Jump to content


125.000 novcanih jedinica (ali nekih stranih)!!!!


stefaca

Recommended Posts

pa to su dva gramofona Clearaudio Statement (sa tangecijalnim ruckama) koja se nalaze na svojim postoljima (takodje Clearaudio) napajana preko Clearaudio strujnog napajanja. CD je najveci i najbolji Krell koji se verovatno ikada pravio, top loader sa oznakom 25. One srebrne kutije na podu su filteri za struju Isotek Titan. Lampaski mono-blokovi. Ostalo se ne vidi bas najbolje ... U pozadini stoji jos jedan Clearaudio gramofon ...

Link to comment
Share on other sites

pa da nisu i oni nosili gajbice sa onim deckom sto mu tata bio neki predsednik nase drzave. izgleda da ja ucim pogresnu skolu. idem i ja da selim gajbe sa pivom. mozda zaradim neke silne milione a i udarim koje usput. :):):)

Link to comment
Share on other sites

pa da nisu i oni nosili gajbice sa onim deckom sto mu tata bio neki predsednik nase drzave. izgleda da ja ucim pogresnu skolu. idem i ja da selim gajbe sa pivom. mozda zaradim neke silne milione a i udarim koje usput. :):):)
Link to comment
Share on other sites

Na jednom drugom forumu u vezi pomenutog gramofona jedan Äovek je divno i oÅ¡troumno primetio kada je video uvećanu sliku prednje ploÄe:

"Da dodam, uz izabranu sliku, veoma aljkava izrada, lose gravirano 33 1/3, neke trunke i udubljenja, za spravu od 125k$, pri tome drljavi konektor za kontrolu motora, neko se "zaigrao", i sa poslom i sa cenom."

E vala baš.

Morao sam ovo da prenesem i na ovaj forum, izuzetno mi se svidela lucidnost zapažanja.

Ljudi iz Clearaudio su, izgleda mi, popriliÄni hohÅ¡tapleri.

Link to comment
Share on other sites

Na jednom drugom forumu u vezi pomenutog gramofona jedan Äovek je divno i oÅ¡troumno primetio kada je video uvećanu sliku prednje ploÄe:

"Da dodam, uz izabranu sliku, veoma aljkava izrada, lose gravirano 33 1/3, neke trunke i udubljenja, za spravu od 125k$, pri tome drljavi konektor za kontrolu motora, neko se "zaigrao", i sa poslom i sa cenom."

E vala baš.

Morao sam ovo da prenesem i na ovaj forum, izuzetno mi se svidela lucidnost zapažanja.

Ljudi iz Clearaudio su, izgleda mi, popriliÄni hohÅ¡tapleri.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...