Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ne želim da vam budem maler obojici (svaka roba ima svog kupca),ali nisam neki optimista da ćete ih lako prodati...

Veruj mi da sam za ova 2-3 dana od kad sam ga postavio imao sam 10-tak ponuda, od toga je 7-8 bilo razmena, 1 ponuda 150 a jedna 160 evra i nisam hteo dati. No, nije ovo tema za MD, neka misli ko god hoce, ja nisam vezan za MD, njega sam kupio pre 3 meseca,za pocetak nije los uredjaj, kako sam kupio tako cu da ga i prodam. Mene interesuje nesto bolje i skuplje, hocu da kupim nesto bolje a ne mili mi se bas davati novac brendiranim firmama jer svi oni ukalkulisu i ime pre svega kao i sve druge velike kompanije.

Aha, znam, to je onaj sa Ess 32 bit chip-om, po karakteristikama jako dobar.

Link to comment
Share on other sites

Hm, da li ste razmatrali mogucnost da kupci zele da te MD recorder-e kupe zbog MD-a, a ne kao DAC?

Ima i takvih. Jedan me detaljno propitivao o ispravnosti mehanizma i snimanju. (Pa sam isprobavao i to odliÄno radi; mislim reprodukuje sa MDa).

Kad sam preporuÄio snimanje na CD ( preko PCa), sablaznio se. Ortodoksni HiFista, niÅ¡ta kompjuteri.

Link to comment
Share on other sites

Zato i kazem da je tesko porediti cene koje ti uredjaji postizu sa cenama DAC-ova.

Moja je pretpostavka da te visoke cene placaju ljudi kojima to treba kao MD recorder, a ne oni kojima treba kao DAC, a koji bi za taj uredjaj platili mozda dosta manje. Zato to i nije bas za poredjenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ја Ñам видео Ñамо на Ñлици и веома ми Ñе Ñвиђа. Поготову предња плоча, а дугме је иÑто као на лампуцери колеге Воланда!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

post-10915-0-03478400-1335191688_thumb.j

btw ako neko ima ideju kakva je funkcija male pločice pored konvertera,odnosno na linku ispod neću mu ništa...:)Očigledno se ubada ispred CS8416,ali ne znam kako reguliše upsampling (ako uopšte to radi)...

http://imageshack.us.../img0125pu.jpg/

Upsampler, mislim da je upsampling konstantan i nema mogucnost regulacije - shto u ovom slucaju moze biti i dobra ideja. Mada, cini mi se da se uredjaj moze koristiti i bez njega (dzamperi na konektoru) .

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...