Jump to content


Prodavnica je po�ela sa radom


Ljuba

Recommended Posts

Ja uopšte nemam predstavu kako preko linka koji ste ostavili da dođem do vaše prodavnice i gde da kucam code.

Otvorim stranicu preko linka i Å¡ta onda?

Ništa mi nije jasno?????

/index.php?/store/">http://www.hi-files....dex.php?/store/

Zatim "add to cart" da izaberete koji artikl zelite da kupite

Opcija continue shopping za dodavanje jos artikala ili check out za izvrsavanje placanja

Na stranici Confirm & Pay u donjem levom uglu "I have a coupon to use", unesite kupon i kliknite na apply

Morate stiklirati da se slazete sa uslovima kupovine i zatim klik na Confirm my order

Nakon toga 2Checkout vas vodi na stranicu za unos podataka sa kreditne kartice.

Obratite pažnju da vam Hi-Files Group d.o.o. ni u jednom trenutku neće tražiti broj kartice, već da se sve obavlja preko bezbednog procesora kreditnih kartica

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, zavisi od kartice... da li je sa njom omogućeno plaćanje putem interneta... najbolje da se raspitate u banci.

Ne bi trebalo da ima veze sa valutom, jer sa običnom Visa electron karticom možete da plaćate u inostranstvu i da banka automatski radi konverziju iz bilo koje valute u dinare.

Link to comment
Share on other sites

A jel postoji sansa da se kupe samo naki tekstovi? Recimo, ja vam uplatim a vi mi posaljete u nekoj elektronskoj formi tekstove koji me interesuju?

Kad kupim casopis zbog jednog, dva, tri teksta koja me interesuju procitam ga celog, kad sam ga vec kupio, i potrosim znacajno vise vremena nego sto bi mi trebalo da procitam samo ono sto me zaista interesuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@Pelac

Izvinjavam se na zakasnelom odgovoru, promaklo mi je pitanje. U pripremi su tematske kompilacije PDFova. Na primer komplet od 20-ak testova pojačala, ili 20-ak testova zvučnika.

Takođe, obaveštavam vas da prestupnog 29. februara kupon nije radio, pa se njegova važnost produžava do 3. marta. Hvala članu koji nam je ukazao na ovaj softverski propust

Link to comment
Share on other sites

Ne, trebalo je samo da kliknete na jedan veliki taster na kome pise nesto otprilike finalize order... taj taster vas vraca na nas sajt sa linkom ka downloadu.

U emailu sam vam upravo poslao kako da preuzmete fajlove u ovakvoj situaciji.

BTW fraud check traje veoma kratko... desetak minuta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...