Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

ÄŒekaj, da vidimo da li neko možda zna šta da se radi u ovakvim sluÄajevima. Možda možeš da im pošalješ mailom skeniranu LK i kopiju fakture (sve danas u toku dana, da ubrzaš), mora da ima mail adresa i telefon na tom pisamcetu koje ti je stiglo, pa ih zovi i pitaj o Äemu se radi.

E kakva zemlja, kakvi lopovi... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Sad mi tek nista nije jasno - kako to da je nekom uredno stigla posiljka a drugima carina trazi dodatne stvari - fakturu, kopiju LK, itd. ???? :screwy

Srbijica, kako ti nije jasno?

A kako da dođem do fakture?

Izgleda da su pošiljke za BG prošle na carinarnici bez problema, ja sam iz NS i pismo je iz novosadske carinarnice.

Možda Ringeraja može da zamoli Vinsenta da pošalje emajliranu fakturu.

Link to comment
Share on other sites

Verujem da će sve biti u redu. ÄŒudi me da u paketiću već ne stoji faktura. Kada dobijam cd-e, u paketiću je uvek i faktura. Možda su kod tebe zaboravili da stave. Možda možeš iskopirati od nekoga ko je već dobio. Ili, kontaktiraj RR da zatraži fakturu od Vicenta, odštampaš i sa tim i fotokopijom l.k. odeš na carinu i rešiš problem. Ako još nekome zatreba od nas, posle ćeš je nama proslediti. I to je to. Ako ti je u mestu blizu carina, onda i nije toliki problem. Jeste malo cimanje, ali...mora se, nećeš ima valjda to ostaviti.

Link to comment
Share on other sites

Zašto? Faktura je sasvim prirodno potrebna kada se nešto uvozi.

Dobro, možda sam prenaglio. Ne razumem kako to da nekome paket sa carine stigne na adresu bez ikakvih zahteva za dostavljanjem ovoga i onoga, dok drugom traže kopije. To me nervira, valjda je carina jedinstvena i važe isti propisi i u BG i u Kraljevu i u Subotici i u Crnoj Travi? Opet dolazimo na ono: kako se kome zalomi a to ne liÄi na ureÄ‘enu državu, izvinite moliću.

Link to comment
Share on other sites

I meni je stiglo pisamce od NS carine, verovatno ce svima u Ns sticipisamce. Kolko nas je iz NS kupilo dac uopste? Jel dobio neko tu fakturu i sta pise u toj otpremnici jel pise neka cena i jel otpremnica na neko konesko ima ili na neku firmu? Sta pise da je to napajanje ili deo za komp, kako nam je Vinsent to poslao?

Hajde da se usaglasimo i vidimo kako je najbolje da izadjemo pred carinu.

Ako moze samo bez oftopica dok ne resimo problem.

Link to comment
Share on other sites

I meni je stiglo pisamce od NS carine, verovatno ce svima u Ns sticipisamce. Kolko nas je iz NS kupilo dac uopste? Jel dobio neko tu fakturu i sta pise u toj otpremnici jel pise neka cena i jel otpremnica na neko konesko ima ili na neku firmu? Sta pise da je to napajanje ili deo za komp, kako nam je Vinsent to poslao?

Hajde da se usaglasimo i vidimo kako je najbolje da izadjemo pred carinu.

Ako moze samo bez oftopica dok ne resimo problem.

Na ovom linku ka Leonardovom postu se vidi sta smo narucili (druga slika): ;-)

http://www.hi-files....post__p__381102

RR i Pera neka me isprave ako sam pogresio, mada mislim da je to to.

Cini mi se da vas je bilo vise od dvojice iz NS?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...