Jump to content


Shucin sistem - pola DIY - pola fabrika - formula za HI -AND


suca77

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim "burka" ti je visak...

Pravo zboris covek, sve je blize vratima a kako je bilo Burka, Burka pa Burka pa nema bolje pa Burka a vidi sad Triangle i Revox. Koliko mu je vremena trebalo da se opameti

Sledeca set slika kad se pojavi Burka u hodniku .........ceka rokijanu :)

Link to comment
Share on other sites

Kažem ja mrak maÅ¡ina. Samo Naumu da damo negu igraÄku drugi put. MaÄku smo izbacili u hodnik, papagaja u kavez, al' ovog smo zaboravili. :D

 

Због мачка да ти родитељи дођу на отворена врата   :order  

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je meni odavno a sad vidim i ostalim drugarima i kolegama se doopalo je MOCNI Revox b 215 koji je potpuno zasluzeno dobio svoje mesto u A sistemu na udarnom delu police rame uz rame sa Pink Triangle pt too i Burmesterom 001 . Vrlo dobro smo culi njegove mogucnosti da na tape - source nema razlike prilikom direktnog slusanja ulaznog signala sa gramofona

Link to comment
Share on other sites

Због мачка да ти родитељи дођу на отворена врата :order

Nisam ga ja terao mame mi, Äak mi je uÅ¡ao u patiku. Shuca ga drži u hodniku da ne iz'ede Äoleta (papagaja). :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se oglasim!

 

Vidim, isproziva me Kursum ni krivog ni duznog, pa i ja da kazem moju verziju dogadjaja.

 

Revox B-215 OPAKA MASINA!

 

Prosto nisam mogao da verujem kakav snjimak pravi. Razlika gotovo da i ne postoji izmedju snjimka i originala, ostao sam zateceni i bez teksta.

A sto se tice cackanja po deku, tacno je da sam se malo igrao sa dekom, ali nije tacno da je to bilo u toku snjimanja, vec u pauzi izmedju dva snjimanje!

 

Tako da...

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice cackanja po deku, tacno je da sam se malo igrao sa dekom, ali nije tacno da je to bilo u toku snjimanja, vec u pauzi izmedju dva snjimanje!

 

Тај дек Ñигурно не би радио тако добро да га ниÑи чачкао   :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...