Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

Tako je druže Kajzere.Ja od sveg nameÅ¡taja najviÅ¡e volim stolovrt i biblioteku tj.policu za ploÄe,a zena bakin stilski nameÅ¡taj iz preproslog veka i cipelarnik...i tako su ljubitelji nameÅ¡taja ziveli srećno i bez dedicated room. :smile:

P.S.kad je preživela dizajn linn sara,shvatio sam preživece apotekarka sve

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

ZnaÄi li to da i nije neki ili...?!

Receno je u sadasnjem vremenu - nista lose nisam mislio :type

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

u RAT se ne ide gologuz medj Turke  <_<  ( sto bi reko Sima  )  i bez vojske koja je u ilegali   :lol: 

 

He, he u to slucaju bolje mi je da slusam  mjuz  :listen  i cirkam 

 

:beer 

 

 

ps

 

Nego jel videste da se pre 10 ak dana na oglasima pojavio Contour S 3.4 ( prodavac Zoran ) i gle cuda prodao se sutradan za cenu od 2.500 eura  

Link to comment
Share on other sites

u RAT se ne ide gologuz medj Turke   ( sto bi reko Sima  )  i bez vojske koja je u ilegali   

 

He, he u to slucaju bolje mi je da slusam  mjuz    i cirkam 

 

:beer 

 

 

ps

 

Nego jel videste da se pre 10 ak dana na oglasima pojavio Contour S 3.4 ( prodavac Zoran ) i gle cuda prodao se sutradan za cenu od 2.500 eura  

Ma ilegalci(Tihi i Prle) su najopasniji!  To mu doÄ‘e kao onaj vic, koja je sliÄnost izmeÄ‘u Otpisanih i prdeža? Pa najopasniji je Tihi! :D  A Simu treba posluÅ¡ati, on se barem razume u golu guzu! :P

 

 

InaÄe poznajem kupca c3.4 !

Link to comment
Share on other sites

Jel vidis Brale cak ga i poznajes   ;-) imaju ljudu  kes  2.5oo jura ali za prave stvari . Jbte bolje da je dosao kod mene  :lol:  ja bi mu moje dao za onoliko koliko su i mene kostale  . Focus 360 je bolja i veca kutija i sa boljim driver - ima , koja se lakse uparuje sa elektronikom 

 

Nego  Vlado reci ti nama kako sviraju ti  s3,4 kod coveka 

Link to comment
Share on other sites

Jel vidis Brale cak ga i poznajes   ;-) imaju ljudu  kes  2.5oo jura ali za prave stvari . Jbte bolje da je dosao kod mene  :lol:  ja bi mu moje dao za onoliko koliko su i mene kostale  . Focus 360 je bolja i veca kutija i sa boljim driver - ima , koja se lakse uparuje sa elektronikom 

Jedino, BLAM da imaš Focuse! :lol: Šalu na stranu, šta bi onda dalje da si ih prodao!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...