Jump to content


stevin sistem


stevan.zemun

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

kolega Uzvarb meni ovaj moj cd plejer dobro svira,on je i SACD plejer,koliko para toliko i muzike mislim da sam odlicnu kupovinu uradio sto sam ga uzeo

hteo sam uzeti neki stariji esprit model,ali sam ovde na forumu procito da za neke nema laser da se nabavi ili da je dosta skup..te sam odusto od tih starijih ES zmajeva :blah

samo mi fali neki dobar preamp a za cd plejer cu lako,a do tad ce da svira ovaj moj scd xb 790 qs :order ..

Link to comment
Share on other sites

taj scd 777 es na oglasima ima bas povecu cenu :) mislim da ce tu i ostati,ako mu se neumanji cena za 50%

I jos kad se doda cinjenica da je upGradeovan ( citaj cackan ) dodje se do porazavajuce istine.

Ja ne volim kad neko kopa po takvim spravama, nikako ne mogu da shvatim da neko smatra da zna bolje od najboljih strucnjaka neke firme. Sigurno taj plejer nisu konstruisali pripravnici Sony-a.

Nije to neki obican cd na kojem moze prostom zamenom elemenata kvalitetnijim da se napravi neki pomak.

Kopati po SCD-777ES je u najmanju ruku zlocin.

Primerak koji sam slusao svira lepo, ali nista me ne bi cudilo da je u izvornom formatu radio i bolje, ne moze se to sad ni uporediti.

2 ovakva plejera na 1 mestu su redja nego nilski konj u dunavu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...