Jump to content


koji software player?


l88ka

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

http://www.digitalaudiofidelity.com/  evo jednog zgodnog sajta kojeg treba posmatrati na osnovu informacije koju sam već napisao mnogo mnogo ranije . Dakle radi se o miÅ¡ljenju tehniÄkog direktora AR povodom modifikacija CD-a  po pitanju napajanja i izlaza , gde on kaže da je to samo 10% svih mogućih modifikacija jer niko se ne usućuje da dira onaj deo koji je glavni , oÄitavanje i protok informacija zapisanih na CD-e diskovima .

  Na naÄin preporuÄen na navedenom sajtu se može uticati i na taj deo koji je dugo vremena bio nedostupan proseÄnom korisniku . Dakle kompjuter , kartica , OS  i to bi trebalo da radi kao  s-300 , ruski protiavionski sistem kog se plaže svi duÅ¡mani ......u ovom sluÄaju svi prodavci magle i sliÄnih ajend pomagala .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A da li neko koristi Maiko wasapi plugin za Winamp? Meni zvuci ok, a godine koriscenja winampa su me zbog navike naterale opet da ga nesvesno koristim kad slusam mp3 ili neki flac koji zelim da cujem na brzaka. Inace koristim foobar.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Da li praktikujete baferovanje u Foobar-u, da otvara fajlove direktno iz RAM-a ? Ja sam napucao vrednost od 1400000 kb u Advanced properties. Koje su prednosti, ima li tu neke konkretne dobiti u finalnom proizvodu ? Trenutno, ne mogu da provalim nikakvu razliku.

Link to comment
Share on other sites

Da li praktikujete baferovanje u Foobar-u, da otvara fajlove direktno iz RAM-a ? Ja sam napucao vrednost od 1400000 kb u Advanced properties. Koje su prednosti, ima li tu neke konkretne dobiti u finalnom proizvodu ? Trenutno, ne mogu da provalim nikakvu razliku.

Fajlovi su UVEK citaju iz RAMa, znaci sam OS dovlaci fajl u memoriju i odatle se cita. Sto se tice te opcije, ona govori koliko unapred da se cita, to moze biti zgodno ako je album u single flac/ape/wav fajlu. Sto znaci da se moze ceo ucitati u memoriju pre pustanja.

Link to comment
Share on other sites

Fajlovi su UVEK citaju iz RAMa, znaci sam OS dovlaci fajl u memoriju i odatle se cita. Sto se tice te opcije, ona govori koliko unapred da se cita, to moze biti zgodno ako je album u single flac/ape/wav fajlu. Sto znaci da se moze ceo ucitati u memoriju pre pustanja.

Hvala Garsone na pojašnjenju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja koristim AIMP primarno, pored JRiver Media Center. Foobar ne mirišem.

JRiver zvuÄi mekÅ¡e od AIMP-a Å¡to mi se povremeno sviÄ‘a, a povremeno ne.

AIMP sada od ove bete podržava SACD nativno, kao i last.fm scrobbling.

WASAPI i ASIO mu rade perfektno, bilo je par verzija pre godinu dana, gde su se dešavali problemi sa WASAPI,

ali koliko vidim i nova beta radi perfektno, nije se ni rušila.

 

P.S.

JPlay je najveća moguća glupost i ne treba ga mešati sa JRiver.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...