Jump to content


Dynaudio klub


suca77

Recommended Posts

...jer je objektivno odavno postojala potreba za kutijama u rangu cena cca 64.000 euro koliko ce kostati par ovih lepotana..

Дивно. Само ме интереÑује јел` ово Ñа ПДВ-ом или без?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ada se vi za poÄetak zaposlite kod njega da se obuÄavate!?

Za sta,da pravimo cipele ili da se audiofilski obrazujemo,ovo prvo moze a za ovo drugo cim budem imao 5K € viska onda mogu i sam ili bi mogao i ti da mi pomognes,u svakom slucaju od cika Suce rado slusam savete,ali hvala na dobronamernom savetu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Za sta,da pravimo cipele ili da se audiofilski obrazujemo,ovo prvo moze a za ovo drugo cim budem imao 5K € viska onda mogu i sam ili bi mogao i ti da mi pomognes,u svakom slucaju od cika Suce rado slusam savete,ali hvala na dobronamernom savetu. ;-)

Å ala ne uzimajte srcu, ako već hoćete da radite tamo gde ste rekli, morate na praksu kod predsednika kluba, Äisti da upotpunite cv!
Link to comment
Share on other sites

Å ala ne uzimajte srcu, ako već hoćete da radite tamo gde ste rekli, morate na praksu kod predsednika kluba, Äisti da upotpunite cv!

Pa sto ne kazes razgovetno da te razumemo,naravno to je korisna i vrlo upotrebljiva informacija,samo sto bi nam Suca kao gazda dao minimalac bez bus plusa i toplog obroka,o regresu i da ne pricamo,a za CV bi jos morali da platimo autorska prava, a gde je muzicki dinar,ogulio bi nas k`o mace muskatlu!

Link to comment
Share on other sites

Pa sto ne kazes razgovetno da te razumemo,naravno to je korisna i vrlo upotrebljiva informacija,samo sto bi nam Suca kao gazda dao minimalac bez bus plusa i toplog obroka,o regresu i da ne pricamo,a za CV bi jos morali da platimo autorska prava, a gde je muzicki dinar,ogulio bi nas k`o mace muskatlu!

HE HE, Å¡to jeste jeste!
Link to comment
Share on other sites

U posjeti kod DA:

1.) 2002

2.) 2012

Deluje mi kao da su neka ozbiljna firma ;-) Hvala Ninja na ovako lepim slikama iz pogona DY . Aj da se pridruzim i dodam neasto zanimljivo. DY svoje namotaje namotava sa sestougaonom zicom koja se bez imalo zazora slaze , mozda je u tome tajna zasto njihovi driveri tako dobro I PRECIZNO rade, trpe dosta snage i tesko se spaljuju. Hvala za ovako lep i monitorski zvuk koji sad imam u sistemu

PS Srecan :cheers ti rodjendan :wave2

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...