Jump to content


Panasonic Tx-P55Vt30


Dominator

Recommended Posts

Ovako...renoviranje stana je u toku...i nista od uredjaja nije jos postavljeno i prikaceno. Sto se TV-a tice...kacim ga na zid...sve kablove sam stemovao i provlacio kroz kanalice....tako da sam morao, cim sam kupio TV da skinem kabl za napajanje TV-a i da ga sprovedem i ostavim u zidu (zasticen od ostalih radova). Nadam se da je sad jasnije....da se ne ide dalje sa zlonamernim i ostalim komentarima tipa ko sve kucka itd....Hvala na razumevanju, verujte da je meni tek tesko sto nisam mogao da upalim TV i pregledam neki HD materijal... MA i Yamaha su vec odavno kupljeni. Zvucnici jos cekaju kablove, ne znam zasto se ovi u Audiophile-u poradjaju poslednja dva meseca da mi ih isporuce:( Svaki put je "Evo svaki cas stizu"....

Ja sam mozda pozurio sa kupovinom, ali sam hvatao dooobre popuste i zato je bilo ranije....Sve stoji i dalje u kutijama i ceka zavrsetak renoviranja....ja se nadam da ce sve biti gotovo sredinom decembra! Obecao sam jos ranije i napravicu par slika i postaviti... Sigurno niko ovde nije nestrpljiviji od mene;))

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Ja sam dobio svoj VT30 pre par dana i želeo sam da se zahvalim još jednom svima vama koji ste mi pomogli,

forum je stvarno sjajan, dobio sam odgovor na svoje pitanje bez diskusije van okvira teme (Å¡to nije obiÄaj na drugim forumima) i Å¡to je joÅ¡ bitnije uz pomoć jednog Älana, goluma, doÅ¡ao sam do Äoveka koji donosi televizore iz Segedina i tako napravio veliku uÅ¡tedu ako poredimo naÅ¡e cene :-)

I još samo da prenesem drugima svoje iskustvo vezano za Tehnomaniju:

Kada sam bio tamo da vidim kako TV izgleda uživo (mislim da ga u Srbiji jedino Tehnomanija ima izloženog u svojoj prodavnici) malo sam popriÄao sa prodavcem o TVu i pitao ga Äisto iz kurtoazije Å¡ta sve ide uz TV i da li se dobijaju naoÄare za 3D uz njega (u Panasonicovom katalogu i na njihovom sajtu PIÅ¡E da se dobijaju 2 para uz VT30 televizore) prodavac mi reÄe da se kupuju odvojeno, to je njihova politika a valjda samo LG poklanja te naoÄare uz svoje televizore itd itd, i da ako budem platio keÅ¡om TV on može da pita nekog direktora da mi daju JEDNE naoÄare besplatno, koje oni inaÄe naplaćuju 140 E!

Kod njih je TV na akciji, Äini mi se, 270 000 a bio je 285 000, i joÅ¡ plus 2x 140 E za naoÄare...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio svoj VT30 pre par dana i želeo sam da se zahvalim još jednom svima vama koji ste mi pomogli,

forum je stvarno sjajan, dobio sam odgovor na svoje pitanje bez diskusije van okvira teme (Å¡to nije obiÄaj na drugim forumima) i Å¡to je joÅ¡ bitnije uz pomoć jednog Älana, goluma, doÅ¡ao sam do Äoveka koji donosi televizore iz Segedina i tako napravio veliku uÅ¡tedu ako poredimo naÅ¡e cene :smile:

I još samo da prenesem drugima svoje iskustvo vezano za Tehnomaniju:

Kada sam bio tamo da vidim kako TV izgleda uživo (mislim da ga u Srbiji jedino Tehnomanija ima izloženog u svojoj prodavnici) malo sam popriÄao sa prodavcem o TVu i pitao ga Äisto iz kurtoazije Å¡ta sve ide uz TV i da li se dobijaju naoÄare za 3D uz njega (u Panasonicovom katalogu i na njihovom sajtu PIÅ¡E da se dobijaju 2 para uz VT30 televizore) prodavac mi reÄe da se kupuju odvojeno, to je njihova politika a valjda samo LG poklanja te naoÄare uz svoje televizore itd itd, i da ako budem platio keÅ¡om TV on može da pita nekog direktora da mi daju JEDNE naoÄare besplatno, koje oni inaÄe naplaćuju 140 E!

Kod njih je TV na akciji, Äini mi se, 270 000 a bio je 285 000, i joÅ¡ plus 2x 140 E za naoÄare...

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javi i taj "drugi" :) i da se zahvali i javno golumu na preporuci "trgovca" :cheers

Panasonic garancija iz Madjarske provereno (vise ljudi pitalo direktno Kimtec) vazi kod nas, a za tih 5 godina cemo jos videti (nadam se da ce i to biti ok). I ovako je extra - moja usteda je skoro 500 evra (bio sam skromniji i pazario 50 G30), a Dominatorova 1000 evra.

Malo li je? ;)

Link to comment
Share on other sites

Image retention moze nekad da ostane i par nedelja i da se nakon toga izgubi. Kod tebe to izgleda nije bio slucaj, al' dobro je sto si resio problem ;)

Nesto tu nije stimalo - ne sme to tek tako da se desi.

p.s. Zoom na Panasonic-u je totalno debilan i neupotrebljiv. Samsung je nesto bolji, a LG recimo ima pravo fino podesavanje kako bi po meni svaki TV morao da ima.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, šta je sa ovim našim tehno trgovcima.

SluÄaj A:Na sajtu firme koja sebe reklamira kao mesto gde se pazari tehnika cena Panasonic TX-P46G30E modela bila je 130.000 dinara do pre par dana, Å¡to je i ovako preeskupo, no ne lezi vraže sada je 140.000 dinara i joÅ¡ su lupili peÄat "Akcija".

SluÄaj B. Na sajtu firme koji je pre nekoliko dana osveženo pokrenut, pa u divljenju popuÅ¡ta 5% cene svih artikala, isti model ima lepu cenu od 105.000 dinara. Ali 'ajd ga kupi majci.... nema na lageru. A kad se konaÄno bude pojavio cena će biti..?

šetam pre neki dan onim "Saturnom" u Minhenu i gledam sve te modele, sa nemoguće dobrim (niskim) cenama (primer: Panasonic 50GT30 - 1100€) i ne mogu da se ne zapitam, gde će vam duša trgovci.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bacio oko na G seriju ali su cene kod nas paprene, mada se nadam da ce do kraja godine da se jedan useli kod mene. Nego koju velicinu preporucujete za nekih 3.5m udaljenosti od tv-a. Za ono malo zadrzavanja po salonima cini mi se da mi je mnogo da idem na 50, na prvi pogled 42 mi izgleda idealno ali ne bih kasnije da zalim.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, šta je sa ovim našim tehno trgovcima.

SluÄaj A:Na sajtu firme koja sebe reklamira kao mesto gde se pazari tehnika cena Panasonic TX-P46G30E modela bila je 130.000 dinara do pre par dana, Å¡to je i ovako preeskupo, no ne lezi vraže sada je 140.000 dinara i joÅ¡ su lupili peÄat "Akcija".

SluÄaj B. Na sajtu firme koji je pre nekoliko dana osveženo pokrenut, pa u divljenju popuÅ¡ta 5% cene svih artikala, isti model ima lepu cenu od 105.000 dinara. Ali 'ajd ga kupi majci.... nema na lageru. A kad se konaÄno bude pojavio cena će biti..?

šetam pre neki dan onim "Saturnom" u Minhenu i gledam sve te modele, sa nemoguće dobrim (niskim) cenama (primer: Panasonic 50GT30 - 1100€) i ne mogu da se ne zapitam, gde će vam duša trgovci.

Link to comment
Share on other sites

Evo linka, 50€ je viša cena nego što sam napisao. Godine...

http://www.saturn.de/mcs/catentry/TX-P50GT30E-klavierlack-schwarz-Cashback-bereits-abgezogen,48352,241219,198323.html

Neverovatno je da ova zemlja ima samo jednog i po "velikog" prodavca, popularne i Å¡iroko rasprostranjene kućne elektronike. Monopol svuda i za sve Äega se dohvatiÅ¡.

Siguran sam da su kod nas iste cene kao u nemaÄkoj taj broj bio znatno veći iako su naÅ¡e plate smeÅ¡ne u odnosu na njihove. Ja bi prvi iÅ¡ao na 60 inÄa ali kad vidim koliko su velike razlike ne želim da im dam ni dinar.

Link to comment
Share on other sites

Ne, niti radim za "Neptun", niti ih neÅ¡to posebno gotivim, ali mislim da je red da se makar malo(za poÄetak) primeti da nije uvek "trava zelenija u tuÄ‘em dvoriÅ¡tu", odnosno po naÅ¡ki "do soluna sto somuna" !

Primera radi, u njihovom novom flajeru(iz blica), vidam da imaju u ponudi Panasonic tx-p42g30e sa akcijskom cenom od 80.000 din umesto dosadaÅ¡njih 95.000 din, te uz to mogućnost da isti kupite na 18 meseÄnih rata, po 5104 din... malo li je ?

Btw, koje su suštinske razlike, između gt30e i g30e serije, izuzimajući naravno "3d ready" opciju, s obzirom da obe postoje u dimenzijama od 50"/46"/42" ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...