Jump to content


HiFi sajam u Göteborgu


Sule_no

Recommended Posts

Zdravo drustvo!

Evo jednog linka sa aktuelnim slikama sa najveceg nordijskog HiFi sajma koji se danas zavrsava u Göteborgu. Posto se radi o cuvenom nordijskom standardu (drugim rijecima bogatluku) ima dosta HiEnd-a boli glava.

Iako vecina ne razumije popratne tekstove (svedski HiFi forum) misljenja sam da nije lose da se vidi kako je svima ovdje omoguceno da za, nekih 12 eura (ulaznica) mozes citav dan preslusati masu uredjaja (dozvoljeno je da udjes sa svojim CD-ovima i LP-ovima).

Zao mi je da zbog poslovnih obaveza nisam ove godine uspio otici iako sam udaljen smijesnih 200km. :lol:

Pozdrav i uzivajte!

Budite strpljivi dok se stranica otvori, jer ima nesto vise slika, to strpljenje ce se garantovano isplatiti.

http://www.hififorum.nu/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32464

Link to comment
Share on other sites

Ono je JMlab na drugoj slici?

Zanimljiv mi je tip koji drzi laptop na istoj fotografiji, a dosao je na hi-fi sajam. Mora da je neki novinar :lol:

hm, a ulaznica 12 evra. Meni je uvek bilo logicno da je slobodan ulaz, ali izgleda da to ne moze. Secam se da su nas na poslednjem sajmu bas izuli. Cena karte je bila da li 200 ili 300 dinara i to pre dve godine....

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se radi o JM Lab, a ponosni Christoffer drzi prezentaciju "jednostavne" tehnologije njihovih zvucnika.

Ovaj sa laptop-om je mozda novinar, ali se moze raditi i o asistentu koji mu pomaze prilikom prezentacije, nije iskljuceno da negdje sa strane ima projektor ili slicno. :lol:

Kako ti se svidja nova Classé zaobljena linija? Poslusacu ih imam distributera u mom gradu samo ih jos nije dobio! Citao sam juce jedan mali test, mrak!!!

Inace 12 eura u zemljama u kojima obicni radnik ima izmedju 1500 i 2500 mjesecno je smijesno i nije vrijedno pomena uostalom to je za uporedbu ovdje samo 4 eura skuplje od kutije cigareta. :)

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drustvo!

Evo jednog linka sa aktuelnim slikama sa najveceg nordijskog HiFi sajma koji se danas zavrsava u Göteborgu. "

Jedno podpitanje:

A da ipak nije rec o sajmu u Arkenu u Danskoj?

Bio u Arkenu pre nekih mesec dana, turisticki doduse, ali samo da proverim :lol:

Sasa

Link to comment
Share on other sites

Arken is located in Gothenburg Sweden, which is down south of the capitol Stockholm of Sweden. Arken is a big conference centre.

Svedska, Danska, ma ko te pita ...

Ali standard, brate !!!

Bogato nema sta.

Medjutim, gledajuci gde i kako zive ljudi u Danskoj coveku se namece pitanje gde sve to sto je izlozeno i postaviti unutar recimo jednog regularnog 3 sobnog stana (bio i u dvosobnim stanovima, ali ne i u manjim), odnosno pripadajuce dnevne sobe ?

Ili je ovde ipak o toliko skupim stvarima da to mogu sebi da priuste samo vlasnici porodicnih kuca (koje su papreno skupe u Danskoj) ???

Pozdrav,

Sasa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...