Jump to content


Rupić zvu�nik u Ptici


Pirke

Recommended Posts

Poziv za sve audiofile i ljubitelje džeza.

ZvuÄnik Dragana Rupić prostoru Jazz kluba "Ptica" u Cara UroÅ¡a u subotu od 16-19 Äasova.

Podrška Audio Note EL84.

Na programu izbor iz kolekcije Rudy Van Gelder Edition - SONNY CLARK, ART BLAKEY, FREDDIE HUBBARD, CURTIS FULLER itd ...

Free drink!

Link to comment
Share on other sites

Da, cd da bude vodiÄ za nabavku ploÄe - to je dobra ideja! Jurili smo omiljene muziÄare, sad shvatamo Å¡ta ih je ponekad spajalo - inžinjer zvuka!

Muzika će, ipak, biti sa cd-a. Druga prilika za gramo!

Ako neko ima neki cd iz serije RVG neka donese ...

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su odvojili vreme i došli.

Muziku smo birali, ali su posetioci doneli svoj izbor - pusti ovo, može ovo, može prva sa ovog diska?

Prostor je dobar za sve koji vole razgovor i cigarete.

Ponovićemo još jednom do kraja godine ... isto mesto isto vreme

Link to comment
Share on other sites

Jeste,bio sam,sistem je svirao jako lepo,prostor je zgodan,dolazim sigurno i drugi put.Zvucnici izgledaju dobro i dobro i sviraju.Za drugu priliku ce biti predstavljeni neki drugi zvucnici kako sam razumeo.Puno uspeha.Ovo mi je dalo ideju da mozda i ja napravim neku prezentaciju u istom prostoru.Videcemo.U svakom slucaju sve moje preporuke za sledeci put.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svima želje za srećnu i mirniju 2012. godinu! Da godina bude takva da omogući osveženja - zamene i nove kupovine hifi uredjaja!

Novi zvuÄnik za Novu Godinu! 14.januara, džez klub "Ptica", od 16 do 19 sati. Isto mesto ali novi zvuÄnik - Prestige 2!

ProraÄun i dizajn kutije Dragan Rupić, bas i centralna jedinica proraÄun Dragan Rupić, izrada Milan Dragojlov.

Pogon - joÅ¡ nije doneta odluka koje firme pojaÄalo, ali sigurno mala snaga 2A3! Transport i konverteri Audio Note - kao i proÅ¡li put.

Ponuda ostaje - Free First Drink!

post-16191-0-38714200-1325608283_thumb.j

post-16191-0-80773500-1325608359_thumb.j

post-16191-0-38714200-1325608283_thumb.j

post-16191-0-80773500-1325608359_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...