Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

Sjajno se osecam uvek kada mogu da reagujem na nepravdu,na q...cenje.   :banana

 

A ti Dynamite slobodno tapsi i lizi ljubicu .

Uf,kako je tesko biti limitiran.Kazna prijatelju.Teeeska!  :plakanje

 

 

Ajd ,sad moram da zurim .

:wave2

 

Ma, ti, si, bre, prso skroz! :screwy  Kakvu ljubicu? Sto da tapsem? Ko limitiran? Sta bre buncas, pobrljavio si od zlobe i paranoje! Samo ti jedno lepo kazem: otkaci se vise od ove teme..pratim je vec duze vreme i ne zelim da citam tvoje bljuvotine, gluposti, podbadanja i provociranja! Idi bre na ulicu tamo gde ti je i mesto, ulicaru jedan! Razbires?

 

 

 

 

 

 

 

Izvinjavam se suci77 i ostalima sto ovako reagujem!

Link to comment
Share on other sites

Pa da vratimo temu, moje iskustvo je jedini DY koji moz da prodje kod mene u stan je Evidence jer ja ne volim zvuk DY ali mi se ovaj svidja na oko. Jel dovoljno ozbiljno munZe .

Ali pozdravljam od srca moje drugare koji ga obozavaju kao sto sam pozdravio i one sa B&W.

To je jedino normalno kad nekom svratis u temu, sve ostalo je nekulturno. o sex-u i da ne pricam. Malo pljuvanja tamo-vamo, manje-vise to je normalno ali sex, to vec ...

Ajde Suki, dosta si se ljutio daj neki komentar ipak je ovo za tvoje ljubimce. Jedino sto  voli vise od papagaja. :) i Sime. :)

Doduse Sonic-ov izvor tvrdi da njega voli vise od DY ali to su jos ne proverene informacije...

Sad ce i Pavlaka da se javi..... :order

pozdravljam sekretara i zelim mu brz "oporavak"

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ti si sa kao ozbiljan???  :wacko:

da puno sam ozbiljan za mojih 27god :) i na ovom forumu sam da se potkujem sa hi-fi znanjem od iskusnih

eminentnih clanova :wave2 ali na ovoj temi na zadnjih 20strana niko nista pametno da napise...msm

zabrinjavajuca situacija,samo cika Suca se trudi

cudi me da niste nastavili prepucavanje sa morel drajverima :P

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ovde niko nikoga ne mrzi, bar ja mislim; i niko ne prepucava iz zle namere nego malo caskamo i salimo se. Kruta modracija to zove oftopikom a ja mislim da je samo opustena atmosvera. Red ozbiljno, red neozbiljno = dobra zabava. Cemu forumi inace i sluze (?) + sto se vecina nas i privatno poznaje pa se onda zezanje malo ponekad otme kontroli ali sustinski sve je u granicama podnosljivog. Ponavljam, po mom misljenju. :)

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ovde niko nikoga ne mrzi, bar ja mislim; i niko ne prepucava iz zle namere nego malo caskamo i salimo se. Kruta modracija to zove oftopikom a ja mislim da je samo opustena atmosvera. Red ozbiljno, red neozbiljno = dobra zabava. Cemu forumi inace i sluze (?) + sto se vecina nas i privatno poznaje pa se onda zezanje malo ponekad otme kontroli ali sustinski sve je u granicama podnosljivog. Ponavljam, po mom misljenju. :)

cika Simo salim se :wave2
Link to comment
Share on other sites

Pa da vratimo temu, moje iskustvo je jedini DY koji moz da prodje kod mene u stan je Evidence jer ja ne volim zvuk DY ali mi se ovaj svidja na oko. Jel dovoljno ozbiljno munZe .

Ali pozdravljam od srca moje drugare koji ga obozavaju kao sto sam pozdravio i one sa B&W.

 

Jedino sto  voli vise od papagaja.  :) i Sime. :)

Doduse Sonic-ov izvor tvrdi da njega voli vise od DY ali to su jos ne proverene informacije...

Sad ce i Pavlaka da se javi..... :order

pozdravljam sekretara i zelim mu brz "oporavak"

 

Kada sam već prozvan da se javim,evo me  :wave2

I kao Å¡to si nas pozdravio na temi B&W,Äisto da ti uzvratim pozdrave,a ovo za 

Sonic-ov izvor,šta da ti kažem,naš narod ima izreku"gde ima dima ima i vatre" :facehearts

samo ćuti i nemoj da kažeš sekretaru! :blink:

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Pa da vratimo temu, moje iskustvo je jedini DY koji moz da prodje kod mene u stan je Evidence jer ja ne volim zvuk DY ali mi se ovaj svidja na oko. Jel dovoljno ozbiljno munZe .

Ali pozdravljam od srca moje drugare koji ga obozavaju kao sto sam pozdravio i one sa B&W.

To je jedino normalno kad nekom svratis u temu, sve ostalo je nekulturno. o sex-u i da ne pricam. Malo pljuvanja tamo-vamo, manje-vise to je normalno ali sex, to vec ...

Ajde Suki, dosta si se ljutio daj neki komentar ipak je ovo za tvoje ljubimce. Jedino sto  voli vise od papagaja. :) i Sime. :)

Doduse Sonic-ov izvor tvrdi da njega voli vise od DY ali to su jos ne proverene informacije...

Sad ce i Pavlaka da se javi..... :order

pozdravljam sekretara i zelim mu brz "oporavak"

 

Kao i svakom Fancy klubu tako i ovde  tocimo Jack Daniels ali  za DZ, slusamo Dynaudio . Pice od mene za sve posetioce  kluba posto Pionir proziva da nema sta da se cirka. Sima je mnoge stvari objasnio kako funkcionisu izmedju nas  :thumbsup2 pa se slazem sa iznetim

 

Kod mene ce uskoro ( za 10 - ak dana ) moci da se cuju maleni Contouri 1.3 uz podrsku Rel - a u 80 m2, cisto da vidimo sta mogu  male dobre i proslavljene  DY kutije koje su utabale put Fokusu 140, 160, C 1.4 s, Audience 52 - ki i ostalim DY malisanima

 

Oduvek sam imao zelju da posedujem i slusam  1.3 ,  malo da se poigram sa njima kao i da ih cujem u vise razlicitih sistema. Videcemo koliko je DY napredovao u tom segmentu i kako ce se 1.3  provesti kod Usera pored Fokusa 160 kao i pored podno stojecih kutija u sobama do 25 m2

Link to comment
Share on other sites

Za clanove koji manje poznaju Dynaudio informacija da je kutija 1.3 radjena nekoliko godina u 3 varijante:

1.3  Contour13.pdf ,

1.3SE  Contour13SE.pdf

1.3MK2  Contour13mkII.pdf

Ima dosta razlike medju njima u drajverima iako su svi 17cm sa 75mm spulnom. SE izgleda najprivlacniji sa WBT terminalima, basom sa velikom ekskurzijom i duplim magnetom.

 

Za one koji se ne libe samogradnje evo interesantan bas sa 38mm spulnom sto u prevodu znaci da se vrlo lako pokrece od strane pojacala

http://www.ebay.de/itm/Dynaudio-19-W-38-Bass-Chassis-Woofer-neu-/221182721907?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item337f847f73

http://www.ebay.de/itm/Dynaudio-19-W-38-Bass-Chassis-Woofer-neu-/221182722486?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item337f8481b6

Verujem da ce Rade i Boki detaljnije opisati kvalitete ili nekvalitete datih drajvera

Link to comment
Share on other sites

Kao i svakom Fancy klubu tako i ovde  tocimo Jack Daniels ali  za DZ, slusamo Dynaudio . Pice od mene za sve posetioce  kluba posto Pionir proziva da nema sta da se cirka. Sima je mnoge stvari objasnio kako funkcionisu izmedju nas  :thumbsup2 pa se slazem sa iznetim

 

Kod mene ce uskoro ( za 10 - ak dana ) moci da se cuju maleni Contouri 1.3 uz podrsku Rel - a u 80 m2, cisto da vidimo sta mogu  male dobre i proslavljene  DY kutije koje su utabale put Fokusu 140, 160, C 1.4 s, Audience 52 - ki i ostalim DY malisanima

 

Oduvek sam imao zelju da posedujem i slusam  1.3 ,  malo da se poigram sa njima kao i da ih cujem u vise razlicitih sistema. Videcemo koliko je DY napredovao u tom segmentu i kako ce se 1.3  provesti kod Usera pored Fokusa 160 kao i pored podno stojecih kutija u sobama do 25 m2

jedva cekam da vidim kako ce raditi dyn 1.3 kod mene :) kad ih nakacim na moje elektrane :wave2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...