Jump to content


stevin sistem


stevan.zemun

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

stigo jos jedan pripadnik sony ergele dvd DVP-NS900Vqs

uredjaj je bukvalno u mint stanju,bivsi gazda ga je nesto stedeo....sta reci kad je

daljinac jos u fabrickom najlonu

reprodukcija filmova je fantasticna,a sto se tice zvuka sa cd i sacd formata isto sam

prezadovoljan....pre ovog sam koristio dvd plejer od pijonira dv 470

sad ja moram da ga razradjujem jel bivsi vlasnik nije :)

DANIJELE veliko xvala post-29040-0-60538800-1340753026_thumb.jpost-29040-0-52136500-1340753066_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.jpost-29040-0-48434100-1340753129_thumb.j

post-29040-0-41511000-1340753098_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

E sad... crno na belo, sta si saznao o ampu? :crno-na-belo

sta reci imam hi end od mono blokova :)

70RMS u A klasi a AB klasi 250rms

poseban trafo za nesto i drugi trafo za nesto :)

ozicenje van den hul i kimber srebrni kabal..fbt i tifani konektori

sprague elektroliti..motorolini tranzistori...

mono blokovi su prvobitno imali 100rms u A klasi pa posto je to bilo prejako spustena im je snaga na 70rms

sema po kojoj su pravljeni je elektrokompaniet i krell ..NASTO TAJ DEO NISAM RAZUMEO

svi delovi koji su ubaceni u mono blokove su najskuplji i kupovani su u engleskoj,francuskoj i nemackoj

1 god su mono blokovi stelovani da bi bukvalno svirali ko lampe

a zaboravio sam marke od onih sitnih delova kako se zovu oni sitni delovi :(

i najverovatnije da ce Gusa da mi sastavi lampaski preamp po orginalnoj semi od KLIMO AUDIA ,samo sto je sema

apgrejdovana i dovedena do luuuudila :)

Link to comment
Share on other sites

i najverovatnije da ce Gusa da mi sastavi lampaski preamp po orginalnoj semi od KLIMO AUDIA ,samo sto je sema

apgrejdovana i dovedena do luuuudila :)

Jedno, drugo potire

Onaj Dusan Klimo nema pojma...

Uvaljajte mu taj apgrade za par somica,sta je to za njega...

:cheers

Link to comment
Share on other sites

:) sedra ce da poceka jel nije na odlozeno placanje,a upala su jos 2 preampa u razmatranje pored sedre tako sto se tice preampa mrtva trka

Sto se tice kupovine sedre bas me briga da li ces da kupis ili neces.Niti si prvi niti poslednji koji je to uradio.To me apsolutno ne dotice.Davao sam ti je 2X na slusanje i bilo je price i o davanju na rate ali si ti rekao da neces tako nego kad skupis celu cifru platices.Seti se da smo cak pricali pre nekoliko dana da se napravi samo kutija pa da idemo dalje.Kad vidim mlade momke koji su zaljubljenici u muziku a ne trgovci spreman sam da nadjemo najbolje resenje.Tako sam uradio i sa Jimmy_018.Momak je zadovoljan,platice u 2 rate i svi zadovoljni.Medjutim ovde se radi o necem drugom cega sam se nagledao u svom zivotu.Kada ajkule osete krv kao u ovom slucaju onda pocne da se radi lobotomija od strane tih ajkula.Dakle jos jednom se pokazalo da neki uredjaj ne prodaje njegov kvalitet nego prica,a price sa moje strane nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

Ne ma veze sa sustavom koji je ok nego Å¡to je g Å olaja rekel . KVALITET ureÄ‘aja ovisi kak ga opanjkaju osobe koje su proÄitale x y foruma ,Äasopisa itd... te na osnovu toga daju "svoje" zakljuÄke. Sigurno njihove osobne instalacije sviraju "mrak" u njihovim sobama.... ali neÅ¡to ne Å¡tima-tipa to je to samo malo treba razmjestit zvuÄnike,metnut "prave " kabele" ets.., i onda bu to to... :1038:

Link to comment
Share on other sites

Jedno, drugo potire

Onaj Dusan Klimo nema pojma...

Uvaljajte mu taj apgrade za par somica,sta je to za njega...

:cheers

xexex vidim da si cuo za DUSANA KLIMA :) taj apgrejd su radili Gusa i jos jedan lik kome se nesecam imena

a kako sam skapiro KLIMO AUDIO vise nepostoji...kad sam vido delove koje je Gusa ubacio u preamp nije mi bilo

...POZ

Link to comment
Share on other sites

Кад ради у Ра кад у ÐБ клаÑи?

:wave2

Otvara se horizont dogadjaja i prenosi materiju sa mesta A na mesto B preko ogromnih razdaljina u roku od nekoliko sekundi.

A > AB > B ponovo si ceo ali daleko odavde...

Kasnije su se setili i napravili serijal Stargate. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...