Jump to content


Koje slusalice?


maxbutcher

Recommended Posts

Procitaj celu temu bas su pisali o cini mi se AKG 141 MK II modelu.

Video sam. AKG K 141 MK II su dosta popularne, ima o njima dosta i na netu, mogu se i poslusati kod domacih distributera, ali su mi Audio-Technica ATH-M50S potpuno nepoznate a slican je cenovni rang i cesto iskrsnu na amazonu po veoma niskoj ceni.

Link to comment
Share on other sites

Jel hoce amazon da salje slusalice za Srbiju? Nisam to znao. Mislio sam da nece da salju elektronsku robu... Dosta toga su mi odbili nece da mi posalju... Mada mislim da bi slusalice podlegle carini sigurno, pa se postavlja pitanje dal se isplati kupiti preko amazona...

 

Ne znam da li bi poslali slusalice, moj ortak je narucio i-pod, kindle, sat...i sve mu je stiglo. Imam ortake u Londonu i ekipu koja im se redovno uvaljuje pa bi mi neko doneo sluske. Kada je narucivanje preko neta u pitanju treba cekati popuste i voditi racuna da posta bude besplatna...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Video sam. AKG K 141 MK II su dosta popularne, ima o njima dosta i na netu, mogu se i poslusati kod domacih distributera, ali su mi Audio-Technica ATH-M50S potpuno nepoznate a slican je cenovni rang i cesto iskrsnu na amazonu po veoma niskoj ceni.

 

Konkretan model A.T. mozes poslusati i u Beogradu.

 

:wave2  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...