Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

A kako se na Lampuceri bira coax/optical ulaz?

Тренутно је краткоÑпојник, избор Ñе бира премештањем иÑтог. Ðаравно треба зашвајÑовати обичан прекидач и то је то.

Ко уме?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko od novosaÄ‘ana već poslao/odneo ovaj PayPal invoice? Ja ću verovatno danas skoknuti do njih... imate neki savet kakvu priÄu da priÄam?

Šta ako pogledaju na ebay, ukucaju samo Item No. koji piše i dobiju 62.99$ + 10$ Shipping, a kod mene piše 25$, ufff nije baš jednostavno... možda je pametnije da predamo originalni PayPal invoice, nisam samo razumeo da li ga RR ima za svakog od nas posebno ili je platio odjednom?

Poslao sam im invoice. Cena im je bila mala - ja rekao toliko je koliko piše (sviÄ‘alo se to Vama ili ne), te da su to Kineski delovi (to sam rekao sa neskrivenim gaÄ‘enjem :) ). Mislim da je prošlo - trebalo bi da jeste, nije imala daljih pitanja, ali sa njima se nikada ne zna. Pitao sam da li mogu da doÄ‘em po paket - odgovorila da ne mogu, paket predaju pošti koja ga dostavlja.

U najgorem sluÄaju, Äak i ako ospore cenu - platiće se carina i PDV. Nemaju zakonski osnov da je oduzmu. Davati stvarni raÄun je besmisleno - i njega mogu da ospore, obzirom da na paketu piše vrednost od 25USD. Mislim da je najpametnije zbog nas a i ostalih da i dalje guramo priÄu koju smo zapoÄeli.

Link to comment
Share on other sites

Sad više nema nazad, jer ako krene sa razliÄitim varijantama na temu samo može dodatno stvari da se zakomplikuju.

25$ i guraj napred, imamo crno na belo i ne bi trebalo da bude carinjenja i ostalih zezancija.

Samo da nam svima i stignu...

@generalna_skupstina

http://www.ebay.com/itm/250721829380?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

U pitanju je komercijalno rešenje, DAC, koji Korejanci prodaju za cirka $1150, ali meni je ova kutija legla kao kec na deste, tako da ću da uzmem mustru i dam nekome da mi je napravi, a onda ću da pokupujem i ostale neophodne delove i dam opet nekom proverenom majstor švajsteru da mi je komplet sredi.

Link to comment
Share on other sites

Davaj sliku da vidimo sta si napravio :crno-na-belo i kako si resio ovo za izbor ulaza.

zakaci cu posle kombinovao sam kuciste od satelicke antene i predju plocu od jednog mono pojacala audison, naprijed on-of prekidac i dvije led diode nisam sirio ulaze posto su mi za sad dovoljni po jedan opt i coax otpozadi sam napravio mali prekidac koji prebaca sa jednog na drugi

Link to comment
Share on other sites

У разговору Ñа колегом који је у недоумици око транÑформатора предложио Ñам му:

При наручивању транÑформатора тражите да Ñекундари буду Ñа Ñредњим изводом, значи укупно три жице!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

I bre al' ste se raspisali... I meni stig'o paket !

Stigla:

Spark

Ninoslav

Alexandar

Leonardo

Aciko

Skrstic

tuturutu

Dark0

Davor

Generalna_skupstina

Problemi sa NS carinom:

remark

pelac

lukaluka

woland

Nista mi nije jasno sa prekidacem... idem natrag da procitam opet. Ja mislio da rade simultano (kao na plejeru)? Cemu taster prekidac? Neki Wipp na 24v resava pos'o za malu lovu.

Slikaj to cudo da vidimo kako izgleda ubudzivanje i sam DAC...

11 Korisnik(a) Äita ovu temu

8 Älanova, 1 gostiju, 2 anonimnih Älanova k

]

Ovi svetlo ljubicasti su carinici, provalio sam i' ! :order

KooovZaa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...