Jump to content


Snagas polovan oko 1000e tranzistorac,


Mr.

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Nerazumem zaÅ¡to takvi komentari, Äija je sujeta pogodjena, momku je nadimak Pasta živi u Petrovaradinu i svako ko je iz okline NS ga poznaje,ÄŒovek je zavrÅ¡io muziÄki fakultet u NemaÄkoj i sa Pasom priÄa po par sati dnevno.Ali nebitno,on pravi i kablove i uredjaje i oko svakog uredjaj se konsulktuje sa Nelsonom i Äak to vam tvrdim Nelson Pass njega zove za neke stvari!

Elem, ko zna zna ko nezna i neveruje nemora , javi se na PP

Link to comment
Share on other sites

Nerazumem zaÅ¡to takvi komentari, Äija je sujeta pogodjena, momku je nadimak Pasta živi u Petrovaradinu i svako ko je iz okline NS ga poznaje,ÄŒovek je zavrÅ¡io muziÄki fakultet u NemaÄkoj i sa Pasom priÄa po par sati dnevno.Ali nebitno,on pravi i kablove i uredjaje i oko svakog uredjaj se konsulktuje sa Nelsonom i Äak to vam tvrdim Nelson Pass njega zove za neke stvari!

Elem, ko zna zna ko nezna i neveruje nemora , javi se na PP

Link to comment
Share on other sites

znam da je možda teÅ¡ko da u to poverujete ali verujte da je sve Å¡to sam rekao ozbiljno i taÄno, možda vam je to tako zato Å¡to nije iz BG kao većina vas ovde glavnih forumaÅ¡a!?

Evo imate od mene poziv,nudim se za svakog ko hoće da vidi taj snagaÅ¡ i da Äuje sve o Pasti iz prve ruke nek dodje u NS iće sa mnom, ja ću ga drugarski odvesti da Äuje,eto !

Link to comment
Share on other sites

znam da je možda teÅ¡ko da u to poverujete ali verujte da je sve Å¡to sam rekao ozbiljno i taÄno, možda vam je to tako zato Å¡to nije iz BG kao većina vas ovde glavnih forumaÅ¡a!?

Evo imate od mene poziv,nudim se za svakog ko hoće da vidi taj snagaÅ¡ i da Äuje sve o Pasti iz prve ruke nek dodje u NS iće sa mnom, ja ću ga drugarski odvesti da Äuje,eto !

Link to comment
Share on other sites

Tomi ovo je vrlo losa reklama za Nagarda koji je visoko cenjen u audio svetu i u Srbiji i Nemackoj i ne treba neko ko je juce ukljucio prvi amp da ga brani i sve to jos izadje na smejuriju. Amp o kom pricate je Gainclone u bridgu sa cardas konekcijom i ozicenjem. istina je da svira savrseno ali je specifican zbog izbora zvucnika. odgovaraju mu zvucnici kojima impedansa raste ma odredjenim frekventnim opsezima.

Moj predlog je da ako zelite da se ukljucite u diskusije na forumu pisite o svojim iskustvima a nemojte drugom praviti reklamu jer to na na kraju izadje na ono "nemoj vise da me branis" i napravi se vise stete nego koristi. Dobrodosli na forum i bilo bi lepo da krenete sa predstavljanjem svojih dosadasnjih sistema da ostali forumasi znaju gde da Vas svrstaju, u ozbiljne sagovornike ili usputnog prolaznika sa ulice

Link to comment
Share on other sites

Tomi ovo je vrlo losa reklama za Nagarda koji je visoko cenjen u audio svetu i u Srbiji i Nemackoj i ne treba neko ko je juce ukljucio prvi amp da ga brani i sve to jos izadje na smejuriju. Amp o kom pricate je Gainclone u bridgu sa cardas konekcijom i ozicenjem. istina je da svira savrseno ali je specifican zbog izbora zvucnika. odgovaraju mu zvucnici kojima impedansa raste ma odredjenim frekventnim opsezima.

Link to comment
Share on other sites

Tomi ovo je vrlo losa reklama za Nagarda koji je visoko cenjen u audio svetu i u Srbiji i Nemackoj i ne treba neko ko je juce ukljucio prvi amp da ga brani i sve to jos izadje na smejuriju. Amp o kom pricate je Gainclone u bridgu sa cardas konekcijom i ozicenjem. istina je da svira savrseno ali je specifican zbog izbora zvucnika. odgovaraju mu zvucnici kojima impedansa raste ma odredjenim frekventnim opsezima.

Moj predlog je da ako zelite da se ukljucite u diskusije na forumu pisite o svojim iskustvima a nemojte drugom praviti reklamu jer to na na kraju izadje na ono "nemoj vise da me branis" i napravi se vise stete nego koristi. Dobrodosli na forum i bilo bi lepo da krenete sa predstavljanjem svojih dosadasnjih sistema da ostali forumasi znaju gde da Vas svrstaju, u ozbiljne sagovornike ili usputnog prolaznika sa ulice

Link to comment
Share on other sites

e ovako, da se i ja oglasim u vezi GEJ KLONA od pomenutog Novosadjanina, licno ga poznajem, neki dan sam bio kod njega, pojacalo kao i pomenuti njegov vlasnik (necu ga imenovati) su SKART, vredi mozda 500 eura, ako su ga ispostovali do kraja, NELSON-NELE karajlic ovaj PASS mu je davao instrukcije dok ga je usviravao, svira ko kanta... Nikad se nebih oglasio i rekao ovakve reci za ovog vlasnika da me nije hteo prevariri otvoreno jedno 20 puta... svaki put kad ga pitas za cenu necega on drugacije odgovori, tako mi je prodavao jedan gramofon (necu pominjati koji) po ceni od 1500 eura, za 7 dana je trazio 800 eura, a nakon mesec dana 1200 eura, da bi mi pre neki dan rekao (zaboraveci da smo vodili i vodili price) da hoce da kupi opet takav gramnofon ali da on nevredi vide od 250 eura, Viktor ga je prodavao na kupujem prodajem... E sad, kad ga neko drugi prodaje onda nista nevredi, kad ga on prodaje onda je 1500 eura...

ko je tu LUD, znam samo da tom coveku nista neverujem i od njega mi netreba nista... iako mi tata moze biti... toliko o mom iskustvu...

kojih crnih 1000 eura za PRAVISU...???? nemojte se sramotiti...

Link to comment
Share on other sites

Molim Vas da ne mesate lokalnog preprodavca sa kupujemprodajem kod kog se nalazi pomenuti pojacavac i Nagarda (Pasta) koji je napravio pomenuti pojacavac. Nagard koliko ja znam ne radi gramofone ali je nasiroko poznat po Pass-ovoj verziji Xono-a koja je dovedena do savrsenstva izborom komponenti i projektovanim napajanjem. Sem phono preampa radio je i sa OTL ampovima, strujnim kablovima, Aleph P1.7... Svi uredjaji koje je uradio su zvucno savrseni.

Vec sam napomenuo da prethodno pomenuti Gainclone u bridgu je specifican zbog izbora kutija i ne radi sa svim kutijama savrseno. Postoji jos jedan primerak u NS-u, kod Nagard-ovog prijatelja i koji na Proac 2.5 kutijama radi odlicno. Dajem slike jednog Xono preampa i sliku Proac 2.5 koje je takodje radio Nagard.

post-10695-0-99342000-1324252388_thumb.j

post-10695-0-53381400-1324252535_thumb.j

post-10695-0-99342000-1324252388_thumb.j

post-10695-0-53381400-1324252535_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pomenuta kombinacija koja je gore pomenuta u prethodnoj poruci jeste savrsena i svira kod jednog profesora fizickog, zove se Sasa, i taj Gain Clone je nebo i zemlja u odnosu na ovaj pomenuti... za 1000 eura... usput, zvao me je vlasnik GainKlona da mi da ponudu, sad je cena 700 eura, zvao je i sve moje ostale drugare...

Link to comment
Share on other sites

Ja, koliko god da se trudim, nista te ne razumjem druze @ostoja! Je li ti to mozes malo pazljivije da objasnis da bi izbjegli greske i napade na pogresne ljude?

Ja imam Nagardovu verziju Xona (by @dikolecijan) i slazem se u potpunosti sa drugom @impuls:om.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Postovanje, malo kasnim sa citanjem tema, evo da razjasnim, gore pomenutu konfiguraciju sam slusao u Novom Sadu kod druga od Pastonjickog, Gain klon + response 2.5... zaista svira savrseno, stojim iza toga sto pricam, ali pomenuti amp sto spominje kolega TOMI je kanturina i to jos za 1000 eura, nije ni nalik tome prilozeno u slikama... obican PRAVISA... i ako jeste PASTIN onda je iz vremena zamorcica dok je covek razvijao i usaglasavao model...

Link to comment
Share on other sites

Postoje vrhunska, dobra, srednja, osrednja, losa itd, itd pojacala, budzet je taj koji u hi-fi-ju odredjuje gde cemo se spakovati sa zvukom, price i favorizovanja firmi ne podrzavaju temu - KOD MENE JE PRAVILO - kad cujem bolje i pritom imam para da ga dohvatim stari ide napolje pa makar mi iz oka ispao, koja god da je firma sa bilo kog prostora ili zemlje porekla

Jeff R...102 mozda po snazi nije najaci ali je tonski verovatno naj - ispravniji i ako je budzet oko 1000e glasam za njega iako je Bladelius Tor mk2 mozda bolji ali u pitanju je Integralno pojacalo koje nije u ceni od 1000e vec znatno vise , kolega ipak zeli iskljucivo Amp tako da .....fokus prebacimo na tu stranu

Testovi po casopisima jesu po meni neka vrste merila i treba ih ponekad ispostovati a to da li neko placa te testove ili ne zaista ne mogu da komentarisem jer ne znam cime se sve rukovode, izmedju ostalog mnoge firme cak i nisu zainteresovane da to rade :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...