Jump to content


Audio saloni u Crnoj Gori


oblacic

Recommended Posts

SUCA 77...RAS....jeste SECOND HAND HIFI SHOP...KOTOR.dobro ste dosli kad arivate u kotor,makar na pivu :thumbsup2 .ZIKU necu da zovem,on je obecao da se vidimo.BATO stari druze,znas ti dobro kako se radilo,a bogami ni ti nisi bio sto bi rekli za ,,bacit,,...bilo je par finih komada i kod tebe.JAGERMEISTER,hvala drug moj...ziva istina.

Ja sam ovu radnju otvorio proslog avgusta,jenostavno sam vidio potrebu za tim,jer je drugacije kad ti kupci dodju vide,cuju ,probaju,razmijeni se kakvo novo iskustvo i to je to,mada pozitivna reklama i rad ovih dvadesetak godina su cudo,naravno u pozitivnom smislu.ove godine imam u planu prosirivanje objekta,i samim tim povecace se izbor i HIFI I HIGH END OPREME,jer vidim da sve ide ka tome.naravno u saradnju sa nekim drugim firmama bice izbior i nove tehnike,ali ono sto bi rekli,,narudzba iz kataloga,,...mada nije receno da ce se napravit neka ozbiljnija saradnja sa PRO AUDIO I AUDIODREAM,jer sam vec par puta sa njima saradjivao,ali bicu baziran kao i do sad na SECOND HAND HIFI I HIGH END OPREMI.Ako bogda to ce biti ove godine... :listen  :listen  :listen

Link to comment
Share on other sites

Pa evo,obecavam koju sliku u skorije vrijeme,da sad nebih ovdje izbacivao spisak komponenti,jer mislim da to nebi bilo korektno i prema drugima koji se bave prodajom...uglavnom,slike uskoro...JAGERMEISTER....,,zajebana,,je i prva i druga slika...neznam dje bi se vise zadrzao hahahahha

Link to comment
Share on other sites

Pa evo,obecavam koju sliku u skorije vrijeme,da sad nebih ovdje izbacivao spisak komponenti,jer mislim da to nebi bilo korektno i prema drugima koji se bave prodajom...uglavnom,slike uskoro...JAGERMEISTER....,,zajebana,,je i prva i druga slika...neznam dje bi se vise zadrzao hahahahha

Ajde zivota ti postavi fotke i neku ponudu,cijenu.Ja sam po tom pitanju "mrtav" ali se mozda i probudim iz ove svoje hi-fi letargije i nesto nabavim za prodaju.ja sam u jednom trenutku 90-tih kuci imao barem 10-12 uredjaja plus moja 3-4.Gramofone sam poklanjao i bacao,doduse svi plastikaneri da se ne lazemo,a sa zvucnicima nijesam ni radio nesto.Oni su mi u trgovini bili kolateralna steta.I Neso je tada prodavao i vise od mene.Tada nije postojao niko osim nas trojice i jos par momaka u pgd.Bio je neko u NK neko vrijeme.Tako da je prije ovih salona AUDIO DREAM i PRO AUDIO postojao neko.....10- tak ljudi sam ja nagovorio da kupe NAD-a sto novog sto polovnog od mene i zahvalni su mi i dan danas jer su se otkacili koje kakvih Tech....,Aiwa,Sony-a i ko zna jos koje "bizuterije"

Treba jos ukljuciti "hi-fista" iz CG.

Link to comment
Share on other sites

Pa evo,obecavam koju sliku u skorije vrijeme,da sad nebih ovdje izbacivao spisak komponenti,jer mislim da to nebi bilo korektno i prema drugima koji se bave prodajom...uglavnom,slike uskoro...JAGERMEISTER....,,zajebana,,je i prva i druga slika...neznam dje bi se vise zadrzao hahahahha

MožeÅ¡ da spisak poÅ¡aljeÅ¡  na PP  ako ti je zgodno . :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

da osvežimo temu

 

možda neko od cijenjenih kolega u prolasku na more svrati do jedinog audio salona u CG

 

salon je malo redizajniran tako da je napravljena prostorija za demonstraciju uređaja

 

i dalje je snadbjeven više nego dobro za naše ekonomske prilike

 

pored ureÄ‘aja u ponudi i gramofonske ploÄe nove i polovne

 

cordial program gotovih kablova  i da ne nabrajam najbolje govori prezentacija sa novog web sajta

 

http://audiodream.me/

 

uz napomenu da se još unose podaci o uređajima

Link to comment
Share on other sites

I još neko druženje da se organizuje recimo sredinom ljeta sa ovim ljepoticama

attachicon.gif18164-340091.jpg :loveface i ovim naravno

 

 

Ako budu u salonu i ove cice sa slike dolazimo . Pavlaka se vec prijavio  :loveface  mada kaze da su pune nekih masnica ka da su se tukle , pogotovo ova visoka  -  prva sa desne strane

 

Leto prodje a vi nista nijeste organizovali

Link to comment
Share on other sites

da osvežimo temu

 

možda neko od cijenjenih kolega u prolasku na more svrati do jedinog audio salona u CG

 

salon je malo redizajniran tako da je napravljena prostorija za demonstraciju uređaja

 

i dalje je snadbjeven više nego dobro za naše ekonomske prilike

 

pored ureÄ‘aja u ponudi i gramofonske ploÄe nove i polovne

 

cordial program gotovih kablova  i da ne nabrajam najbolje govori prezentacija sa novog web sajta

 

http://audiodream.me/

 

uz napomenu da se još unose podaci o uređajima

Sajt je extra uradjen napokon ... )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Sajt je WordPress, sa custom temom, otprilike. 

 

 Ne da je to lose, naprotiv.

 

Sajt je dobar, wordpress je dobra baza, ima i prodavnicu iznutra (ako ti treba!), lako se dodaju proizvodi i cene, lak je za održavanje,..

 

Ali to nije dovoljno - nije dobro u vreme druÅ¡tvenih mreža! Share radi samo iz jednog mesta i u jednom pravcu - to je priliÄno ograniÄeno i linearno!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo da se malo pohvalim odje...od danas je SECOND HAND HIFI SHOP dobio drugu lokaciju,od nekih 34 kvadrata,tako da ima vise mjesta i za slusanje i za samu robu.Sto se tice tehnike,i dalje ce se preferirat iskljucivo polovna tehnika,iako uvjek ima i nove,bice i hifi i high-end tehnike.Pored toga bice poveliki izbor audio kaseta,jedini smo u Crnoj Gori sa tom ponudom.

Uskoro ocekujem da mi stigne malo vise tehnike...radi se na tome,jer imam malo problema i sa carinom.Ali sve to ce biti ako bogda vrlo brzo rijeseno.

Ocekujte ubrzo slike.

Prednos naseg SHOPA je mogucnost zamjene,prodaje,otkupa i kompezacije.

Molim da se strpite malo za slike dok se ubrzo SHOP napuni sa tehnikom koja treba da stigne.

Sto se tice drugog ogranka posla kojim se bavim to je dugogodisnje iskustvo ozvucavanja lokala i svih ugostiteljskih objekata,stanova,pumpi,hotela po Crnoj Gori.Time se bavim vec nekih 20 godina,i bukvalno da nema grada u Crnoj Gori gdje nisam radio ozvucenje.

Pozdrav svima i kad vas put nanese svratite na kavu,nije obaveza samo trgovina :D  :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo da podignemo temu za one koji slabije vide,a veliki pozdrav onima koji cijene moj trud i posvecenost ovoj mojoj slobodno mogu reci ljubavi.

Od ponedeljka 28 oktobra second hand hifi shop na novoj lokaciji sa mnogo vecim izborom hifi i high end tehnike.Za sve sto se nalazi u radnji moguce su sve vrste kombincija i kompezacija,kako za novu tako i za polovnu tehniku.Moguci su i ,,slusni testovi,,na vase uredjaje...na svaki nacin cu gledati da vam izadjem u susret.

Slike nece biti stavljane namjerno radi pojedinca I njihovih pametnih komentara,a i nemam ni potrebe za tim.

Ukoliko vas put nanese u Kotor,svratite,mozda bas kod mene nadjete neki dobar ,,komad,,.

Sve informacije iskljucivo na pm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...