Jump to content


HI-FI Sistem By Naum


naum011fm

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobri, nego sta! :thumbsup2

Podigni te stalke na spajkove, izgrebaces laminat! :order Kod mene su unakazili parket, dok sam ih pomerao bez spajkova..

Akai AM-95 sam imao prilike da vidim uzivo, izgleda stvarno odlicno, s' tim da ima malo ostriji zvuk za moj ukus.. Mozda se moze primiriti nekim kalbovima..

Sto se tice viska uredjaja, sta stoji levo i desno ispod ovih Panasonic zvucnika? Ovo gde su sada kasete, ima li tu mesta za uredjaje mozda, ako je polica dovoljno siroka?

Link to comment
Share on other sites

Dobri, nego sta! :thumbsup2

Podigni te stalke na spajkove, izgrebaces laminat! :order Kod mene su unakazili parket, dok sam ih pomerao bez spajkova..

Akai AM-95 sam imao prilike da vidim uzivo, izgleda stvarno odlicno, s' tim da ima malo ostriji zvuk za moj ukus.. Mozda se moze primiriti nekim kalbovima..

Sto se tice viska uredjaja, sta stoji levo i desno ispod ovih Panasonic zvucnika? Ovo gde su sada kasete, ima li tu mesta za uredjaje mozda, ako je polica dovoljno siroka?

Da, podicicu stalke na spajkove, a u dogledno vreme bi nabavio i podloske za spajkove.

U pravu si Alexandre, Akia AM-95 prilicno ostro zvuci! Moracu da nadjem neke odgovarajuce kablove za zvucnike, koji ce malo primiriti tu ostrinu!

Inace, jako mi se dopadaju JBL L 96 kako zvuce, jako, jakooo dobre kutije!

Polica za Hi-Fi, sa leve i desne strane nema dovoljno mesta po duzini da bi mogao tu da stavim jos neki uredjaj. Moracu da gornju plocu jos podizem u vis, da bi mi stali uredjaji! U ostalom kada budes dosao kod mene, i vidis kako to sve izgleda, bice ti jasno o cemu govorim.

I da cujes, naravno!

Link to comment
Share on other sites

Dok sam jurio prvo pojacalo za JBLove, par ljudi mi rekose da Sony bas i nije preporuka uz JBL.. Licno nisam cuo, tako da bi obavezno trebalo prvo probati ako planira da kompletira Sony liniju.. A jeste lepo imati Top od istog proizvodjaca.. :thumbsup2

Alexandre, skup je to sport, poprilicno!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...