Jump to content


System by RingeRaja


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

20 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Slušali u subotu, super svira, Patašon nabavio SF Electa Amator pa smo pravili probu. 

PS Baš mi se svideli ti Electa Amatori pa se ovim putem zahvaljujem Patašonu što mi ih je ustupio po extrapovoljnoj ceni  :lol::lol:

Imam i stalke oruliginalne....po istoj ceni....

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Da podvučem crtu, i to kako mi se čini, na jedan duži period.

Analogna sekcija je ostala ista, tu promena nema, verovatno ih neće ni biti, a da su strukturalne. Kao nova glava se nameće Benz ACE, ali otom-potom, kad bude za to došlo vreme.

Ostatak je doživeo blagu restauraciju i za sada je to ono što mi treba.

NAS QNAP TS-873 / Roon Core

Devialet D200

Mark & Daniel Topaz

Od kablaže u pogonu ostao jedan šuko (najbolji koji imam) FTA kome su pinovi zamenjeni sa monokristalnim bakrom i koji napaja Devialet i FTA zvučnički. Sve ide preko mreže, strimuje Devialet preko AIR protokola.

Ostao je i filter u sistemu, nalazi se na izvoru struje, pre celog sistema, tj. ispred letve (letva će u bližoj budućnosti da se menja, ali i o tome otom-potom).

Do sada ovo mi je najjednostavniji sistem, a zvuk najbolji. Plus, WAF je ovako izuzetan.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

kakio,ne kakio on čuje ...a bar pola pola sveCke forumaske populacije prošlo davno godine dobrog sluha.Meni je samo zao sto mladi ljudi nisu u parama da kupe dobre sprave danas,nego će ih kupovati kad i mi, u godinama kad je sluh poceo da ih napusta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...