Jump to content


stevin sistem


stevan.zemun

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto konacno slike :) 

 

prvo hocu da se zahvalim gosn Zoltanu za svo maltretiranje i uznemiravanje telefonom dok su zvucnici bili u izgradnji,covek je za svaku pohvalu izaso mi je u susret za svaku sitnicu

 

aj da krenemo sa opisom zvuka...

 

cvrc nece jos da moze opis zvuka  ;-)   jel jos nisam poceo sa ozbiljnim testiranjem dok se malo nerazrade....

 

ali jedino sto mogu da kazem na prvu loptu zvuk je topao,blag,neagresivan...moze da se slusa 10 sati na dan i nimalo nezamara slusaoca

 

kad pustim cd plocu..opste nemam osecaj da je cd u pitanju...pre bi se reklo da svira gramofon ili dek

 

u odnosu na stare soltanus zvucnike ovi zvuce toplije,mekse    a stare soltanuse koji su bili kod mene ,zoltan je napravio pre 15g njihov zvuk je bio brz,agresivan,jak  i jedino kod njih sto me je izludjivalo je njihov dizajn koji nikako nisam mogo da progutam

 

ovaj trenutni dizajn i kvalitet izrade je na svetskom nivou... iskreno  od sveg srca gosn Zoltanu zelim da uspe u evropi i da stoji rame uz rame sa svetskim proizvodjacima zvucnika  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Lepo lepo :) Moze li na tim cudima da se slusa Sepultura a da se ne ogluvi? I da, jel ti zeznuo prezime ili? :D

xaaxaxaxaxax kralju svaka cast primetio si  :)  jedina zamerka mi je na etiketu  progutano je jedno slovo al i to ce da se ispravi za koju nedelju dolaze mi nove etikete

 

moze i sepulatura sta god hoces moze da se slusa...npr razlika u moje stare magnaplanare sto ovi sviraju sve zanrove ....a ne ko magnaplanari   jazz,klasiku,i vokalnu muziku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...