Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ja sam mislio da prvo stigne DAC, ali posto narod zeli trafo, krenuli smo u pripreme :).

To sam i ja mislio. Pripreme su u redu, nabavka pre stizanja pošiljke mi nije logiÄna :)

Nema:)

Moj trafo treba da ide kod SC, a što se tiÄe e-banking-a, imam ga, ali s obzirom da sam trenutno u haosu oko seljenja ne bih mogao da se prihvatim te obaveze.

ÄŒek da prvo vidimo da li SC ima nešto protiv da mu se doture trafoi. Meni bi odgovaralo jer glupo je da se meni šalje ovamo pa ja ponovo tamo.

Link to comment
Share on other sites

Можда и Трафко чита ову тему?!

:wave2

Ma Äita i moj stolar izgleda... Kad sam mu izložio ideju šta da mi napravi ko iz topa je ispalio cifru da osetih blagu aritmiju. Ljudi poludeli skroz, nikog, bre, više nije sramota da lupeta gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiÄe kutije juÄe sam gledo standardne dimenzije na netu i širina je oko 43-44cm ostalo je šareno. Gledao sam standardan A4 papir za štampaÄ/fotokopir i mogu da vam kažem da sa nekih 7-8cm visine bi bila, po meni, idealna veliÄina kutije. Pogledajte ne otvoren ris papira i biće vam jasno na šta mislim.

I ovo što je RR okaÄio je ok.

Link to comment
Share on other sites

S' obzirom da sam za sebe nabavio kutiju, mogu da vam odam ideju za jeftinu/dzabe kutiju kojoj je potrebno uraditi samo prednju plochu po izboru. Limundo, i i K/P su prepuni oglasa za analogne/neispravne satelitske i digitalne risivere, a nadje se i po koja midi komponenta.Dimenzije su skoro idealne, pochiste se iznutrice, i uradi nova prednja plocha od aluminijuma/klirita/drveta, i eto...barem za period usviravanja i trazenja optimalnog reshenja. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Darko druze, zakasnio si malo.. Lampucera je vec narucena.. Mozes poslusati kad stigne nekom od nas i kada se skutija, pa ako ti se bas bude svideo zvuk naruciti od cika Vincenta! :D Bices makar u prednosti da cujes kako DAC radi, vecina nas je kupila na slepo! :)

P.S. Sto se tice grupne kupovine kutije, ja bih se pridruzio ako do iste dodje! Ne treba mi mnogo toga, eventualno 2, 3 coax ulaza, 1 opticki i usb ili firewire ako bi mogao da se isvajsuje.. Mozda ne bi bilo lose da se svi izjasne, cisto da znamo na cemu smo.. Ako ne bude grupne da znaju ljudi da se snalaze.. :)

Pozz..

Link to comment
Share on other sites

Darko druze, zakasnio si malo.. Lampucera je vec narucena.. Mozes poslusati kad stigne nekom od nas i kada se skutija, pa ako ti se bas bude svideo zvuk naruciti od cika Vincenta! :D Bices makar u prednosti da cujes kako DAC radi, vecina nas je kupila na slepo! :)

Pozz..

Mislim da je ovo spisak za trafo..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...