Jump to content


GLS audio konektori


generalna_skupstina

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Kad vracam... sta znam... par dana, kol'ko da cujem kako lezi sa klasikom, blues-om...! Al' to bi, ljudi, mogao tamo od cetvrtka, petka tek da skoknem, samo da finisiram projekat. Pera451 mi je blizi, pa ako nadje - nadje, ako ne - eto me do najlepseg dela starog Beograda! :thumbsup2

Pero, i ja se slazem, sve imam ove kod kojih se ubacuje sa strane, a zgodnije su ove, sto kazes, na navlacenje! :banana

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Ajd sve ovo ostalo, ali "sok od zove" :o:blink::huh::D

Ja u Å¡pajzu Äuvam i dva Å¡rafcigera (od oba tipa po jedan), mali Äekić, veliku macolu, licne za osiguraÄe, gumice za slavinu, rezervni katanac od podruma, par sijalica, triling lepljivih traka, full eksera i poker aparat u delovima. Sve to u staroj kutiji od Adidas patika, sa originalnim poklopcem za kutiju. Deluje malo opasno ali nikad nismo skuvali supu sa licnama za osiguraÄe.

Apropo teme, da li bananice koristite zbog nekog naroÄitog razloga ili samo zbog zgodne osobine da olakÅ¡avaju povezivanje/skidanje?

Link to comment
Share on other sites

Dobro Alberte, pa kako mislish da se opravdamo za kupovinu bananica, ako ne nakitimo njene prednosti. U prevodu, olakshava pomeranje, probanje drugih kutija, lepshe izgleda kada se na konektorima umesto golih zica ugledaju fensi "prikljuchci".A mozda ima i veze sa sexom, ono, mushka BANANA u zenskoj utichnici? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ma ozbiljno pitam, nisam nikad koristio zv. bananice, pa zato.

OK, razjaÅ¡njeno, jeste praktiÄnije povezivanje i "odvezivanje", dovoljno je samo to. Mada, ima rezona i oko problema oksidacije.

Ja koristim golu žicu, pa u utiÄnicu :oops: . Od zvuÄnika, ne u zidnu :blink: . Upletem žice u dread-ove, da ne viri neka licna, zategnem konektor i PLAY. Imam neke jeftine kablove (i to duplu dužinu, u fioci, kao rezervu) pa fiknem po santim na oba kraja jednom godiÅ¡nje jer su kablovi ionako po pola metra duži nego Å¡to bi morali biti. Ako nekad Millwall FC osvoji FA Cup, nabaviću neke skupe kablove, pa ću onda da tražim bananice :) , da opravdam potpis.

Link to comment
Share on other sites

Takvih imam raznih, ukljucujuci skuplje Oehlbach i jos skuplje J. A. Michell.

Ali bih hteo ove koji nisu sa strane. Zahvaljujuci Ringeraji sam narucio neke Nakamichi, pristojne, ali bih mogao da kupim i nesto skuplje i za veci precnik - zato gledam GLS ili CMC.

Link to comment
Share on other sites

Toma odavno ima u ponudi "Nakamichi", i mislim da je cena oko 3 eura.Mada se nije neshto povoljno izrazio o kvalitetu istih.Nakamichi je pod navodnicima, pretpostavite zbog chega.

edit:

Nadam se da se admini ne ljute zbog cenovnika u prilogu, chisto da ne zatrpavam nepotrebnim postovima./applications/core/interface/file/attachment.php?id=130239">Banane 4mm + Spade.pdf

Banane 4mm + Spade.pdf

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...