Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Bio.

Narucio sam 18 komada, ne moze ono a + b. Nece se baci, sigurno.

Avans uplacen, bice u subootu (uz gundjanje).

Cekam SC da se vrati iz prodavnice, pa da se konsultujem oko toga da li su sekundari 2 x 15 V pod opterecenjem ili u praznom hodu, da bi znali da li da dodaju 7% ili ne.

To je samo ostalo da im javim.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam proverio na sajtu JP PTT SAOBRAĆAJA "SRBIJA" (http://www.posta.rs/struktura/lat/aplikacije/alati/posiljke.asp) tracking brojeve za preostale 4 Lampucere koje nisu stigle i nema nikakvih podataka, Å¡to će reći da paketići nisu joÅ¡ uvek uÅ¡li u Srbiju. E sad, neku nadu mi daje Äinjenica da mi je tek danas stigao paket, pogodite, opet iz Kine, koji je poslat 26. septembra i od koga sam se u principu bio oprostio.

Videću da kontaktiram Vincenta i zamolim ga da proveri (ako može) kakva je sudbina paketa, tj. ako može da vidi gde je zapelo.

Javljam ishod, pošto sam, jelte, i sam zainteresovan.

Link to comment
Share on other sites

Pre ili kasnije ćemo morati da mu se obratimo, nisu svi paketi stigli a proÅ¡lo je 30 dana od narudžbine (i uplate). On je naveo 15-30 dana za isporuku, dakle, bolje ga kontaktiraj danas-sutra, jer slaba je Å¡ansa da to stigne ove sedmice, pa da ne Äekamo do sledeće sedmice za kontaktiranje.

Link to comment
Share on other sites

Pribor za montazu, ako na to mislis, je deo "seta". Na sajtu kaze:

Napomena: Cene su bez PDV-a i date su za jedan primarni namotaj i dva sekundarna namotaja.

Plaćanje u dinarima. Zadržavamo pravo na izmene. U cenu je uraÄunat pribor za montažu.

Ako mislis na to ko ce da montira, to mozete individualno da narucite - kod SC, ili gde zelite.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...