cupavac 20cm dole , veliki srednjak i Berylium) + kablaza vrh cd player sve zajedno cirka 20.000 eura. poneo sam cd Magelanov sa tom cuvenom 15 - om numerom gde je takav haos od svirke da na 12 sati volume vozenja mozete imati ozbiljan problem u sistemu, neznas odakle udaraju neke timpancine, u isto vreme roka vibrafon i sve jos to uz podrsku nekih ludaka dok mlate po cinelama ko blesavi znaci nevidjena guzva u nekim delovima numere

Covek se uplasio i morao je brzinski da smanjuje volume potenciometar , basovi su hteli da iskoce iz kutije na 11 sati ,ujedno je dobio i distorzije sve je pocelo da se rusi kao kula od karata, Berylium koji mi se iz nekog ugla cak i dopao je izlazio prenaglasen iz zvucne slike , siktao , grizao, ujedao za usi, extremno je bio prisutan i jasan ali prenaglasen i previse ispred

Posle pola sata vratili smo se kod mene i sve to na istoj numeri pustili kod mene na sistemu duplo jeftinijem cirka 10.000, ne mogu da vam opisem koja je to razlika bila u korist ovog Setupa sa 3.3 koji je kao bebica u odnosu na ogromnog Ushera , sve je totalno drugacije bilo, basovi su bili dublji , tacniji, definisaniji svaki bubanj i bubnjic sam mogao da razlikujem, zv slika u ravni visoki svilenkasti , nenapadni izuzetno prisutni, neutralniji, sto kaze clan pionir strkaju dok rade . Kad je naisla najveca guzva sistem je sve rasclanio i prikazao sa takvim detonacijama u donjem spektru DOK SU CINELE I VIBRAFONI RADILI ZA SEBE i skakutale sa jedne na drugu stranu kutija sa jasno pozicioniranim instrumentima

Kompletna zv... slika je bila za kategoriju neutralnija, vibrafon na tom nivou glasnoce skoro da i nismo prepoznali u Usher - ovom sistemu

Kunem se zivotom da je ovakva razlika bila kakvu sam vam sad opisao i ko zeli mogu ga odvesti tamo i odmah vratiti kod mene dok je sveze kao sto smo i mi uradili da se uveri . Ne pricam ovo da bi hvalio Dyn...ali kad cujem bolje on leti iz kuce zaista nemam respect ni za jednu firmu pa cak ni za Dyna.... Tamo sam otisao kao potencijalni kupac za Usher. To je bilo jedno od najvecih iskustava jer sam slusao i uporedio dva velika i snazna setup - a na velikim snagama i nivoima slusanja

Ti Usher drajveri su fake:

http://www.avguide.com/forums/the-whole-truth-about-beryllium-diaphragms

http://www.htforum.nl/yabbse/index.php?topic=49503.4265;wap2

http://techtalk.parts-express.com/showthread.php?t=211525

http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=301100

Prvi beryllium drajveri i to ne samo visokotonac već i srednjotonac:

ns-1000m-3-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da ne budu samo hvalospijevi ajmo malo i opozicije...

Ovo je u korist vaseg kulta:

Al moram da priznam da do sada ni jedan DYN me nije bacio u razmisljanje samo iz 2 razloga:

1.Mladja i njegove reprezentacije - razlog - licno vidjenje stvari i prica koja ako baratate literaturom je krajnje subjektivna u odnosu na objektivno stanje i predstavljanje jeftinih tkzv sistema sa kranje skupom kablazom i napajanjem.

2.Definitivno mogu da na svakom modelu definisem sta iz kog drivera izlazi i gde mu je secena skretnica da stvar bude jos gora po kutije tipa Safira gde svaka zvucna jedinica svira za sebe.(nazalost to je izaslo kao komentar moje drage)

Za razliku od starije generacije Totema koji su me jedno vreme uveseljavali kod jednog od nasih HI FI entuzijasta za AR-om u pobudi.

Al da ne trujem previse ako se vama taj koncept dopada onda cemu ja sve ovo :type u tastaturu....

ZIVELI :wave2

Link to comment
Share on other sites

Cisto da ispostujem Ljubino pojavljivanje

Nekoliko puta sam pokusavao da se ulogujem posle @magelanovog posta napisanog u 16:56, cisto da pojasnim neka svoja stanovista, ali...

Prvo sam prilikom pokusaja logovanja dobio crvenu uokvirenu poruku iznad onog polja u kome se upisuju User i Pass gde je pisalo i nesto poput "nalog Vam je privremeno zakljucan"

Naravno, pokusao sam ponovo u par navrata i svaki put je bilo isto, dok se u jednom trenutku u "poruci" nije pojavilo i vreme posle kojeg ce "nalog biti automatski otkljucan"... i to je potrajalo neki 40-ak minuta, counter je tacno odbrojavao ja sam pokusavao za to vreme da se ulogujem jos par puta, ali dok nije proslo i tih 40-ak minuta logovanje nije bilo moguce. Posle toga ulogovao sam se bez problema.

Nadam se da je dovoljno jasno pojasnjeno, iskreno ne znam kako bi konkretnije i opisao nastalu situaciju, jedino mi je zao sto nisam napravio screenshotove, ali mislim da ce ili Ljuba ili neko iz mod tima tacno znati o cemu ovde pisem.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

gfx, u pitanju je automatsko zakljucavanje logovanja, nakon nekoliko neuspesnih... verovatno usled pogresne sifre.

To je sistemski (softverski) napravljeno tako, da bi se sprecili napadi raznih robota, hakera itd.

To apsolutno nema nikakve veze sa moderacijom foruma.

Link to comment
Share on other sites

Cisto da ispostujem Ljubino pojavljivanje

Nekoliko puta sam pokusavao da se ulogujem posle @magelanovog posta napisanog u 16:56, cisto da pojasnim neka svoja stanovista, ali...

Prvo sam prilikom pokusaja logovanja dobio crvenu uokvirenu poruku iznad onog polja u kome se upisuju User i Pass gde je pisalo i nesto poput "nalog Vam je privremeno zakljucan"

Naravno, pokusao sam ponovo u par navrata i svaki put je bilo isto, dok se u jednom trenutku u "poruci" nije pojavilo i vreme posle kojeg ce "nalog biti automatski otkljucan"... i to je potrajalo neki 40-ak minuta, counter je tacno odbrojavao ja sam pokusavao za to vreme da se ulogujem jos par puta, ali dok nije proslo i tih 40-ak minuta logovanje nije bilo moguce. Posle toga ulogovao sam se bez problema.

Nadam se da je dovoljno jasno pojasnjeno, iskreno ne znam kako bi konkretnije i opisao nastalu situaciju, jedino mi je zao sto nisam napravio screenshotove, ali mislim da ce ili Ljuba ili neko iz mod tima tacno znati o cemu ovde pisem.

Pozz

Nemoj samo mene neko da poveze sa ovim desavanjima, mada stvarno ne volim kada neko ruzno pise o Dynaudio zvucnicima. :evil:

Ma sta pise, misli. :nono

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...