Jump to content


JBL STUDIO MONITOR 4319


milunka

Recommended Posts

http://uk.jbl.com/jbl-product-detail-uk/jbl-studio-monitor-4319.html

dugo vec prizeljkujem da kupim nesto iz L serije,pogotovo L112, i razmisljam sta ce biti u nekoj daljoj buducnosti,posto sam 90.-to godiste.. Sumnjam da ce biti toliko starih legendi od zvucnika,medjutim ovo je mozda jedan od pokazatelja da ipak nije sve tako crno. Mozda jeste papren,ali verovatno nudi dosta...

Slucajno sam usao na jbl sajt,i kada sam ugladao ovaj model,nisam mogao a da ne otvorim temu. Ako neko ima neke informacije,ili mozda neki dobar test,bio bih jako zahvalan...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Slab odziv...Dajte malo da proćaskamo o studio monitor seriji.

4312e, kako shvatam od lanskog posta gore, nije bio dostupan na EU tržiÅ¡te ali evo sada jeste. Mislite li da vredi za te pare te kakav zvuk oÄekujete? Ne znam samo zaÅ¡to su morali da udare onoliki logo sa strane, inaÄe mislim da bi odmah otiÅ¡ao da ih kupim.

4319 mi se takođe sviđa ali to plavetnilo bojim se da nije prenaglašeno. Na sajtu izgleda jarko ali na ovoj fotki nije tako strašno. Jel ta boja neka JBL tradicija?

4307 ima nešto manji bas, 25cm.

Ova tri su u nekom prihvatljivom price range-u, ostali su popriliÄno skuplji. Taj 30 cm bas je zaista privlaÄan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jedna je stvar ako vas lozi retro fetisizam, a sasvim druga ako samo zelite taj zvuk.

ako je ovo drugo, onda JBL ima STRASAN zvucnik u svojoj aktuelnoj studijskoj gami

oznaka je LSR6332, trosistemac sa nd dvanasticom sa dvostrukom zavojnicom, cone srednjetoncem od 5" kog prepoznajem na ovom gore u sredini i titanijumskim tweeterom.

mislim da je par oko 2500e u evropi, mozda malo jace, verujem da se moze kupiti preko JBL zastupnika ovde ili ovih sto rade sa studijskom robom.

ovo:

27822d1165814871-screamin-deal-jbl-lsr6332s-need-power-amp-jbl-lsr6332s.jpg

slusao sam ovo u kucnom sistemu terano PP EL34 ampom, smrt u diskoteci, audiofilski proizvodi ovakvog zvuka krecu od 5k pa navise....

Link to comment
Share on other sites

jedna je stvar ako vas lozi retro fetisizam, a sasvim druga ako samo zelite taj zvuk.

ako je ovo drugo, onda JBL ima STRASAN zvucnik u svojoj aktuelnoj studijskoj gami

oznaka je LSR6332, trosistemac sa nd dvanasticom sa dvostrukom zavojnicom, cone srednjetoncem od 5" kog prepoznajem na ovom gore u sredini i titanijumskim tweeterom.

mislim da je par oko 2500e u evropi, mozda malo jace, verujem da se moze kupiti preko JBL zastupnika ovde ili ovih sto rade sa studijskom robom.

ovo:

27822d1165814871-screamin-deal-jbl-lsr6332s-need-power-amp-jbl-lsr6332s.jpg

slusao sam ovo u kucnom sistemu terano PP EL34 ampom, smrt u diskoteci, audiofilski proizvodi ovakvog zvuka krecu od 5k pa navise....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...