Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Meni bi trebao jedan DAC za moje potrebe za pustanje muzike (flac, mp3, ape, alac..) sa racunara na pojacalo. E sada, da li uzimati nesto u kit-u ili zapakovano kinesko ili uzeti brendirano (Musical Fidelity M1, Dacmagic plus ili nesto trece ) do 500 evra. Ja sam se kasno ukljucio da bi ucestvovao u kampanji za narucivanje dac-ova iz Kine, ako opet budete pravili akciju tu sam pa sta bude. :)

Link to comment
Share on other sites

Што да не, Ñамо набави. Ту бар има шта да Ñе види!

http://www.ebay.com/...=item3cc47c25ec

Nego da priupitamo Äika Stona Å¡ta misli (ne znam da li je sluÅ¡ao kod Å uce),i da l' će da nam skutijava :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ipak kupio samo DAC ploÄicu sa napajanjem preko eBaya, a onda platio nekom od domaćih Å¡vajsera da mi sve to lepo skutija onako kako ja hoću.

Ovako te izađe 124$ + carina i pdv, pošto nema šanse da ova kutijetina prođe neopaženo, pa na kraju izađe preko 160$ (125evra), a ovako bi te izašlo nekih 60+$ (50-ak evra), sa velikom verovarnoćom da prođe bez carine.

Na to dodaj još 50-ak za skutijavanje i to je oko 100. Nije mnogo jeftinije, ali ovako si siguran da je sve odrađeno kako treba (ako daš pravom majstoru), plus imaš DAC onakav kakav hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

To je ta varijanta koja se pokazala jako dobro. Samo je ta bez trafoa i cenom od 90$ dok je sa trafoom 112$. Mislim da je anubis direktno poredio sa M2Tech Young i M-DAC i to je vrlo blizu toj klasi ureÄ‘aja. Jedino Å¡to se sa Kinezima ne zna da li će se dobiti taÄno to Å¡to je na slikama, sa kvalitetom delova koji je u opisu, ili sa greÅ¡kom u montaži, itd. Uglavnom bude ok. Sa trafoom:

http://www.ebay.com/...=item1e6c8f42da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...