Jump to content


LG 50PV350,plazma-uzeti ili ne


kolew

Recommended Posts

Po meni plazma ima lepsu I prijatniju sliku.Prvo sam imao lcd,pa posle plazmu.Mana plazme,a narocito ove LG koju sam I ja razmisljao da uzmem je image retention,koji nestane I nije trajan,ali ume da iritira.Ako mozes da predjes preko ovoga,nemoj dalje razmisljati.

@za siromu

Ako se ne varam to su stari modeli LG koji su imali ugradjen hard I imali su te opcije snimanja,danas toga vise nema...

Link to comment
Share on other sites

Realno,plazma daje bolju sliku,prirodnije boje itd itd,ali problem plazme moze da bude zamrzavanje pixela koji se ne pomeraju,nakon duzeg koriscenja (npr logo televizije koji stoji u nekom od uglova),sad,taj problem bi trebao da nestane nakon nekog perioda "razradjivanja",citao sam da je to nekih 50h gledanja.Neko moje iskustvo,kada je TV u pitanju je da nema preterane razlike izmedju plazme i LED tehnologije (ova razlika je bas izrazena kod LCD tehnologije pravljenja ekrana).Da zakljucim: kada bih ja kupovao,uzeo bih LED,bar ne moras da razmisljas o mrtvim pikselima,a razlika nije toliko uocljiva da postane neprirodno i da smeta.Takodje bih dao savet da ne uzimas 3D tehnologiju,jer to je cisto bacanje para i da uzmes LG.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...