Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

srdjan_c

Grupna Nabavka Dac Box-A

Recommended Posts

@Striko,

bolje se baci na Limundo, mozda najbolje na neki buvljak u blizini. Nije teshko naci pokvareni sat risiver, a mozda josh bolje pokvareni i otpisani SBB digitalni risiver.

edit: videh da bi hteo standardne dimenzije...juri samo pokvareno, moze da se nadje za DZ.

Bio ( eno ga još) na KP prelep SONY satelitski tuner. 35€ . Teško da može da se za manje pare napravi nešto približno lepo. Može da se izbaci sve a i ne mora. Tasteri da se iskoriste, možda i display, a ne bi me Äudilo da i njegov DAC može da se iskoristi ili analogni deo za tweak lampucere. Ne znam samo da li ima mesta unutra. Ja sam se dugo mislio da ga uzmem samo da ga parkiram uz ostale SONYje.

457_349.jpg

A zašto mora da se kasapi tuner? Zašto se lampucera ne ubaci u neki upotrebljiiv uredjaj u kome ima mesta. Tuneri, CD playeri ( PHILIPS Marantz imaju mesta kolko hoćeš)?

Evo jednog jednostavnog dizajna prednje ploÄe kutije:

DAC19D1.jpg

Možda treba dodati jednu LED kod on/off i dve kod preklopnika rca/xlr i naravno Äetvorostepeni preklopnik (3 x coax, 1 x optical). Šta mislite?

Definitivno je to! Bravo!

Ja bih samo srebrni prednji panel, sve ostalo može da bude kao na slici, uz višestepeni preklopnik i led kod on/off i preklopnika za rca/xlr.

Neverovatno kako nam se poklapaju razmišljanja kako ovo skutijati:)

Definitivno je to! Bravo!

Ja bih samo srebrni prednji panel, sve ostalo može da bude kao na slici, uz višestepeni preklopnik i led kod on/off i preklopnika za rca/xlr.

Neverovatno kako nam se poklapaju razmišljanja kako ovo skutijati:)

Већ Ñам пиÑао о томе да оригинални зуји и без оптерећења. Ишао бих на мало већи по Ñнази а и по Ñекундарним напонима јер може да Ñе деÑи да неки немају 240 Ð’ у мрежи.

МиÑлим да је ово Ñве јаÑно?

:wave2

Главни електролити Ñу за 50 Волти , значи може али питање је температуре 78Ñ…Ñ…?

:wave2

Gde može da se nabavi ulazni trafo za galvansko odvajanje signala, na ploÄici postoji mesto za njega ali je prazno i verovatno samo prespojeno, oznaka je DV709, vidi se na slici sa ebay-a? Ovo piram pošto bi za prvo vreme PC spojio sa DAC-om preko SPDIF-a na muz. kartici.

post-8493-0-94802000-1318499486_thumb.jp

post-8493-0-94802000-1318499486_thumb.jp

• Forum Statistics

• Total Topics
      26,498
    • Total Posts
      349,211