Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ovako nešto mi je interesantno, samo što bi kod mene u delu gde su ulazi bila 3 koaksijalca + optiÄki, ostalo isto. Ni prednji panel nije loš, s tim da bih ja išao na kružni preklopnik ili on/off switch, a sviÄ‘a mi se ideja o indikatorskim lampama za sampling, ali bih ja poreÄ‘ao lampice vertikalno, ako bih išao na kružni preklopnik. Bez ulaza za mikrofon.

Šta mislite?

post-17126-0-41763400-1318239570_thumb.j

post-17126-0-35062200-1318239763_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ovako nešto mi je interesantno, samo što bi kod mene u delu gde su ulazi bila 3 koaksijalca + optiÄki, ostalo isto. Ni prednji panel nije loš, s tim da bih ja išao na kružni preklopnik ili on/off switch, a sviÄ‘a mi se ideja o indikatorskim lampama za sampling, ali bih ja poreÄ‘ao lampice vertikalno, ako bih išao na kružni preklopnik. Bez ulaza za mikrofon.

Šta mislite?

Ovo je OK, kao i ostali predlozi, s' tim što nam ne treba volume kontrola ni prikljuÄak za slušalice (ono nije mic).

Link to comment
Share on other sites

Ovo je OK, kao i ostali predlozi, s' tim što nam ne treba volume kontrola ni prikljuÄak za slušalice (ono nije mic).

Da... mic, sad videh.

Naravno, bez volume, to sam zaboravio.

Meni bi ova kutijica, sa svim pobrojanim (ako može) bila sasvim dovoljna. Da se ubaci neki kvalitetan toroidni trafo i da se izvedu svi ulazi/izlazi + indikatori i preklopnici.

Link to comment
Share on other sites

Jel može, da kada i ako stignu Lampucere, ceo ovaj thread obriše administracija da se ne vidi koje su sve prevare radjene eda bi se uštipala carina za jedno desetak evra?

Ajd ga vi pravite u Ei Nis

za te iste pare

i ja cu prvi VRLO da ga kupim,ovde

drzava ce tada mnogo vise da zaradi

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Cenim... najpametnije bi bilo sacekati te Lampuzere da stignu pa navaliti na kutije i trafoe. Treba se samo raspitati koliko ce to da kosta (a racunam da trafo u GB varijatni ne bi smeo da izadje preko 8 evra) i onda to staviti na standby. Sto se mene tice, zviznem dac na neku dascurinu dok ne nabavim(o) lepu kutiju i zdravo!

Vise sam razmisljao o nabavci dobrih elektrolita za malu lovu (na ebay-u brdo elni, nichicon-a, vishay-a i sl. ), jer se shipping u vecini slucajeva ne naplacuje, a valjace za taj upgrade Lampuzere.

To baterijsko napajanje mi je ideja jos od pocetka, ali i za to ima vremena. Zamislite da odma' sve zbudzimo? Ne, meni se ne svidja ta ideja! Valjalo bi da taj upgrade Lampuzere preraste u lepu avanturu !

Link to comment
Share on other sites

Podržavam predlog generalne skupštine. Imam i amandman. Sve vezano za eventualni GB kutija staviti u posebnu temu. Sve vezano za eventualni GB trafoa staviti u zasebnu temu.

Ja ću, recimo, da pravim kutiju po nekim svojim nacrtima (biće standardnih hi-fi dimenzija) i ne interesuju me te kutijice sa ebaya. Ostaje mi unutra ihaa haj prostora za eventualni kasniji budžing (napajanje, možda izlazni trafoi, možda lampe, možda nikad ništa...)

Trafo svima treba i zašto ga mešati u temi sa kutijama? Mislim, kako god, samo ovako je preglednije i jednostavnije.

Link to comment
Share on other sites

@Siroma

Pre ove promene propisa i limita za carinu nismo mogli ni da sanjamo koliko će, tog jutra može biti nadrndani carinik, da opusti rukicu i da žvajzne carinu. Moglo se desiti da 50 evra vredan ureÄ‘aj ocarini sa dodatnih 50 evra (do sada se raÄunalo roba+transport, pa na sve carina - sad je samo carina na robu transport ne ulazi u zbir, plus što je limit podignut). To smo mi pokušali da izbegnemo a ne 10 evra kao što ti kažeš. Da smo znali da je 10 evra niko se ne bi bunio.

GB je pokrenut dok su važili stari propisi.

Link to comment
Share on other sites

Podržavam predlog generalne skupštine. Imam i amandman. Sve vezano za eventualni GB kutija staviti u posebnu temu. Sve vezano za eventualni GB trafoa staviti u zasebnu temu.

Ja ću, recimo, da pravim kutiju po nekim svojim nacrtima (biće standardnih hi-fi dimenzija) i ne interesuju me te kutijice sa ebaya. Ostaje mi unutra ihaa haj prostora za eventualni kasniji budžing (napajanje, možda izlazni trafoi, možda lampe, možda nikad ništa...)

Trafo svima treba i zašto ga mešati u temi sa kutijama? Mislim, kako god, samo ovako je preglednije i jednostavnije.

Potpuno se slažem sa Trotterom i Generalnom skupštinom.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Dear friend, :)

Just now we got the 25 tracking numbers, China Post Airmail.

Pls see the attached file.

You can track on the website from tomorrow: http://intmail.183.com.cn/

So pls inform your friends to be patient to wait their parcels.

If any question, pls tell us.

we will reply you ASAP.

Expect for next business with you, friend, thank you very much. :)

Best Regards,

vincent

(Leming Audio, dac_studio :) Your satisfaction, our Pursuit; Your support is our power)

Tracking numbers šaljem na pm-ove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...