Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

Hvala najlepÅ¡e MiloÅ¡e. TakoÄ‘e želimo sve najbolje svim Älanovima, gostima i dobronamernim posetiocima, a onim drugima želimo da u novoj godini bar nauÄe Å¡ta je dobar zvuk. :xmas:wave2

Pffff, ti bre ne bi znao Å¡ta je dobar zvuk ni da te ugrize za pedu. ;-) Å ala mala, hvala na Äestitkama i srećna i tebi nova godina, kao i svim Älanovima ovog, malo posustalog foruma. :xmas

Link to comment
Share on other sites

pojma

Pffff, ti bre ne bi znao Å¡ta je dobar zvuk ni da te ugrize za pedu. ;-) Å ala mala, hvala na Äestitkama i srećna i tebi nova godina, kao i svim Älanovima ovog, malo posustalog foruma. :xmas

Da znaš da si u pravu, grize me za pedu svaki dan pa otupelo, ne oseća više ništa... :thumbsup2

Hvala na Äestitkama, i tebi želimo puno dobrog zvuka u novoj godini. :xmas

Link to comment
Share on other sites

+1

Zar i u noci cestitanja, isrenih zelja, noci cistog srca i duse ti opet forsiras podelu na podobne i nepodobne?

Sramota.

Srecna i tebi Nova godina.

Gde vidiÅ¡ podelu na podobne i nepodobne? Da imamo dobronamerne i one druge goste na temi jasno je i maloj deci. A simptomatiÄno je da se obavezno vas dvojica prepoznate i osetite prozvanim, to valjda dovoljno govori.

U svakom sluÄaju, najiskrenije ti želim da ti u novoj godini krene posao pa da malo odmoriÅ¡ od foruma. :xmas:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Gde vidiÅ¡ podelu na podobne i nepodobne? Da imamo dobronamerne i one druge goste na temi jasno je i maloj deci. A simptomatiÄno je da se obavezno vas dvojica prepoznate i osetite prozvanim, to valjda dovoljno govori.

U svakom sluÄaju, najiskrenije ti želim da ti u novoj godini krene posao pa da malo odmoriÅ¡ od foruma. :xmas:thumbsup2

Evo ovde.

..TakoÄ‘e želimo sve najbolje svim Älanovima, gostima i dobronamernim posetiocima, a onim drugima želimo da u novoj godini bar nauÄe Å¡ta je dobar zvuk. :xmas:wave2

Meni posao ide. Hvala sto brines i hvala na lepim zeljama. Sve sto zelis meni nek se desi i tebi, od srca. Sve najbolje! ;)

Link to comment
Share on other sites

HiFi useru, gde god se okrenem ti nekom solis pamet na nekoj temi. Jel te neko placa za to ili smaras cisto iz hobija?

A cemu ovakav upad na temu i odmah offtopic. Mislim da nije ok ali kako hoces. Juce si se pridruzio na forum i odmah ovakav nastup . Tesko da ce to proci tek tako. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ima se, moze se... Al dobro, znas i ti za BM, nisi ti burageru od juce (ovde).

Nisam u ovoj niti u bilo kojoj drugoj temi na nicijoj strani, tako da nemam nikakvog interesa, bas sam izvan svih forumskih zbivanja, jedino sto mi zapalo za oko kolko si bahato uleteo i uvalio kloce nekolicini. Nije moj problem, vec moderacije koja danas ocito ima pametnija posla od deratizacije ovakvih klonova.

Link to comment
Share on other sites

Ima se, moze se... Al dobro, znas i ti za BM, nisi ti burageru od juce (ovde).

Nisam u ovoj niti u bilo kojoj drugoj temi na nicijoj strani, tako da nemam nikakvog interesa, bas sam izvan svih forumskih zbivanja, jedino sto mi zapalo za oko kolko si bahato uleteo i uvalio kloce nekolicini. Nije moj problem, vec moderacije koja danas ocito ima pametnija posla od deratizacije ovakvih klonova.

Da se ima i da se moze kupovalo bi se kod regularnih prodavaca u regularnim radnjama a ne iz gepeka uredjaji koji su promenoli pet vlasnika a svaki put prodavani ko novi za trecinu cene. Soli pamet nekom drugom.

Inace, zivot ne pocinje registracijom na forumu vec mnogo ranije, bar u mom slucaju. Citam ovu lakrdiju vec neku godinu u nazad pa eto dodje vreme da i ja dosolim malo.

Link to comment
Share on other sites

Da se ima i da se moze kupovalo bi se kod regularnih prodavaca u regularnim radnjama a ne iz gepeka uredjaji koji su promenoli pet vlasnika a svaki put prodavani ko novi za trecinu cene. Soli pamet nekom drugom.

Inace, zivot ne pocinje registracijom na forumu vec mnogo ranije, bar u mom slucaju. Citam ovu lakrdiju vec neku godinu u nazad pa eto dodje vreme da i ja dosolim malo.

Probao ja da se oglasim na istu lakrdiju ali ne vredi, pozoriste ostaje pozoriste.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Dobro. Preporuci mi regularnog prodavca za Krell.

A ti bas zapeo za krell? Sto ne Accuphase ili Gryphon npr?

Ne bih ti ja gledao i budjelar al kad se vec duvas sa onim "ima se moze se" sto se ne otvori za neki od ovih? Jel mozda ne valjaju? Il te odbilo sto nisu u silver finisu? Ili mozda regularna cena za regularnu robu???

Link to comment
Share on other sites

Kada stiže C1.3?

Polovinom februara i sluzice da gostuje u sistemima kod drugara jer nije glomazna za transport. Cisto da vidimo sta moze mali proslavljeni Contour 1.3 a videces i cuces sta sve moze. Igracemo se i testiracemo je na raznoraznim amplifikacijama

PS Makiaveli sta cini tvoj sistem :wave2

Link to comment
Share on other sites

Polovinom februara i sluzice da gostuje u sistemima kod drugara jer nije glomazna za transport. Cisto da vidimo sta moze mali proslavljeni Contour 1.3 a videces i cuces sta sve moze. Igracemo se i testiracemo je na raznoraznim amplifikacijama

Ko finansira ovu reklamnu kampanju? Ti ili Vox trade?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...