Jump to content


Shucin sistem - pola DIY - pola fabrika - formula za HI -AND


suca77

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek sad videh , al ste se  znatizeljno raskokodakali  :lol:

Poceli su radovi u potkrovlju  za sina pa sam po ceo dan sa nekim majstorima , ne znam de bijem. Oce coek da se zeni a ne moze  se u sobicu od 12 m2 - jbga. Moracu gore da mu napravim neki sistem . On voli filmove da gleda pa ce sve ici u tom smeru. Na vreme cemo razvuci sve kablove kroz gips  , postaviti nosace za satelite  , itd..  ostalo za  home cinema  5.1 

Pritisak od ukucana  je veliki ,  i svaki dinar treba,  pa su me stisli sa svih strana  da isprodajem nesto od mog hi - AND - a :D  

Al mozda budem imo srece  ;) pa ga niko ne kupi  i ostane ponovo meni :bacanje . Burmester 001 Top Line  jeste dragulj mog sistema , odnosno Rolex na ruci ,  i to me je kostalo ,  tako da to ako to  neko bude zeleo,  morace  takodje da ga plati posteno . Covek se lako  vremenom srodi i veze sa ovakvom spravom . Zvucno ga je stimovao licno Dieter Burmester   , muzicar i kako kazu  veliki  muzicar i sluhista. Model 001 top line  Dieter je vise puta Inzinjerima vracao na doradu dok ga nije napravio onakvim kakav i jeste , beskrajno muzikalan 

Videcemo sta ce biti 

 

P1090348 (2).JPG

P1090349_resized.jpg

P1090348_resized.jpg

P1090328_resized.jpg

images (4).jpg

Link to comment
Share on other sites

Eee.. znate sta B)  kod nas u selu snajke znaju da kazu : oxes ti da hebes odnosno j...s ili da podjebavas :lol: izgleda da vam ovo drugo bolje ide , pogotovo Kursumu .

Svako od vas ima po neku  , dal zenu , dal snajku , dal obe ko ja , zaigrace i vama mecka pred vrata , pa ce da vidite.  Zena kad preti razvodom prvo pominje da ce da nosi Burm... i Dy , kaze ovo drugo je ne zanima ,  nisu ni one mutave. Ne brinem se ja za njih one svoje uvek naplate 

Da se razumemo ovo sad u kuci je igranje macke i misa i jurnjava u krug i znam da svi to radite po svojim kucama sa svojim zenama. Krijete  bree ko zmija noge cene  sta ste i koliko platili , lazete i mazete ..Zuss 

Eee.. pa tako je i kod mene , nisam ja u tome izuzetak . 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, suca77 said:

Zena kad preti razvodom prvo pominje da ce da nosi Burm... i Dy

Лепо Ја написах жена и бих у праву   t9v4sy.gif

43 minuta ranije, suca77 said:

Eee.. pa tako je i kod mene , nisam ja u tome izuzetak . 

2podqpt.gif

44 minuta ranije, suca77 said:

Krijete  bree ko zmija noge cene  sta ste i koliko platili , lazete i mazete 

i372wy.gif

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, stoN_Cold said:

 и бих

I bejah...

izvini, ne odoleh.:D

Kada sam se već javio, da kažem. Nikada ne bih dao tolike novce za jedan uređej, osim za zvučnike (pa i mnogo više). Ali, ako bi se već desilo da kupim tako štogođ, tek neka neopisiva nevolja bi me naterala da to prodam.B)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bogami, svidja mi se ono potkrovlje; prilicno asimetricna arhitektura/proporcije.

suco, ne daj da te ometu ovi zgubidani. Lepo se ti sprijatelji sa snajkom (citaj: pazi je bolje nego sina), pa da vidis kako sve moze da prodje. Plus, ako ima iole sluha (a ko ga danas nema ), impresioniraj je nekim laganim snimcima (za pocetak), da celjade oseti/cuje PATINU sistema koji imas, i ima da uzivas.

 

Pozz ;)

Link to comment
Share on other sites

Suco, ne znam da li je to dobro ili lose, ali mislim da ces ovde tesko da prodas Burmester, makar za priblizne novce koje si platio.

Ja sam neko vreme moju Cantatu drzao na KP i na kraju je prodao nekom Svabi fco Budimpesta licno by myself. A i to mislim da sam imao srece jer je covek naleteo na oglas pregledajuci hifishark.com koji "ceslja" i KP (ne sve poddomene). Sva sreca pa sacuvah sve od originalne ambalaze, a i uredjaj je stvarno bio kao nov (to je bio iskljucivi uslov kupca).

Tesko je vreme doslo, na oglasima ide samo sitna roba, za ovo ostalo se pita ni za lek...

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, Филип said:

Suco, ne znam da li je to dobro ili lose, ali mislim da ces ovde tesko da prodas Burmester, makar za priblizne novce koje si platio.

Ja sam neko vreme moju Cantatu drzao na KP i na kraju je prodao nekom Svabi fco Budimpesta licno by myself. A i to mislim da sam imao srece jer je covek naleteo na oglas pregledajuci hifishark.com koji "ceslja" i KP (ne sve poddomene). Sva sreca pa sacuvah sve od originalne ambalaze, a i uredjaj je stvarno bio kao nov (to je bio iskljucivi uslov kupca).

Tesko je vreme doslo, na oglasima ide samo sitna roba, za ovo ostalo se pita ni za lek...

Mislim da je Filip u pravu. Mozes staviti oglas I na audiomarkt...

Poz.,G

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Филип said:

Suco, ne znam da li je to dobro ili lose, ali mislim da ces ovde tesko da prodas Burmester, makar za priblizne novce koje si platio.

Ja sam neko vreme moju Cantatu drzao na KP i na kraju je prodao nekom Svabi fco Budimpesta licno by myself. A i to mislim da sam imao srece jer je covek naleteo na oglas pregledajuci hifishark.com koji "ceslja" i KP (ne sve poddomene). Sva sreca pa sacuvah sve od originalne ambalaze, a i uredjaj je stvarno bio kao nov (to je bio iskljucivi uslov kupca).

Tesko je vreme doslo, na oglasima ide samo sitna roba, za ovo ostalo se pita ni za lek...

Nisam ispratio da si prodao Cantatu. Šta je sad u sistemu?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako to ide i kako bi se to eventualno transportovalo  ako bi se mozda pojavio kupac, to mi je malo komplikovano , nisam tamo   nikad oglasavao uredjaje

Ima i ovde dosta interesovanja ali se nude dosta zamene koje mi ne odgovaraju . Bar da se ponudi nesto krsteno i prodajno i deo novca pa ajde . Nude se takve gluposti da  mi je bilo bzvz da ulazim u neku pricu

Videcemo , imam fore 2 - 3 meseca dok se ne zavrse radovi . Za veci deo sam vec obezbedio finansije a u mdjvrm.. mozda se  i snadjem pa  ga i zadrzim .  

Link to comment
Share on other sites

Kako mislis kako bi se transportovalo…? Pa Gepek pravac fco kupac, pomolis se pred prelazak granice i sta ti Bog da :D 

Ja sam to uradio bas kad su poceli da otvaraju sve gepeke zbog krize sa migrantima, ali uz dobro spremljenu zvaku i nikako sakriven uredjaj vec onako lezerno stavljen u gepek ovlas prekriven nekom krpom, originalna drvena kutija glumila spremiste za alat, motorno ulje, kojekakve krpe itd… Na ofingeru ispeglano odelo ako pitaju gde sam krenuo, kako mislite gde sam krenuo pa na poslovni sastanak :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...