Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ne znam kako da Ti kažem Alberte... Ali, Lampucera niÅ¡ta ne valja. Tu prevaru su smislili Vincent i Vega zato Å¡to im se nisu svidele pihtije Å¡to im je Ringe posl'o da ih odobrovolji. Nismo imali srca da Ti kažemo, pa smo održavali hype nadajući se da ćemo da ih prodamo (i rasprodali smo ih sve - samo je Tvoja preostala) po 300KM po komadu onome Rijadu iz Tuzle (obrati pažnju na pravilno akcentovanje dok budeÅ¡ Äitao, molim Te), da mu se osvetimo za sve one MD i surround krÅ¡eve Å¡to nam ih je zavalio poslednjih godina.

Lepo smo Ti nudili da solidarno nadoknadimo štetu, ali džabe - nisi hteo. Ja sam predlagao da Ti kloniramo nalog pa da fejkujemo pristanak, ali Ljuba nije 'teo. Pre oca i majke mi je spomenuo zakon, a ja njemu držanje za plot. Uzalud.

Zaista mi je žao, ali sam si kriv, ne umeÅ¡ brate ni malo da ÄitaÅ¡ izmeÄ‘u redova. Zaboravio na hype koji je Milje izveo sa Kostinom Lampucerom? E, sad gde si, tu si, ne preostaje Ti niÅ¡ta drugo nego da navijaÅ¡ za MD, da prepoloviÅ¡ Å¡tetu barem.

P.S. Onaj rum ide na moj raÄun, barem toliko mogu...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da Ti kažem Alberte... Ali, Lampucera ništa ne valja. Tu prevaru su smislili Vincent i Vega zato što im se nisu svidele pihtije što im je Ringe posl'o da ih odobrovolji.

Да му раÑкупуÑам лампуцеру? :order

Offtopic: Готово ти оно!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

:D Wolande stari lave!

Pa, red je da ti kažem da ste se prevarili. Od poÄetka sam igrao duplu igru. Niste to proÄitali izmeÄ‘u redova, Å¡to je dokaz da sam dobro odigrao.

Ja sam ovu moju već prodao. I to 4-ici kupaca, kao nekad Å¡to su stanove prodavali. Stara fora ali pali i danas. Narod je senilan ili nepismen, kako okreneÅ¡, ja na dobitku. Prvom sam prodao za 700 funti, malo sam mastio o kvalitetu zvuka preko PP. Drugi je jedva pristao na 520 evra, treći se otvori za 600 milijardi juana, ali na tri rate. ÄŒetvrti je kupio na EB, joÅ¡ Äekam uplatu, neÅ¡to ga zeza PayPal.

Vinsent se pokazao kao otvoren za svaku saradnju, Äak je malo nauÄio i srpski, pa je uÄestvovao na domaćim forumima i hajpovao pod lažnim imenom. Žena mu je dobro, samo nije viÅ¡e sa njim, ali to nije bitno.

Link to comment
Share on other sites

Да му раÑкупуÑам лампуцеру? :order

Offtopic: Готово ти оно!

:wave2

Raskupusavaj! Jedino ako 'oće da Ti pošalje MD u zamenu, možda bolje prođemo :)

Offtopic: ću doÄ‘em ponedeljak, utorak, doneću Ti pojaÄalo neÅ¡to me zeza

Link to comment
Share on other sites

Sreca, pa sam odavno prodao ovu svoju "drljavu" Lampuceru, tako da me ova tema i sve u vezi sa njom vishe ne dotiche. Ne znam Alberte, vidim da si opasno naseo na hajp oko ovog DAC-a. Konachno mozemo da ti okrijemo istinu...Ti si bio jedini uchesnik grupne nabavke, i zapravo postoji samo jedan komad Lampucere, koji je eto sluchaja, konachno doshao kod tebe. Sa srecom ga testirao, pa nam preneo utiske, a na kutiji ostavio otiske. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Eh, joÅ¡ jedan koji se upecao na moju trostruku igru... Mosadov džepni priruÄnik za mlade pomorce nisam džabe listao, svaÅ¡ta sam nauÄio i praktiÄno primenio.

Došao je trenutak i vreme da vam sve otkrijem, šta je tu je.

Ja sam Vinsentov rođak iz Italije! Da, da, vratite se sa poda na stolice, istina je. Nalog na EB sam otvorio još kad se pojavila tema na forumu, da probam da podignem cenu. Zamalo da mi uspe, ali kasnije smo Vins i ja promeili taktiku. Mia Valace sa tim nije imala veze. Zato Wang jeste. Njegova godišnja proizvodnja je na kraju završila na K/P.

Kasnije, kad smo uklonili sve tragove ka raÄunima na Kipru i, manjim delom, St. Luciji, Wang se polakomio i nije hteo da zatvorimo posao i preÄ‘emo na hajpovanje horni, tvrdio je da se iz ovoga može joÅ¡ izvući. Vins i ja izlazimo iz igre, a Wang nastavlja sa hajpom i u priÄu ubacuje i CS4398... To je zbunilo Äak i Zvu-a sa DIY foruma pa nije jedno vreme znao Å¡ta sluÅ¡a.

I tako... Vins i ja sad planiramo da izbacimo na Halo oglase dva tuceta originalnih AD827, ako krene posao, ostavljamo horne za sledeći kposlovni kvartal.

Link to comment
Share on other sites

Džaba ste kreÄili: osovina Tuzla-Loznica (via NiÅ¡) Vrbas kontroliÅ¡e MD tržiÅ¡te u Srbiji. Imamo dvojicu ubaÄenih agenata koji rade iz ubeÄ‘enja (poznato je da su tak'i najopasniji). MD će odneti konaÄnu i apsolutnu pobedu! Cene MD-ova će da odu do neba. Ali to je tek poÄetak, planirano je konaÄno osvajanje tržiÅ¡ta MD medijima. Na spindle-u sic!

Dok se tržište osvesti i shvati da smo im uvalili korištene mini DVD-ove ja ću biti daleko. :evil: Ispijaću pina coladu na nekom fensi arhipelagu sa belim peskom. Činimiske da se zove Gulag.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobro veÄe.

Meni danas pre podne stigla neka Lampucera. Koliko se sećam, to je neÅ¡to Å¡to sam naruÄio, ima tome par... desetljeća.

Samo sam je raspakovao iz Zeonovog profi pakovanja i osmotrio sa svih strana (ubavo :facehearts ) a onda odjurih na neki krkanluk. Vratio sam se pre sat vremena, pa sam povezao i pustio u pogon. Radi. Posle pola sata ne oÄekujte nikakve ocene ali prvi utisak je da se nisam za..bao kad sam naruÄio :bounce .

Hmm... Treba za nekih sat ponovo da izaÄ‘em, no, Äini mi se da ću da zovnem drugare i kažem im da sam spreÄen. Nova igraÄka, razumeće brkata deca :D .

Eto, samo da javim da je i poslednji primerak iz grupne nabavke stigao na odrediÅ¡te i da svira zahvaljujući svima iz GB, posebno RR i Peri, Zeonu koji je svima nama u ovom dilu pomogao ihaaaj2, a treba pomenuti i Äuvenog Vinsenta Mauricio Vegu koji je, nekako, sklopio te dve ploÄice u predgraÄ‘u Guanghzou-a, pa, ako je negde i drpio shemu i ideju, svaka mu Äast!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

'ajd sad jednu priÄu during the war, onu kada je generalna skupÅ¡tina hteo da taba Vincenta... :)

Тешко, Ñад Ñигурно ужива, и Ñав Ñе раÑпилавио wink2.gif

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...