Jump to content


Grundig Box 600 vs. Box M600


djape48

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, nisam a voleo bih da jesam. No, ako ti je od pomoći, u međuvremenu dok se ne javi neko sa iskustvima sa ovog foruma, možeš pogledati ovde

http://motxam.interfree.it/Aletter.html

Italijan Grundig fan. Ova linkovana stranica je ya pitanja i odgovore. Pominju se obe kutije za koje si zainteresovan. Na dnu strane je povratak na poÄetnu stranu, Menu i ostalo, pa možeÅ¡ da prelistaÅ¡ pomalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Oh, oh, sta li sam ucinio :rolleyes: Ukucah Grudnig na Limundu, kad ono za 2 minuta istice aukcija http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Zvucnici/Grundig-Box-650/12026597

Naravno nisam imao vremena za bilo sta, vec sam licitirao, pa sta bude.

 

Mozete li mi reci nesto o stanju drajvera samo sa slike? Ja jedino vidim taj lepak oko kalota i vesanja koja su mozda menjana, jer nekako sijaju previse. Ali ja naravno nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

To je box 600? Prodavac ima samo reci hvale u ocenama, vise cu znati kad stignu kod mene

Chestitke na izboru , mislim da ne znas koliko si uzeo dobre zvucnike  . Jedina briga neka ti bude nabavka Grundig pojacavaca .

Obavezno javi utiske . Zvunicke kablove ako nemas original kupi Hamma 30728 itd.....

Prodavac je pouzdan 100% .

:listen

Link to comment
Share on other sites

Chestitke na izboru , mislim da ne znas koliko si uzeo dobre zvucnike  . Jedina briga neka ti bude nabavka Grundig pojacavaca .

Obavezno javi utiske . Zvunicke kablove ako nemas original kupi Hamma 30728 itd.....

Prodavac je pouzdan 100% .

:listen

Hvala. Nemam bas puno kablova, deblji Rattlesnake 3 i neki dosta tanji SAL. Kakvi si konektori na kutijama, neki stari DIN (laicki igla i plocica)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...