Jump to content


System by RingeRaja


srdjan_cvetkovic

Recommended Posts

17 minuta ranije, srdjan_c said:

Definitivno ovo nije za mene, svaka čast svima koji koriste Cocktail, ali ovaj kod mene ne ostaje.

Malo ću da povučem ručnu i da se posvetim više slušanju muzike, a manje traženju adekvatnog streamera. Sledeći na spisku je Project, ali samo ako gazda na Player da uređaj na vikend probu, bez toga jok.

Probaj Innuos

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, srdjan_c said:

Definitivno ovo nije za mene, svaka čast svima koji koriste Cocktail, ali ovaj kod mene ne ostaje.

Malo ću da povučem ručnu i da se posvetim više slušanju muzike, a manje traženju adekvatnog streamera. Sledeći na spisku je Project, ali samo ako gazda na Player da uređaj na vikend probu, bez toga jok.

Samo lagano, digitalija je to, tu stress free ne zivi B) I mene je Melco jedno vreme nervirao, ali sad mirno koegzistiramo..

Kad god zabaguje, odbija poslusnost ili sta vec, ja bez nerviranja pustim CD sa Audio Research-a i prc :D (ti to isto, samo sa gramofonom).

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, srdjan_c said:

E pa sad.... ima li neki strimer da valja majku mu, a da ne izvaljuje bubreg sa cifrom....manite me ovih rešenja koja se pišu sa 4 cifre i više. Plafon hiljadarka (a i to je mnogo, ali hajde de).

Na kraju ću da se vratim na Rapsberry Pi  i da završim posao za par črvenih.

Šalu na stranu, Innuos, čak i onaj najjeftiniji, radi sjajno i tehnički je potpuno zaokružen proizvod, nemam zamerki ni na hardver ni na softver.

Link to comment
Share on other sites

48 minuta ranije, srdjan_c said:

Hvala, zanimljiv uređaj, imaću ga u vidu. Koliko sam skontao u pitanju je dedicated pc na kome se vrti custome made Linux i gde je sve podređeno audiu.

Ko to prodaje kod nas?

edit: sad videh da je distributer Mkabl.

Zar nisu to  u suštini svi strimeri? 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, SUROKVL said:

Zar ima i takvih :D

Ma jooook...:lol:

1 minut ranije, SUROKVL said:

Zar nisu to  u suštini svi strimeri? 

Mislio je verovatno na to što je unutra matična ploča koju može da kupi svako. E sad, da je ista kao ta "kupovna", nije...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

33 minuta ranije, srdjan_c said:

E pa sad.... ima li neki strimer da valja majku mu, a da ne izvaljuje bubreg sa cifrom...

Mene je pozitivno iznenadio strimer koji je na sajmu svirao u makedonskoj sobi. Iskreno me je zacudilo kada je prezenter rekao da je u pitanju CA CXN (V2). E sad ne znam da li je vec spominjan na ovoj temi i da li ti pije vodu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...