Jump to content


Panasonic Tx-P55Vt30


Dominator

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Evo da se javi i taj "drugi" :) i da se zahvali i javno golumu na preporuci "trgovca" :cheers

Panasonic garancija iz Madjarske provereno (vise ljudi pitalo direktno Kimtec) vazi kod nas, a za tih 5 godina cemo jos videti (nadam se da ce i to biti ok). I ovako je extra - moja usteda je skoro 500 evra (bio sam skromniji i pazario 50 G30), a Dominatorova 1000 evra.

Malo li je? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima

Ne znam odakle se su mogli pojaviti gore pomenuti modeli osim da su to sample modeli koji nisu namenjini prodaji i na njihovoj ambalazi ne postoji logo panasonika niti bilo sta osim sto pise sample.Ti modeli su se pojavili u prodaji u jednoj radnji u kaludjerici i to su modeli koji su isli na atest i postoji velika verovatnoca da ne odgovaraju modelima koji su nakon njih proizvedeni u seriskoj proizvodnji za razliku od tih semplova koji su rucno pravljeni za sajam u las vegasu i panasonik konferenciju u evropi.

Ovo sada je informaciju koju svi cekamo a ona glasi da se sledece nedelje ocekuju prvi primerci novih panasonic plasma modela za 2012 godinu i nazalost mi smo poslednja zemlja na listi svih evropskih zemalja koja ih je dobila.

Ako nekome treba nesto vise informacija tu sam.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo pisem ono sto konkretno znam a to je da su se kod nas pojavili odavno svi modeli kompletne panasonik tv divizje za 2012 godinu, sve po 1 komad u toj radnji i da se radilo o modelima koji su isli na atest i nisu smeli biti u prodaji i na svim kutijama je stajalo velikim slovima -SAMPLE-

Ako ih je jos negde bilo u Srbiji ja to ne znam ali znam da je atest odradjen za celu teritoriju srbije i da jos takvih sample modela nije moglo biti.

Ako na kutiji pise panasonik sa sve bar kodom modela,seriskim brojem i ako u kitiji dobijete sve sto treba racunajuci i fabricko uputstvo to nije pravi sample model vec komercijani televizor spreman za prodaju.

To sto je bilo kod nas u to vreme takvi televizori nisu bili nigde u evropi u prodaji ali nigde samo kod nasih pametnjakovica koji su se usudili da tako nesto prodaju.Obicno takvi televizori treba da budu negde na nekoj polici u radnji ili za nekave prezentacije panasonik brenda za neki sajam ili tako nesto a tek kasnije da se prodaju evuntualno kao polovan televizor a nikako kao nov televizor.

Sledece nedelje dolazi prva zvanicna isporuka novih panasonik plazma modela za Srbiju.Koga zanima jos nesto vise vezano za cene moze me kontaktirati na pm jer nisam pr panasomika ili imam kakve koristi od njih samo sam veliki zaljubljenik u njihove plazma televizore nista vise od toga.

Vezano za vas info oko cena u madjarskoj da cu vam kratak odgovor nase cene u srbiji mogu biti jeftinije od onih u madjarskoj tako da je to odgovor na vasu konstataciju i zaboravite na madjarsku i segedin ovde ce biti povoljinija kupovina.

Posedujem kalkulacije cena i koga zanima nesto vise samo na pm,odnosno ako prodavci nebudu alavi a najverovatnije nece zato sto panasonik nije monopolista i ne ponasa se se bezobrazno kao samsung prosle godine ima nade da cene budu iste ili nize nego u madjarskoj a pogotovo za clanove ovog i ostalih foruma gde se kriju zaljubljenici u A/V TEHNIKU.

Majku mu, znao sam da ima neka fora Å¡to su tako jeftine, znaÄi da su i ove plazme u MaÄ‘arskoj, odakle se inaÄe dovlaÄi Panasonic, takoÄ‘e pravili ruÄno: :lol:

http://www.netdepo.h...-3237.html/hun/

http://www.netdepo.h...-3236.html/hun/

Jedino Å¡to na ovima Äak i piÅ¡e "Panasonic"... Treba ispitati da li Japanci znaju Å¡ta im se radi iza leÄ‘a u KaluÄ‘erici & okolini... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...