Jump to content


HI-FI Sistem By Naum


naum011fm

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Offtopic:

Uh, ne znam ni sam..Merkam par zvucnika sa oglasa, ali nista ozbiljno.. Nesto mi se cini slaba ponuda, a malo sam ogranicen i amplifikacijom, posto mi se ne menja.. Imas mozda neki predlog? 

 

Za L90 me je covek bukvalno nagovorio da mu ih prodam.. I samo jedna napomena, ko ima L90 i nije ih cuo na A klasi, neka proba obavezno! Posto rade neopisivo dobro! Novi vlasnik ih slusa na Aleph-u 5 i to radi dosta bolje nego sto je ikad radilo kod mene.. Bas se cuje da im prija A klasa i skoro da se izgube sve mane koje sam ja nasao za ovih nepunih godinu dana koliko sam ih slusao.. A zvuce kao totalno drugaciji zvucnik..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Drage i uvazene kolege.

 

Ne mogu, a da se ne pohvalim novo-prispelim uredajima u mom HI-FI sistemu!

 

Poseban akcenat stavljam da dugo ocekivani Akai GX-9, za koji sam pregovarao, dogovarao, ugovarao, i cenkao se punih godinu dana!

Prodavac je bio jako trvd pregovarac, ali ipak na kraju smo uspeli da nadjemo dogovor oko cene. Tako da i posle godinu dana mukotrpnog pregovora i cenkanja, dek je najzad u mom sistem. S'obzirom da je uredja u maltene mint stanju, skroz ispravan, i naravno sa originalnim uputstvom za upotrebu, isplatilo se toliko cekati na kvalitetan uredja.

 

I narvno odlican Sony MDS-JA3ES mini disc!

post-26810-0-33703900-1365168398_thumb.j

post-26810-0-56457600-1365168407_thumb.j

post-26810-0-64783000-1365168416_thumb.j

post-26810-0-15870100-1365168426_thumb.j

post-26810-0-93073000-1365168427_thumb.j

post-26810-0-92366000-1365168429_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Konacno da  spakujes kuci i taj Akai  GX 9. Auuuuu ne da je lep :facehearts   , prava lepotica medju deck - ovima. Uzivaj  i javi utiske  :wave2

E moj Suco, mnog zivaca vremena i koje cega jos je mene kostao taj GX-9! Ali dobro, sve to ide u rok sluzbe.

Sto se tice utisaka, bice za koj dan. Cekaj bre malo da ga se nagledam! Salim se, za neki dan eto mojih utisaka o ovom deku.

 

Ajde jedan dan da svratis do mene da se ispricamo malo, i da vidis sve ovo sto ima i da cuje JBL naravno!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Evo da prijavim malu ali vrednu promenu u mom sitemu!

 

Zapravo radi se o dodavanju jedne cifre iza broja 3...!!!

 

Umesto Sony MDS-JA3ES u policu je stigla zverina od MD-a, Sony MDS-JA30ES!

Kazem ja, razlika je samo u jednom broju, nista strasno, umesto 3ES, sad je 30ES....

Ali razlika je i te kako primetna, kako po kvalitetu zvuka, tako i po tezini samog uredjaja, 6 KG u odnosu na 9KG i te kako se oseti pod rukama.

 

Iz ATRAC 3,5 u ATRAC 4,5...  :listen 

 

Sve u svemu, izuzetno kvalitetna AZDAJA... 

 

Slike za koji dan, kad se nakanim da ga uslikam!   ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...