Jump to content


Hi-Files: Hi-Files 45 u prodaji od 30. decembra


Ljuba

Recommended Posts

Evo da i ja izjavim nešto za dnevnik...

Ovaj broj je jako dobar, finih tekstova ima, uravnotežen i ono Å¡to se meni posebno svidelo dosta opisa komponenti koje ima Å¡anse jednog dana i da kupim, nije u pitanju review komponente od 80.000€ koja je ipak za 99% Äitalaca nedostižna kupovina.

Ono Å¡to bih voleo da jednog dana vidim u Hi-Files Äasopisu je neka vrsta mini-kursa elektronike vezane za audio, niÅ¡ta pretenciozno, već ono osnovno, s obzirom da se princip funkcionisanja većine komponenti nije menjao od poÄetka. Dakle, malo primenjene fizike, sa osvrtom na trenutnu ponudu na tržiÅ¡tu (tipa best buy) i niÅ¡ta viÅ¡e. Osim toga, bilo bi lepo kada bi se napisalo par Älanaka o najpopularnijem softveru za obradu audio fajlova za PC/Mac platforme - neÅ¡to tipa tips&tricks.

Eto, ovo su moji predlozi, nadam se da su na mestu, a vi ako možete...

Link to comment
Share on other sites

Dobar broj, procitao sam ga od korica do korica, samo mi je jos cenovnik ostao. Dobar odnos tekstova, mada je moglo i neko pojacalo da se nadje na testu. Obzirom na veliki hipe sto se vinila tice, cudi me da nema vise testova gramofona.

Svaka cast Zokiju na tekstovima ovaj put je bilo i dramskog zapleta kod opisa Dali zvucnika, tekst koji me je najvise i zainteresovao - Dali ispod 500 eura.

Ljuba na nivou zadatka, zanimljivi tekstovi sa puno podataka - tipa bas bi te to pitao.

Bojan ovaj put dosta bolji nego u prethodnom broju - samo mu treba volje i malo vise prostora pa da napise dobar tekst.

Redakciji Hi-Filesa puno srece i poslovnih uspeha u novoj godini. Cheers. :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ljudi kad izlazi novi broj, narucio sam da mi svaki mesec ostave u prodavnici u kojoj kupujem sve pa me interesuje datum?

Jako glupo pitanje: Zasto se ne pretplatis?

1) Ustedeces

2) Dobices poneku sitnicu koju ponekad dobiju samo pretplatnici

3) Stizace ti na postu pre nego sto stigne u prodavnicu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...