Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

I ja sam od onih nestrpljivijih i da sam našao u nedelju na rakovaÄkoj pijaci trafo kupio bih ga samo da nakaÄim i Äujem ovo malo Äudo

Што не рече да Ñи из мог краја да ти дам да пробаш.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ostace nas dovoljno za popust (> 10) :). Ja cu sigurno kupiti nov, a mogu da sacekam. Par stotina dinara mi ne znaci nista, ali vise volim da zavrsimo zajedno kad smo tako poceli.

Evo, ako vam bude falio jedan za popust kod kupovine trafoa, uletecu ja iako nisam kupio lampuceru.... :order

Link to comment
Share on other sites

Pih... DoÄ‘em sa posla oko 6 sati, vidim u sanduÄetu nešto. Odem po kljuÄ, siÄ‘em, otkljuÄam: unutra izveštaj o prispeću pošiljke. Opa, super, pomislim ja, sigurno stigla lamperija. Popenjem se u stan, pogledam malo bolje, kad ono na izveštaju o prispeću pošiljke upisano (bukvalno) samo: broj telefona pošte, adresa pošte, vreme kada se može podići (nije ubeleženo šta) i potpis poštara. Ništa više, prazno.

Jbt! Ništa ne piše, Äak ni kome je upućeno. Kontam, ako je u mom sanduÄetu, valjda je za mene, majku mu... Okrenem taj broj, javi se neka teta. Kažem teti šta piše i šta ne piše. Teta zbunjena. Ja ponovim, pitam da proveri da li ima nešto na moje ime i prezime. Teta kaže evo odma. Posle 1,7 sekundi kaže nema ništa. Kaže doÄ‘ite vi sutra popodne da proverite.

Pa, mislim... Koji mamlazi rade u pošti ovo je neverovatno.. Sad mi ništa nije jasno: ili je lamperija ili je neki sudski poziv. Doduše, ne znam ni da li je za mene, ili ga je struÄnjak ubacio u random sanduÄe :evil:.

Link to comment
Share on other sites

Pih... DoÄ‘em sa posla oko 6 sati, vidim u sanduÄetu nešto. Odem po kljuÄ, siÄ‘em, otkljuÄam: unutra izveštaj o prispeću pošiljke. Opa, super, pomislim ja, sigurno stigla lamperija. Popenjem se u stan, pogledam malo bolje, kad ono na izveštaju o prispeću pošiljke upisano (bukvalno) samo: broj telefona pošte, adresa pošte, vreme kada se može podići (nije ubeleženo šta) i potpis poštara. Ništa više, prazno.

Jbt! Ništa ne piše, Äak ni kome je upućeno. Kontam, ako je u mom sanduÄetu, valjda je za mene, majku mu... Okrenem taj broj, javi se neka teta. Kažem teti šta piše i šta ne piše. Teta zbunjena. Ja ponovim, pitam da proveri da li ima nešto na moje ime i prezime. Teta kaže evo odma. Posle 1,7 sekundi kaže nema ništa. Kaže doÄ‘ite vi sutra popodne da proverite.

Pa, mislim... Koji mamlazi rade u pošti ovo je neverovatno.. Sad mi ništa nije jasno: ili je lamperija ili je neki sudski poziv. Doduše, ne znam ni da li je za mene, ili ga je struÄnjak ubacio u random sanduÄe :evil:.

Јел Ñи Ñигуран да Ñи у праву кућу ушао? ;-)

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Poziv za vojnu vezbu :).

Ako mi daju bojevu municiju, znam gde ću prvo da odem :evil: .

Mora da je Trigger to popunjavao...

Ma, taj je ideal inteligencije za većinu poštara...

Posao poštara: doÄ‘eš na posao, kafa može a i ne mora, spakuješ pisma, pošiljke i ostalo što je predviÄ‘eno za tvoj deo grada. Spališ cigaru. Kreneš od adrese do adrese. IsporuÄiš na ruke ako je primalac u stanu/kući. Ako nije, popuniš jednostavan formular i ostaviš u poštansko sanduÄe. E, problem je što formular treba da se popuni, to je veliki problem...

Link to comment
Share on other sites

Јел Ñи Ñигуран да Ñи у праву кућу ушао? ;-)

:wave2

Hmmm... LiÄi na moj stan, ima iste zvuÄnike :blink: . To je siguran znak jer u mojoj zgradi niko nema ovakve zvuÄnike. Ustvari, lažem, ne znam za sve, ima jedna baba na šetvrtom, ko zna šta ta sluša, tamo nisam ulazio.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... LiÄi na moj stan, ima iste zvuÄnike :blink: . To je siguran znak jer u mojoj zgradi niko nema ovakve zvuÄnike. Ustvari, lažem, ne znam za sve, ima jedna baba na šetvrtom, ko zna šta ta sluša, tamo nisam ulazio.

Mislim da imamo materijal za novu epizodu. :bounce

Link to comment
Share on other sites

Razjasnio sam se sa postarima... Objasnjenje je da se taj izvestaj o prispecu posiljke zalepio slucajno za jedno pismo koje je on ubacio u moje sanduce. Naime, oni posto popiju kafu, koju i ne moraju, kad dodju na posao popune te izvestaje sa onim osnovnim podacima i spreme ih za teren. Kad dodju na adresu gde nema trenutno nikoga kuci, onda na licu mesta dopune sta treba. Ovde je izgleda greskom upao taj nepopunjeni sa onim pismom. Onda spale cigaru, cisto da ispostuju ritual.

Eto, izvinjavam se postarima. Epilog je da Lamperija jos nije stigla a ponadao sam se da je drugacije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...