Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Uradiću test ali molim za strpljenje jer hoću da test bude ozbiljan.

CDP x505ES klot pa na AA, MD i Lampuceru

Onda USB to SPDIF pa na sva tri DACa.

Music streamer ( Apple AirPort i ROKU) klot a onda preko DACova

Ako ima drugih predloga, izvolite.

S obzirom na kombinacije i šta će sve da se poredi, deluje kao obiman test.

Å ta je ostatak sistema (pojaÄalo i zvuÄnici) ?

Link to comment
Share on other sites

Pa sad vidim da sam se malo zaleteo. CDP mi je na sistemu A ( KT90 + SCOTT PRO 100) a network streameri su na sistemu B ( Creek CAS 4040 + Tannoy). Ako hoću sve da isprobam onda moram i streamere da prebacim na A sistem a to baš nije trivijalno.  Onda najverovatnije test sa strimerima samo na sistemu B i AA VS Lampucera.

Link to comment
Share on other sites

Pa sad vidim da sam se malo zaleteo. CDP mi je na sistemu A ( KT90 + SCOTT PRO 100) a network streameri su na sistemu B ( Creek CAS 4040 + Tannoy). Ako hoću sve da isprobam onda moram i streamere da prebacim na A sistem a to baš nije trivijalno. Onda najverovatnije test sa strimerima samo na sistemu B i AA VS Lampucera.

Mislim da sam nasao odgovornog za zvuk lampucere koja je kod mene na slusanju...trafo...ali nazalost ja tu ne mogu nista. Jedino ako vlasnik odluci da isti promeni.

Link to comment
Share on other sites

Uzvarb, koji trafo ima ta lampucera kod tebe - onaj plavi od Vinsenta ili ovaj iz GB (Trafkov)?

Ni jedan ni drugi, obican trafo iz nekog uredjaja, nije mi ni palo na pamet da diram lampuceru u radu, ali trafo se trese jako da celo kuciste vibrira. Tako da je to vrlo moguci razlog.

Link to comment
Share on other sites

@Å uca

Skup je kad ga naruÄujeÅ¡ od Texas Instruments.Original,sa BB logom...

Može i http://www.ebay.com/...=item3a738b2aad ovako...Ali to me malo podseća na AD827 na Lampuceri...

Mož' da radi ali, kao u mom sluÄaju, ne mora da znaÄi...

Ako se uzme od TI onda je 100% original, posto se prica da su sa ebay-a fejkovi.

Ja imam jedan 627 koji sam dobio uz Zero DAC, pitanje je da li je original.

Link to comment
Share on other sites

Ево и коначно Лампуцера "Тротер едишн" .

Софија је одушевљена:

IMG_3969.jpg

С обзиром да је колега дуго чекао Ја Ñам чаÑтио Ñа још једним ÐºÐ¾Ð°ÐºÑ ÑƒÐ»Ð°Ð·Ð¾Ð¼.

Ево и мало Ñлика:

1-5.jpg

2.jpg

3-3.jpg

4.jpg

5-2.jpg

Е Ñад Ñамо да му је пошаљем.

Заборавих, Срећан празник!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ево и коначно Лампуцера "Тротер едишн" .

Софија је одушевљена:

IMG_3969.jpg

С обзиром да је колега дуго чекао Ја Ñам чаÑтио Ñа још једним ÐºÐ¾Ð°ÐºÑ ÑƒÐ»Ð°Ð·Ð¾Ð¼.

Ево и мало Ñлика:

1-5.jpg

2.jpg

3-3.jpg

4.jpg

5-2.jpg

Е Ñад Ñамо да му је пошаљем.

Заборавих, Срећан празник!

:wave2

Juhuuu! Hvala Zeone, evo otvorih malopre forum kad ono Troter Edišn Lampion :facehearts .

Na PP idemo oko slanja.

ZnaÅ¡ da nemam torks, kako da otvorim kutiju i zamenim OP-ove :bounce ? Å alim se, ne menjaj niÄ, baÅ¡ mi se džasvi, sva je nekako ubava :facehearts .

Link to comment
Share on other sites

Stiže najverovatnije do kraja sledeće nedelje, pa posle nekoliko dana sluÅ¡anja javljam Å¡ta sam Äuo, kao Å¡to sam i obećao. Možda se javim sa utiscima već tokom onog sledećeg vikenda, videćemo kako ću se uklopiti sa vremenom za sluÅ¡anjac.

Link to comment
Share on other sites

Fala, fala, biće veselo, to je sigurno jer tako je i poÄelo (skupljanje i naruÄivanje) a tako je i trajalo (brod od Kine via hangar Bermudska ostrva via kancelarija Pakistan via irska ispostava u Bahreinu via...). Stonu je (verujem, bar malo) bilo veselo dok je skutijavao, pa će i meni dok je budem sluÅ¡ao (nadam se).

Brzo će i tvoj PlanktoneTM u veselu kutiju, ne brini!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...