Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Sad mi javio ćale da mi je stigao poziv na carinu.

Pošto je istrpeo kanonadu mog psovanja i kukanja i malo me tešio, 'ladno je izjavio:"Zezam te, stig'o ti paket."

Dakle

agronk

Spark

Ninoslav

Alexandar

Leonardo

Aciko

Skrstic

tuturutu

Dark0

Davor

Pera451

Woland

generalna_skupstina

lukaluka

Pelac

Remark

Bujodrag

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: već sam spomenuo da Lampuceru planiram da ubacim u kutiju pretpojaÄala. Da li može da škodi ako napajanje uzmem sa postojećeg trafoa (srednji izvod-masa je u tom sluÄaju zajedniÄka) ili je bolje da idem na varijantu dodatnog trafoa samo za DAC?

Пробај.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Zeone, shta radish ovih dana....

Купио Ñам ово:http://www.kupujempr...lter_id=5769909 па Ñе Софија и Ја баш играмо, Ñамо што Ñе играчка Ñмањује :plakanje

Sad cu da ih obrnem. Pitacu okvirno za 15 komada, 30 VA, 2 x 12 V, srednji izvod.

ÐиÑмо тако рекли !

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Jeste 2 x 15? Setio sam se kad sam vec napisao ovu poruku. Pitao sam za 2 x 15 :).

OK, kratak raport.

Vreme isporuke je 3-5 radnih dana. Posto oni rade do 16 h radnim danom, meni bi najvise odgovaralo da to podignem u subotu - sledecu naravno.

Popust cemo dobiti. Trafoi stizu zapakovani u kutiju, ali ta kutija nije nuzno pogodna za slanje kurirskim sluzbama - tu bi nesto trebalo dodati kao

zastitu. Ostaje da vidimo kako to uraditi.

Kljucna stvar - 50% avansa. Da bi operacija pocela, a mi to dobili u onu subotu, trebalo bi da odem preksutra ujutru do njih i odnesem im 50% para.

Ima li sanse da vidimo koliko nas tacno ima i ja dobijem deo para, da ne avansiram sve sam?

Link to comment
Share on other sites

I meni danas stiglo. Pošto moja vukojebina pripada niškoj carini, oni su kao iuvek do sada otvorili paketić, zatvorili, udarili peÄat OSLOBOÄENO OD CARINE i poslali. Normalno to je pošta dodatno naplatilia 65 din., ali to je uvek tako sa svim pošiljkama iz inostranstva. S obzirom da je Lebane, mislim, najjužnije, odnosno najdalja destinacija, ovog GB, trebalo bi već da su svi dobili. Pogledao sam peÄat na paketiću, piše 12.10.2011. znaÄi da je poslato skoro pre mesec dana. Na paketiću piše par avion, - ako je ovo išlo avionom, koliko li bi putovalo brodom. Svejedno, znaÄi:

agronk

Spark

Ninoslav

Alexandar

Leonardo

Aciko

Skrstic

tuturutu

Dark0

Davor

Pera451

Woland

generalna_skupstina

lukaluka

Pelac

Remark

Bujodrag

Perodeformero

Chuck Norris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...