Jump to content


Teresonic Silver I Gold Interconect Cables


Mr.

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Krajnje lude cene zaista.Samo zamislim 2900 dolara dodato na gramofon, sasvim dosta za neku MC perverziju ili skok u klasi gramofona,ili dodatak od 2300 u vidu dac-a na postojeci CD plejer,zvucnike...,ali verovatno razmisljam pogresno,taj koji to kupuje verovatno vec ima sve u zivotu ukljucujuci i sistem skuplji od mog stana,pa mu je to kikiriki svota.Nevolja je kad bolest uzme maha,pa se ih trose i oni kojima to nije ,takve zrtve bolesti srecem s vremena na vreme...

Link to comment
Share on other sites

Krajnje lude cene zaista.Samo zamislim 2900 dolara dodato na gramofon, sasvim dosta za neku MC perverziju ili skok u klasi gramofona,ili dodatak od 2300 u vidu dac-a na postojeci CD plejer,zvucnike...,ali verovatno razmisljam pogresno,taj koji to kupuje verovatno vec ima sve u zivotu ukljucujuci i sistem skuplji od mog stana,pa mu je to kikiriki svota.Nevolja je kad bolest uzme maha,pa se ih trose i oni kojima to nije ,takve zrtve bolesti srecem s vremena na vreme...

Link to comment
Share on other sites

Bez namere da bilo kome drzim stranu,

jedina pouka koju vidim iz pomenutih citata je da se svi mi menjamo kako prolaze godine i kako sticemo nova iskustva.

Citirani su postovi od pre par godina.

I mene je ponekad pomalo blam kada ponovo procitam nesto sto sam nekada davno napisao kada sam bio "mlad i naivan" :) .

Moj klinac je do nedavno cvrsto verovao da postoji Deda Mraz.

Mnogi su na forumu priznavali da nisu "verovali" u kablove, ali da se to vremenom promenilo.

Zasto nekome poricati pravo da krene u suprotnom pravcu?

.

Link to comment
Share on other sites

Ми Ñе опет не разумемо. Можда је проблем у мом пиÑању, ÑрпÑки ми није матерњи језик.

mada ne znam zasto mi se ucinilo citajuci post da vam smeta sto se radi o firmi Teresonic a ne nekoj drugoj, ali priznajem samo sam stekao takav utisak, mozda gresim. Pozivajuci se stalno na cenu kabla, pre svega ima drugacije znacenje od toga da cena ne odredjuje kvalitet. Ne bi bilo prvi a verovatno ni poslednji put da cena kablova smeta sve do trenutka dok se takodje ne kupe skupi i za svoju kucu. Ne kazem da je to sa vama slucaj ali da napomenem.

I svi su imali isti komentar, pa nije ni cudo koliko kosta.

Link to comment
Share on other sites

Видим да Ñам направио превид раније, када Ñам рекао да улазим у трећу деценију. ОпроÑтите, математика ми није јача Ñтрана, миÑлио Ñам, улазим у Ñвоју четврту деценију.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...